• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    AIJA: to jsem zatim nehledala. chtela jsem to zkouset doma ale asi to nejde. jen se bojim abych nenatrefila na nakou nesikovnou pani
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    BRUSINKA: Jo tak to je jen komunikační šum, já jsem teď měla na mysli holítko :)
    Strojek je fajn, ale ta pasta mi přišla mnohem méně bolestivá a třeba nohy jsem měla potom úplně dokonale hladké a ne s "husí kůží" jako po strojku.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    NIGHTFURY: holící strojky mívají epilační i depilační nástavce, s epilačním to z logiky věci musí vydržet stejně dlouho, jako když si vytrháš chloupky cukrovou pastou/pinzetou/voskem.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    ANASTHESIA: Tak to byl problém buď v teplotě/konzistenci pasty nebo v tom, že nemáš ještě nacvičený ten správný "škub". Chvíli to trvá, ale když se to vychytá, tak třeba oškubání nohou je nejlepší, nejrychlejší a nejméně bolestivé právě pastou :)


    BRUSINKA: Holicí strojek je taky fajn, ale zas ten efekt moc dlouho nevydrží :) Nebo jsem mutant a rostou mi chloupky strašně rychle :D
    AIJA
    AIJA --- ---
    ANASTHESIA:
    A odkud jsi? Dej si do googlu a vyjede ti spousta možností...
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    ANASTHESIA: pěna na holení? v životě jsem nic takovýho nepoužila:)
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    BRUSINKA: pena na holeni :(((
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    AIJA: klidne nekam zajdu ;) jenom bych chtela opravdu nechemickej proces
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    V čem jsou egologičtější/přírodnější takovéhle přípravky, než obyčejnej holící strojek?
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    NIGHTFURY: cukrovou pastu mam...skoncilo to fiaskem. polepena vana a urvanych 5 chloupku
    AIJA
    AIJA --- ---
    ANASTHESIA:
    Jsi přesvědčená, že si všechno dokážeš opravdu orvat sama?:-)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    ANASTHESIA: Cukrová pasta? :) Nic přírodnějšího a lepšího mě nenapadá :)
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    Ahojky,
    trochu ehm osobni dotaz, ehm. Poradite nekdo jak na prirodni depilaci? ehm vseho? :D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DIASTIMA: 607 817 136 - pani Libuse, dela ted kousek od Karlaku,ale mela salon na Ipaku -mozna ji par holek tady zna- pouziva Hausku a je moc sikovna
    DIASTIMA
    DIASTIMA --- ---
    SARAJ: určitě
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    DIASTIMA: hauska by sel?
    DIASTIMA
    DIASTIMA --- ---
    TAMARIX: děkuju, zapomněla jsem specifikovat, že mi jde o kosmetický ošetření - čištění pleti atd. napadá tě někdo?
    MAJKLA
    MAJKLA --- ---
    Ahoj, omlouvám se, jestli jsem tady strašně moc OT, v kosmetice se vůbec nevyznám, ale chtěla bych mamce k vánocům koupit krém na oči od značky Natura Siberica - znáte ji, je kvalitní?
    TABBY
    TABBY --- ---
    IKA: Zrovna vcera jsem se dozvedela, ze se na zaby necuralo, alebrz se jim moc zeny vpichla pod kuzi. Kdyz zaba nakladla vejce, byla zena tehotna.
    To jen tak na okraj ;) (Velice prirodni, blee :-/)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam