• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ECLIPSEPřírodní katastrofy - zamětřesení, záplavy, bouře...
    GAPPA_
    GAPPA_ --- ---
    RAVENUN: kolaz se da udelat na jakykoliv tema .. jsou ale kolem nas bohuzel i smutna temata
    GAPPA_
    GAPPA_ --- ---
    MONKOK: pro dobrou vec, proc ne a bylo to i o tom
    FESTER
    FESTER --- ---
    KENAW: Bravo bravo... otevrel jsi mi oci :) jsem neadrtalec...:)
    MONKOK
    MONKOK --- ---
    hmm zajimava uchylka delat si kolaze z fotek mrtvol ..
    GAPPA_
    GAPPA_ --- ---
    RAVENUN: ale to je original :D dyt je to stejna kolaz :)
    GAPPA_
    GAPPA_ --- ---
    RAVENUN: nee, ta je focena na benefitu :) tyhle jsem fotila ja doma :) jeste neposkvrnenou :)
    GAPPA_
    GAPPA_ --- ---
    nevím, jestli uz to neni pase, ale mam tady jeste nejaky domaci fotky kolaze k Asii, tak tady je mate :)

    jeste jedna
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Jo taky jsem o tom šlyšel, docela mazec... no, aspoň neutek a došel zavolat pomoc, i když tomu už asi moc pomoc nemoh.
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    COROZ: Jak chceš :).
    COROZ
    COROZ --- ---
    ECLIPSE: mam navrh, neslo by v nazvu klubu zmenit poradi slov "voda, zeme, vzduch, ohen" na "voda, zeme, ohen, vzduch" ? ne zebych mel neco proti vzduchu ale me se totak rymuje ..
    SULINAR
    SULINAR --- ---
    A zase ta slavná průrva...
    PULA
    PULA --- ---
    RAVENUN: Tak mi to vysvetli... tvuj prispevek neni moc jasnej...
    PULA
    PULA --- ---
    RAVENUN: Rozumin tomu dobre ze primas a akceptujes vysvetleni ze zemetreseni a nasledne tsunami v jihovychodni asie bylo zpusobeno umele, lepe receno bylo umele vyvolavano skupina lidi ci cizim statem za ucelem politickeho, financniho ci jineho zisku?
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    kenaw: máš pravdu. keď už niekoho Bush vyzíva, aby dal peniaze na Áziu, mal by si aspoň zakryť ústa rukou. keď ani prezident nepozná elementárne pravidlá slušného správania sa, niet divu, že sú všetci Američani také nevychované prasatá.
    NAVON_DU_SANDAU
    NAVON_DU_SANDAU --- ---
    GAPPA_: Jo, to je to Zidozednarske spiknuti, ktere bylo nastesti vcas odhaleno.
    NAVON_DU_SANDAU
    NAVON_DU_SANDAU --- ---
    PULA: Ne, ale opet se nechce zdrzovat obtiznym rozlisovanim dobry a spatny clovek, nebo omezeny clovek a clovek s rozhledem, takze si rekne "tihle vsichni, ktere snadno rozpoznam podle nejakeho konkretniho rysu (v tomto pripade Americani) jsou omezeni kreteni" jedno, jestli je to pologramotny nezamestnany narkoman, nebo univerzitni profesor. :-)
    GAPPA_
    GAPPA_ --- ---
    taky vam chodi takovy debilni maily??

    Nasí Zemi hrozi, ze bude znicena rychle se priblizujici planetou Herkolubus,
    nazyvanou take Ruda planeta.

    Herkolubus je obrovska planeta, nekolikanasobne vetsi nez Jupiter, jejíz
    mohutna gravitacni sila vyprovokuje na Zemi mnoho zemetreseni,
    prilivovych vln, hurikanu, vulkanickych erupci atd., ktere zvysenou
    intenzitou zpusobi konec lidstva.

    Toto jsou SKUTECNA fakta, ne fikce, odehraji se v brzke dobe a jsou
    podrobne popsana V. M. Rabolem v jeho dile Herkolubus neboli Ruda
    planeta, ktere lidstvo varuje pred blízkou katastrofou a radi, co delat,
    aby se ji vyhnulo.

    Se srdecnym pozdravem
    Ediciones Humanidad


    Dalsi informace:

    Volne stáhnutelné PDF:
    http://ceskarepublika.hercolubus.net/Hercolubus_CeskaRepublika.pdf (on
    line)
    http://ceskarepublika.hercolubus.net/Hercolubus_CeskaRepublika.zip
    (donwnload)
    Web: http://ceskarepublika.hercolubus.net/
    E-mail: hercolubus@hercolubus.net
    PULA
    PULA --- ---
    KENAW: Kdyz OT, tak OT amercani jsou stejne uplny neadrtalci, jen asi cca 5% vsech amiku cestuje, jinak ten zbytek drepi a hnije v ty svoji zemi, protoze si mysli ze jsou nejlepsi, uz by se mohli trochu uklidnit......

    JAk moc znas ameriku ze muzes neco takoveho tvrdit? Jaky mas dukazy? vis snad ze je velka cast americanu kteri podporuji Kjotsky protokol, nebo je jednodusi pro tebe to smaznout ostrou reci ze jsou to jenom neandrtalci?
    RIPPER
    RIPPER --- ---
    zemetrasenie sposobene globalnym oteplovanim? uniklo mi nieco?
    KENAW
    KENAW --- ---
    ....jeste ted nekdy o vykedu Bush vyzival obyvatele celeho sveta aby neprestavali davat penize na Asii, jako nic proti, davejte, ale pripada mi to trochu postaveny na hlavu, "ja budu davat prachy na skody zpusobene prirodnimy katastrofamy, ktere jsou zpusobeny globalnim oteplovanim a amerika se bude dal nejvic podilet na dalsich a horsich prirodnich katastrofach, bez snahy tomu predejit" a pak zase budou sbirky na prachy atd, takovej nekonecnej kolotoc, kterej jednoho dne zkonci a zbude nam hovno, tak to fuck.....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam