• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    SAMANOVA006
    SAMANOVA006 --- ---
    BOSSORKA: pokud jsi z okolí mladá boleslav nebo liberec, můžu Ti nějaké dát. mám doma nastřádáno.)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    BOSSORKA: Kupuju si v drogériiích cestovní balení sprchových gelů, šampónů nebo ústních vod (klidně i něčeho, co nepoužívám) a pak si schovávám lahvičky. Ale je to plast. Skleněné by mohli mít v lékárně nebo v laboratorních potřebách, řekla bych, že za dost vysoké ceny.
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    BOSSORKA: v ikei měli plastový, a nebo v dmce, koupit si ty vzorečky a pak si do toho přelít co používáš....
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    poradte, kde sehnat nějaké prázdné lahvičky(ideálně sklo), na cesty, s obsahem cca 10-15 ml?
    HOLYJOLI
    HOLYJOLI --- ---
    SAMANOVA006: Delší dobu uvažuju nad koupí výrobků z keratinové řady, minimálně ten kondicionér prostě musím vyzkoušet. Jedna slečna mi zadarmo přenechala bio aqua tonikum a asi po týdnu používání jsem ho taky poslala dál, zbytečně výrazná parfemace a barva, odličovalo sice dobře, ale hodně se mi po něm zhoršila pleť, což se mi díky antikoncepci jen tak nestává. O designu snad nemá cenu mluvit, to každý vidí .) Řada bio cannabis bývá dost chválená, stejně tak si nikdo moc nestěžuje na všechny výrobky na vlasy a vazelíny. Podle mě nenadchne, neurazí.
    SAMANOVA006
    SAMANOVA006 --- ---
    TAMARIX:
    MARGARITKA:
    působí to na mě právě dost podobným dojmem..
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    SAMANOVA006: s tak nuznym balenim a designem bych si to nekoupila i kdyby to BIO opravdu bylo...
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    SAMANOVA006: Narazila jsem na to v nějaké Teta drogerii. Je to dobrá chemka. Něco sice bude víc košer, třeba u balzámu na ruce píšou, je vyroben v BIO formulaci, neobsahuje silikony, ropné produkty, etoxyláty ani parabeny. Ale prostě jak to nemá certifikát a je to průmyslově vyráběný, tak tomu nevěřím. Navíc, když ani na webu nemají rozepsaný složení.. Přijde mi už trochu ujetý jak se ohánějí tou BIO kosmetikou, což si nedovolí ani mnozí renomovaní výrobci přírodní kosmetiky. Mnohé certifikace totiž odlišují přírodní a bio kosmetiku, více viz http://biospotrebitel.cz/bio-poradna/jak-na-eko-domacnost/prirodni-kosmetika .
    SAMANOVA006
    SAMANOVA006 --- ---
    znáte někdo tuhle kosmetiku?
    Bione Cosmetics - Česká přírodní pleťová a tělová kosmetika
    http://www.bionecosmetics.cz/
    Prezentuje se jako přírodní, ale na netu u ničeho nevidím složení /nebo to jen nemůžu najít/..a navíc je to dost levné na to, že by to mělo být bio...
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    Holky nějaké zkušenosti s těmi novými šampóny či kondicionérem od weledy? Přišla mi teď od dm sada slev na přírodní produkty, mj. i na toto, tak přemýšlím, že to zkusím... líbil by se mi ten ovesný, ale mám neustále zálusk si zas pořídit ten od essential care, tak bych nejprve ráda znala nějaké reference... díky.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    IKARIE: jj, koukala jsem na to, zkusím tam zavolat
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    ORIKA: podle jejich webu by meli balzamy prodavat v kamennem obchode na cihlarske, ale nebyla jsem tam.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    NIKKITA: nj, jenže já nejsem z prahy, takže bych stejně platila poštovný a to už mi vyjde prašť jako uhoď :)
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    ORIKA: Hurraw balzámy prodává id LINOLEUMKA ne? A sleva pro nyxačky je asi 15 Kč nebo kolik, jestli to stále ještě platí...
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    ALEXIS: SAMANOVA006: veliké díky :)
    SAMANOVA006
    SAMANOVA006 --- ---
    ORIKA: bang bang, viz ALEXIS .)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    ORIKA: bangbag ma tusim postovne zdarma: http://www.bangbag.cz/10-balzamy-hurraw/
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    SAMANOVA006: můžu se zeptat kde jsi ty balzámy hurraw sehnala?
    SAMANOVA006
    SAMANOVA006 --- ---
    Děkuju moc všem za odezvy a jsem ráda, že to tak nemám sama..tyčinka na olej vypadá moc dobře.. olejem si mažu na obličej a na pusu mě nedráždí, když si ji přitom přetřu, takže tohle by mohlo taky fungovat bez podráždění.

    Jo a koukala jsem, že v greenwave mají na ten lavera lůj nějakou akci dva v balení za 89!
    LAVERA Balzám na rty duopack | greenwave.cz
    http://www.greenwave.cz/lavera-duo-pack-balzam-na-rty
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    SAMANOVA006: Mám úplně to samé. Nemůžu mít Hurraw, Alterru ani nic podobnýho. Snesu samotný kakaový máslo a vyloženě blaženě mi dělá vazelína s rybím tukem, což ovšem bohužel není přírodní.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam