• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ECLIPSEPřírodní katastrofy - zamětřesení, záplavy, bouře...
    Přírodní katastrofy - zemětřesení, tornáda, záplavy, požáry... - kde, kdy, jak.

    rozbalit záhlaví
    GAPPA_
    GAPPA_ --- ---
    MYSHA: diky :)
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    MYSHA: Hoďte sem foto...ať jí taky vidíme...
    MYSHA
    MYSHA --- ---
    gappa_: asi jsem ti to vcera nerekla.. tak dodatecne.. chvalim kolaz .) pekna byla, pekna :)
    MELDA
    MELDA --- ---
    kdo to je???
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    shit..fakt jo.. :(.. to me fakt stve.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja myslim ze jich bude jeste tak o 20 - 30 000 vic...plno neidentifikovatelnejch tel je.. Kazdopadne prej umrel i Dosoudil.. :(
    MELDA
    MELDA --- ---
    Fok :o((( Tak tedka ve zprvach odhad..... 280.000 obeti......ty we :o((
    JADR
    JADR --- ---
    mě už to taky připadá nudný koukat na akční thrillery a katastrofický Science fiction.
    Konečně to zažiju na vlastní kůži. Boj o potravu. Migraci. Pořádnou bouřku. a tak
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    hustý...
    MONKOK
    MONKOK --- ---
    juchuuu konecen bude nejaky vzruso ... tady to uz je fakt vohrany zima jaro leto podzim , ... me by se libilo kdyby to bylo treba nahodne zima, zima, leto, zima, podzim, jaro, jaro, podzim, zima, leto leto leto , podzim, leto jaro zima podzim...
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    MONKOK: Tak jsem to tam přidal...
    MONKOK
    MONKOK --- ---
    k ankete > dal jsem jine .. ale nevim jestli je to zivelna pohroma , ale zazil jsem v alpach kroupy jako golfovy micky ... nicilo to auta a skleniky...
    WHY2BE
    WHY2BE --- ---
    me by treba zajimalo, jakym zpusobem se uhlida, aby vsechny ty prachy, co jsou vybrany od lidi (treba v cr), byly zuzitkovany a ne prohazeny.. v tom mnozstvi se to hlida asi tezko..
    RAZE
    RAZE --- ---
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    18.01.2005 13:22 - Tři týdny po ničivé tsunami létají z České republiky do jihovýchodní Asie opět stroje plné turistů. Cestovní kanceláře hlásí, že lidé překonali počáteční strach a podle hygieniků v postižených místech nehrozí ani epidemie. V oblasti se pohřešuje devět Čechů.
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    19.01.2005 09:54 - Japonští meteorologové vydali varování před tsunami. Předtím zaznamenali u východního pobřeží zemětřesení o síle 6,8 stupně Richtera. Ničivé vlny nakonec nepřišly. Zcela falešná zpráva o tsunami vyvolala paniku v Chile, v chaosu zemřela stará žena.
    JADR
    JADR --- ---
    Když ho někdo vzal a pak po někom hodil, tak se asi nebránil.
    SULINAR
    SULINAR --- ---
    Ja uz jsem na ty prohlaseni o tom, jak se priroda brani, lehce alergickej. Az priste pujdete nekam do prirody, tak si treba poradne prohlidnete jakykoliv kamen, protoze to je presne ten hajzl, co se branil a zabil pri tom tech nebohych x tisic lidi....

    :-))
    CERVIK
    CERVIK --- ---
    jonas> kdyz podrezes strom, kterej na tebe pak spadne, tak se taky brani jo ? :))
    RIPPER
    RIPPER --- ---
    podla najnovsich info je 226 000 mrtvych
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam