• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DIASTIMA: hauska by sel?
    DIASTIMA
    DIASTIMA --- ---
    ahoj, neznáte v Praze dobrou kosmetičku, která pracuje s přírodní kosmetikou? díky!
    TABBY
    TABBY --- ---
    TURBULENT: Tri mesice od vyroby je jeste OK. Dele mi zatim nevydrzel :-)
    TURBULENT
    TURBULENT --- ---
    Mam dotaz k prani v mydlovem "slizu" - jak dlouho tak trva, nez se zkazi?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    BRT: tehotensjekj test, no nene .-]
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    Jé právě mně potěšil objev obchůdku s mýdlama http://www.mydloteka.cz !!! Nedávno jsem sháněla mýdlo na Fleru a vybrala si asi 10 prodejců, kteří vypadali fakt dobře a tady koukám je hned několik z nich pěkně po kupě :-)
    FI_YOU
    FI_YOU --- ---
    TABBY: je
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Ja ted mam silenou plet. Ale bojim se, ze dokud se hladina hormonu neustali, veskera snaha o zlepseni stavu bude marna :-((
    TABBY
    TABBY --- ---
    PINK_CICINKA: No jo, tak to se v zasade mas :-) Zvazuju, ze si to plany jabko poridim, akorat nevim, jestli si ho budu kapat do kremu na ruce, nebo rovnou do kortikoidni masti ;)
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    TABBY: Ekzémy v pravém slova smyslu nemám, spíš takovou "hroší kůži" po těle se sklonem k přesoušení se a šupinkovatění.
    TABBY
    TABBY --- ---
    PINK_CICINKA: Co ekzem, ten taky?
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    WOCKOO: Já tyhle pochvalné výkřiky docela chápu. Moje pleť je taky hrozná děvka a na každou novou věc reaguje hrozně dobře a příznivě, ale po čase se to většinou zase vrátí do starých kolejí...
    TABBY
    TABBY --- ---
    WOCKOO: Preklad je takovy dost doslovny :-)
    TABBY
    TABBY --- ---
    Neni Supirivicky ta pasta s jinym slozenim v CR nez nekde na vychode?
    (Mozna si to pletu s necim jinym, v takovem pripade se omlouvam.)
    WOCKOO
    WOCKOO --- ---
    SAMANOVA006: možná je to i impuls pro hlubší studium všech svých obsesí :-))
    SAMANOVA006
    SAMANOVA006 --- ---
    WOCKOO: no já jsem ten popis četla teprve teď, jak jsem vkládala odkaz..taky jsem byla docela překvapená, co to užívám.. :)
    Já jsem to dostala od sousedky, která se zabývá čínskou medicínou a míchá také tyhle kapky...byla jsem s ekzémem v koncích, tak jsem byla vděčná za jakoukoliv vidinu pomoci, no a ono to zázračně pomohlo (což jsem popravdě moc nečekala).
    WOCKOO
    WOCKOO --- ---
    SAMANOVA006: užívá se při vysokých ideálech? :-)) tyjo
    (ne sorry, nijak nezpochybňuju možné účinky, možná i vyzkouším.. jenom mě pobavily některé části popisu)
    SAMANOVA006
    SAMANOVA006 --- ---
    Nepatří to asi úplně do kosmetiky, ale napíšu to sem, třeba to také někomu pomůže..
    Ráda bych tu pochválila Bachovy kapky - konkrétně "Plané jablko" (info třeba tady: http://www.stesti-zdravi.cz/bachovy-esence/plane-jablko-crab-apple-20-ml-bachovy-esence/ ) - dostala jsem je na problémy s ekzémem (na obličeji a na rukou), nejdříve jsem je užívala vnitřně(tam jsem výsledek lehce pozorovala), teď přidávám vždy kapku do krému, když se mažu a výsledek byl vidět už po dvou dnech naprosto neskutečný. užívám to už cca měsíc a mám pleť tak dobrou, jako snad ještě nikdy. zmizel nejenom ekzém, ale i suchá místa a celkově se mi ta pleť dost spravila.
    tak mám radost a chci se tu o tenhle objev podělit .)
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    KATEALICECZ: taktez Supirivicky a doporucuju k ni vzit i SUMUDU, je mozna jeste lepsi, bavi mne je stridat...
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    KATEALICECZ: Nadšená jsem ze zelené zubní pasty od Weledy (http://www.weleda.cz/pece-o-dutinu-ustni/110-rostlinny-zubni-gel.html), chutná jemně po bylinkách a slabě mentolově (takže žádnej studenej průvan á la winterfresh) a na mojí citlivou sklovinu i dásně je to hotovej balzám.
    Ústní vodu si doporučuju udělat z hřebíčku - prostě zaleješ pár hřebíčků ústní vodou a je to. Stahuje a desinfikuje a nekazí se to.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    PINK_CICINKA: Mala som z tejto rady sampon, nesedel mi, ale ked si to nebudem davat ku korienkom tak to bude mozno fungovat. Kremy su vyborne.

    Zatial najlepsi bol Sante, ale po par mesiacoch mi splesnivel. Teraz mam Alverde a mam pocit, ze mi vysusuje vlasy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam