• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    TABBY
    TABBY --- ---
    IKA: Zrovna vcera jsem se dozvedela, ze se na zaby necuralo, alebrz se jim moc zeny vpichla pod kuzi. Kdyz zaba nakladla vejce, byla zena tehotna.
    To jen tak na okraj ;) (Velice prirodni, blee :-/)
    IKA
    IKA --- ---
    SARKALINA: akože naloviť si pár žiab a potom na ne čurať?
    DIASTIMA
    DIASTIMA --- ---
    ahoj, neznáte v Praze dobrou kosmetičku, která pracuje s přírodní kosmetikou? díky!
    TABBY
    TABBY --- ---
    TURBULENT: Tri mesice od vyroby je jeste OK. Dele mi zatim nevydrzel :-)
    TURBULENT
    TURBULENT --- ---
    Mam dotaz k prani v mydlovem "slizu" - jak dlouho tak trva, nez se zkazi?
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    BRT: tehotensjekj test, no nene .-]
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    Jé právě mně potěšil objev obchůdku s mýdlama http://www.mydloteka.cz !!! Nedávno jsem sháněla mýdlo na Fleru a vybrala si asi 10 prodejců, kteří vypadali fakt dobře a tady koukám je hned několik z nich pěkně po kupě :-)
    FI_YOU
    FI_YOU --- ---
    TABBY: je
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Ja ted mam silenou plet. Ale bojim se, ze dokud se hladina hormonu neustali, veskera snaha o zlepseni stavu bude marna :-((
    TABBY
    TABBY --- ---
    PINK_CICINKA: No jo, tak to se v zasade mas :-) Zvazuju, ze si to plany jabko poridim, akorat nevim, jestli si ho budu kapat do kremu na ruce, nebo rovnou do kortikoidni masti ;)
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    TABBY: Ekzémy v pravém slova smyslu nemám, spíš takovou "hroší kůži" po těle se sklonem k přesoušení se a šupinkovatění.
    TABBY
    TABBY --- ---
    PINK_CICINKA: Co ekzem, ten taky?
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    WOCKOO: Já tyhle pochvalné výkřiky docela chápu. Moje pleť je taky hrozná děvka a na každou novou věc reaguje hrozně dobře a příznivě, ale po čase se to většinou zase vrátí do starých kolejí...
    TABBY
    TABBY --- ---
    WOCKOO: Preklad je takovy dost doslovny :-)
    TABBY
    TABBY --- ---
    Neni Supirivicky ta pasta s jinym slozenim v CR nez nekde na vychode?
    (Mozna si to pletu s necim jinym, v takovem pripade se omlouvam.)
    WOCKOO
    WOCKOO --- ---
    SAMANOVA006: možná je to i impuls pro hlubší studium všech svých obsesí :-))
    SAMANOVA006
    SAMANOVA006 --- ---
    WOCKOO: no já jsem ten popis četla teprve teď, jak jsem vkládala odkaz..taky jsem byla docela překvapená, co to užívám.. :)
    Já jsem to dostala od sousedky, která se zabývá čínskou medicínou a míchá také tyhle kapky...byla jsem s ekzémem v koncích, tak jsem byla vděčná za jakoukoliv vidinu pomoci, no a ono to zázračně pomohlo (což jsem popravdě moc nečekala).
    WOCKOO
    WOCKOO --- ---
    SAMANOVA006: užívá se při vysokých ideálech? :-)) tyjo
    (ne sorry, nijak nezpochybňuju možné účinky, možná i vyzkouším.. jenom mě pobavily některé části popisu)
    SAMANOVA006
    SAMANOVA006 --- ---
    Nepatří to asi úplně do kosmetiky, ale napíšu to sem, třeba to také někomu pomůže..
    Ráda bych tu pochválila Bachovy kapky - konkrétně "Plané jablko" (info třeba tady: http://www.stesti-zdravi.cz/bachovy-esence/plane-jablko-crab-apple-20-ml-bachovy-esence/ ) - dostala jsem je na problémy s ekzémem (na obličeji a na rukou), nejdříve jsem je užívala vnitřně(tam jsem výsledek lehce pozorovala), teď přidávám vždy kapku do krému, když se mažu a výsledek byl vidět už po dvou dnech naprosto neskutečný. užívám to už cca měsíc a mám pleť tak dobrou, jako snad ještě nikdy. zmizel nejenom ekzém, ale i suchá místa a celkově se mi ta pleť dost spravila.
    tak mám radost a chci se tu o tenhle objev podělit .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam