• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZMYJKADIES IRAE Projekt Chronos
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    AMBERAN: Mě vždycky přišlo, že sandbox je, co se týče kvality, hodně o hráčích.

    Ale možná to je jen můj pomýlený pohled na svět.
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    SEBEL: Jo, me to rovnez mrzi.
    Do posuzovani kvality bych se nepoustel, protoze o kvalite toho ktereho DI se sotva da cokoli rici dopredu - je vzdy nove.
    Za sebe muzu rici, ze by se mi nejvic libily Hlidky na jare, DI na podzim :-)
    FIN
    FIN --- ---
    OLAPH: ono jako PH březen a DI květen by se zvládnout dalo :-) ale to by byl řev :-)
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    FIN: OK. To je příspěvek k řešení. Beru předchozí zpět :)
    OLAPH
    OLAPH --- ---
    FIN: Dobře, tak jsi nám sdělil, že hlídky jdou podle Tebe super a DI je na konci nuda plná píčovin.

    Jak to řeší nastalý problém?

    Já lezu do klubu o DI, protože mě zajímá DI...
    FIN
    FIN --- ---
    k těm termínům obecně toto: dlouhá leta mě vytrvale sere, jak se di konají na konci zimy anebo na jejím začátku a člověk někde mrzne a nastydává. hodně mě to sere hlavně poslední roky, kdy jsem si prošel x zánětů šlach. a totálním argumentem vždycky bylo něco, s čím jsem nikdy nebyl srovnán: později/dříve to nejde, páč pak už fičí řada jinejch akcí bla bla bla... jako by si, teď už jen jednou za rok, dva, nemohli vybrat a oželet pár víkendovek ve prospěch měsíčního zážehu. jistě by to šlo, člověk nemusí mít všechno. takže teď je mi úplně jedno, že se to případně pokreje - prostě si vyberu :-)
    FIN
    FIN --- ---
    REINITA: taky bych to tak jasně neviděl.

    SEBEL: to a nejen to. kontinuita, jež je v hlídkách, je něco, co DI nikdy nemělo, a proto se na konci nemusí jedna parta znuděně a již nezadržitelně prohraně odebrat zívat, druhá z marnosti dělat píčoviny anebo nesmyslné hurá akce, kdy se jakoby část postav zbláznila. více méně. k*o*n*t*i*n*u*i*t*a. nářez. u mě jednaznačně, pokud se něco zásadně nezmění, PH.
    HARALD
    HARALD --- ---
    LORD_WANG: Leda, že by Ivana odsunula DI až na podzim. Danaketh už prohlásil, že PH je v březnu a že z toho termínu za žádných okolností neustoupí.
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    SEBEL: me je to taky dost lito, o PH jsem uvazoval, ale na DI, zejmena s timto tematem, se tesim uz dlouho.

    Nemohli by se organozatori preci jen nejak domluvit?
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    NYEMI: Já se momentálně víc kloním k PH. Mám pěkně rozjetou postavu a pokud pominu pár detailů, tak RP s ostatníma hráčema je na super úrovni. A největší klad vidím v tom, že si zahraju s lidma, s kterýma normálně nehraju a který za ty dlouhý roky nemám přečtený. Přináší to do hry nové rozměry :-)))
    REINITA
    REINITA --- ---
    NYEMI: já bych to tak jasně neviděla.
    NYEMI
    NYEMI --- ---
    SEBEL: Ani ne. Pac DI je dost jasne kvalitnejsi.
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    OLAPH: Protože ho nikdo neudělal na podzim, kde byl již dlouho ohlášen.

    Popravdě je mi dost líto, že se oba velké Pražské larpy budou krýt, bude těžké si vybrat...
    DANAKETH
    DANAKETH --- ---
    AMBERAN: Tomu rozumím, také bych si býval zahrál, ale hlídky jsou projekt, s kterým musím počítat. Už jen kvůli tomu, abych zachoval kontinuitu a pravidelnost
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    DANAKETH: Ja jsem rozmrzely, protoze nejspis nebudu hrat DIcko, ktere bych si rad zahral - ne proto, ze se tu vyjasnuji postoje.
    HARALD
    HARALD --- ---
    DANAKETH: V pohodě. Pak nejspíš budou oba LARPy přes sebe.
    DANAKETH
    DANAKETH --- ---
    HARALD: Hele, hlídky v březnu dělat budu. Spousta lidí si kvůli tomu už dávno organizuje čas a dělá plány. Nehodlám hýbat se zaběhlou akcí, u které si zakládám na stabilním termínu.
    HARALD
    HARALD --- ---
    DANAKETH: Pokud fakt chceš, aby Hlídky a Di nebyly obě ve stejném termínu, tak bych se na tvém místě zkusil soukromě domluvit s Branwen a neoznamoval bych březen jako pevný termín Hlídek.

    Hlavní důvod proč bývá DI v březnu, případně částečně v dubnu je ten, že později už se ti nejaktivnější hráči účastní jiných LARPů a vyrážejí ven z města. Takže později už by nebyli hráči. Dřív je zase strašná kosa.Takže být tebou, tak se zamyslím, jestli stejná omezení platí i v případě Hlídek a jestli by nešlo šoupnut i s nima.

    Ale ta druhá část je můj pohled, pokud fakt chceš zabránit souběhu, tak se spoj třeba přes poštu s Branwen a pak jí odpovídej.
    DANAKETH
    DANAKETH --- ---
    AMBERAN: Já myslím, že rozmrzelost není na místě. Prostě se tu vyjasňují nějaké postoje a myslím, že to je celkem pozitivní.

    Jinak se všem, koho tato debata pobuřuje, hluboce omlouvám.
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    HARALD: Bohuzel zadny konstruktivni navrh nemam, jinak by tu uz byl. Jsem jen rozmrzely, tot vse.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam