• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NEFERTIVery Foreign Affairs 20.3.2010 Peverelist (UK) @ Cross Club
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    ale zase vam do toho kuci nechci kecat, fakt jen nazor navstevnika... :)
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    myslim, ze je mnohem zabavnejsi a progresivnejsi divat se smerem do budoucnosti, nez se imho trochu nesmyslne zacyklovat v minulosti, tohle mi prijde jako krok zpet v negativnim slova smyslu... jeste bych pochopil jakousi zlatou stredni cestu a aktualni muziku kombinovat s posvatnymy tracky/zanry v ramci "vyuky" nebo vyjadreni respektu/obdivu k minulosti, je dobrý znát svý kořeny, ale uzavřít se do jednoho žánru navíc časově limitovanýho by ze SHQ mohlo udelat tuctove koncepční party - jednu z mnoha... SHQ pro mne vzdycky byl mejdan, kdy jsem byl vzrusenim bez sebe, co zase uslysim za skvosty, dlouhodobej koncept viz. raveboy by mi z pozice navstevnika tenhle pocit castecne vzal...

    SMRT BANÍKU!
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    RAVEBOY: Tuhle posedlost po novym (jakoby novy znamenalo lepsi) nechapu. Jen novinky novinky novinky, a pak komentare typu tohle nema dost novej, progresivni zvuk .... zlaty regecko, tam stary flaky uznavaj a hrajou furt :))
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    RAVEBOY: já myslel, že zvítězí nadčasovost!
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    FRESHAIR: OK, může beyt! Yuki se vyslovoval v podobnym stylu - jednou koncepčně, pak ale zase novinky.
    Opět si musim povzdechnout nad silou prchající módnosti vítězící nad trvalou kvalitou. Ale alespoň jednou to určitě musíme provýst!

    THRESHOLD/ARMOURED K
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    DRSH: To ne, mel jsem to stesti jednou a bavilo me to moc, ale Digital Mystikz je preci jen Mala & Coki tak me nejdriv napadlo, ze kdyz dmz tak vsichni tri.
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    hlavne to panove zas neprehanejte s tim zvukem, podporit spodky klidne ale na vrsku to nechat decanko, klidne odstavit standardni cross zvuk, pokud bude zas ta lab gruppen obluda
    LORENZO
    LORENZO --- ---
    WILD_A: Jo, jo.... Snad příště...
    FRESHAIR
    FRESHAIR --- ---
    RAVEBOY: cece doma se mi vali pekna parta junglovejch vinylu z tech let metalheadz, nejlepsi doba, moje vyhuleny mladi:) dal bych ale max jeden chillout v tomhle stylu.. osobne mam totiz pocit, ze bychom meli selektovat spis co nejaktualnejsi veci !
    ez
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    jj, velka, ale zase lepsi nez dratem do oka pripadne jineho místa/otvoru... :)
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    Stejne je to vtipny, ze se ty DMZ smrskli jen na Malu, kterej u v Pze hral a Coki pripadne kamo Loefah nikde ... skoda.
    LORENZO
    LORENZO --- ---
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    Málo basů... ale slušná breaková pasáž na 3:41 :-D

    TAK TO TADY MOC NEROZBAL/AŤ TY NEBOŽÁKY NEZTRAPNÍŠ!
    BEEJBI
    BEEJBI --- ---
    RAVEBOY: hlavne myslim, ze by sa na kazdom SHQ malo otvarat a zatvarat tymto nesmrtelnym songom ;) http://youtube.com/watch?v=RZY6LOTr-hI
    LORENZO
    LORENZO --- ---
    RAVEBOY: Jsem pro to udělat minimálně na jednom SHQ. (já osobně vydržim hltat tak max tři hoďky:)))

    RAVEBOY/PIANKKO FOREVER
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    Jojo, nemusí to bejt úplně tvrdej koncept, ale přece jenom je to kurevsky přehlížená škatulka.

    Teď by to ještě chtělo názory dotyčných zasažených...

    RINGS OF SATURN/LAST ACTION HERO
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    to byl nazor z pohledu navstevnika... :)
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    osobne fandim spíš rozmanitosti, tohle mi prijde jak navod na zabrednuti do stereotypu (nic proti zminovanym jmenum, to chran buh!), spis bych fandil systemu "pokazdy jinak, zvukově barevne a pokud mozno progresivne"...
    BEEJBI
    BEEJBI --- ---
    source direct, 4 hero, photeka a pod si dam vzdy rad, takze chodte do toho :) (aj ked mna si sa zrovna nepytal co?) :))
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    Ty vole právě jsem dostal nápad, a sice v prdeli se drápat.

    A pak mám ještě jeden - co takhle dolní stage na SHQčkách do budoucna koncipovat jako "golden era drum'n'bass '94 - '98" ve stylu Source Direct, Hidden Agenda, Photek, Goldie, 4 Hero, ranej Optical, ranej Dillinja, ranej Doc Scott atd? K dubstepu, obzvlášť tomu abstraktnímu, se to skvěle hodí - má to k tomu vlastně hudebně blíž než breakbeat nebo elektro, zároveň je to snad jediná odnož elektronický taneční muziky, která by si časem zasloužila místo v hudebních čítankách ... a hlavně většina (všichni?) z nás tenhle směr žere, nebo ne? A kdy jste ho naposled slyšeli na párty?

    Nechci to dělat formou ankety, vyjádřete se prosím všichni do debaty.

    INTELLIGENCE/BROUGHT TO THE SURFACE OF CONSCIOUSNESS
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam