• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    LFE
    LFE --- ---
    Diky moc. Mrknu na to.
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    NIKKITA: nebo to od urtekramu... nebo Knóssos mýdla, jsou jen čistě z olivového oleje, mají variantu bez ničeho i s "příchutěma", a mají je skoro všude a stojí asi 25 kč.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    LFE: tak klasické marseillské? to je jen zmýdelnatělý olivový olej, nedává se do něj žádná parfemace.
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    LFE
    LFE --- ---
    CAMELLA: Ja bych prave chtela ale mydlo (tuha kostka), ne sprchac. I tak diky .-)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    LFE: skoro každá přírodní značka má i neparfémovaný sprchový gel. I alverde má.
    LFE
    LFE --- ---
    Ahoj, na alegrologii mi rekli, ze jsou na me kozni projevy nevhodne produkty, ktere obsahuji tzv. male molekuly, jsou to pry hlavne veci, ktere dodavaji aroma (at uz podpazi - deodorant, nebo obleceni - avivaz). Nevite o nejakem mydle, ktere by bylo skutecne prirodni, co nejvic basic, co nejmene parfemovane (klidne vubec)? Pripadne klidne i jine produkty, ktere by vas napadly. Pouzivam prevazne hlavne prirodni kosmetiku, ale stejne to necim vzdycky navonene je. Hlavne mi ted ale jde o to mydlo.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---

    Recenzia na sampon Sante Henna Volume zakupeny v DMke na Slovensku. Pouzivam ho mesiac.

    Plusy:
    -velmi prijemne zlozenie , pivo na druhom mieste ma zaujalo ku kupe
    Aqua (Water), Beer, Coco Glucoside, Alcohol, Glycerin, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Oleate, Sodium PCA, Xanthan Gum, Mel (Honey), Arginine, Hydrolyzed Wheat Protein, Lawsonia Inermis (Henna) Extract, Lawsonia Inermis (Henna) Leaf Powder, Indigofera Tinctoria (Indigo) Leaf Powder
Indigofera Tinctoria Leaf Extract, Hydrolyzed Silk, Parfum (Essential Oils), Citric Acid, Phytic Acid, Limonene, Linalool
    -moje jemne, mastiace sa vlasy bez objemu su po nom lahke a pevnejsie, vlasova pokozka velmi dobra, dokonca mi pride, ze malicko splna aj slubovany objem, ale najozaj malicko :) Hlavne ta pevnost a pruznost vlasov ma fakt bavi, tu som nevedela dosiahnut so ziadnym chemkovym/nechemkovym samponom. Pride mi, ze sa mi menej lamu.

    Minusy:
    -pachne ako spatna panska kolinska
    -nepeni, takze sa rychlo mina a moze sa to predrazit

    Inak si ho urcite kupim znovu a budem ho pouzivat, kym si nan vlasy nezvyknu tak, ze prestane fungovat ako vsetky ostatne sampony :).
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    KALHOTKA: Já jsem s alverdím spokojená, veleda mi přijde pro mou studenstkou kapsu dost drahá...
    VORONDE
    VORONDE --- ---
    BOSSORKA: Zkus tu lékárnu, když najdeš někoho ochotného, tak ti za pár korun něco přinese. Ale ne "lékárny" typu Dr.Max, ale něco s laborkou ;)
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    ok díky za tipy ;-)
    SAMANOVA006
    SAMANOVA006 --- ---
    BOSSORKA: tak to škoda. no jinak já schovávám od saloosu, ty jsou skleněné..a pak mám nějaké skleničky z hnědého skla od homeopatických preparátů..ale ty podle mě půjdou někde koupit i samostatně..a nebo lahvičky od kapek a sirupů (jako léky myslím), ty bývají taky skleněné..
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    SAMANOVA006: bydlím v brně, škoda :-(
    SAMANOVA006
    SAMANOVA006 --- ---
    BOSSORKA: pokud jsi z okolí mladá boleslav nebo liberec, můžu Ti nějaké dát. mám doma nastřádáno.)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    BOSSORKA: Kupuju si v drogériiích cestovní balení sprchových gelů, šampónů nebo ústních vod (klidně i něčeho, co nepoužívám) a pak si schovávám lahvičky. Ale je to plast. Skleněné by mohli mít v lékárně nebo v laboratorních potřebách, řekla bych, že za dost vysoké ceny.
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    BOSSORKA: v ikei měli plastový, a nebo v dmce, koupit si ty vzorečky a pak si do toho přelít co používáš....
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    poradte, kde sehnat nějaké prázdné lahvičky(ideálně sklo), na cesty, s obsahem cca 10-15 ml?
    HOLYJOLI
    HOLYJOLI --- ---
    SAMANOVA006: Delší dobu uvažuju nad koupí výrobků z keratinové řady, minimálně ten kondicionér prostě musím vyzkoušet. Jedna slečna mi zadarmo přenechala bio aqua tonikum a asi po týdnu používání jsem ho taky poslala dál, zbytečně výrazná parfemace a barva, odličovalo sice dobře, ale hodně se mi po něm zhoršila pleť, což se mi díky antikoncepci jen tak nestává. O designu snad nemá cenu mluvit, to každý vidí .) Řada bio cannabis bývá dost chválená, stejně tak si nikdo moc nestěžuje na všechny výrobky na vlasy a vazelíny. Podle mě nenadchne, neurazí.
    SAMANOVA006
    SAMANOVA006 --- ---
    TAMARIX:
    MARGARITKA:
    působí to na mě právě dost podobným dojmem..
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    SAMANOVA006: s tak nuznym balenim a designem bych si to nekoupila i kdyby to BIO opravdu bylo...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam