• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    PINK_CICINKA: za kolik ho maji v bioo?
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    Nevšimly jste si, že se sortiment alverde v dmku nějak markantně zúžil? Vím že udělali změny některejch výrobků, ale třeba sprcháčů bejvalo mnohem víc, o mojí oblíbený voňavce ani nemluvě, tu a její kolegyně zrušili úplně... nevíte někdo proč? (Pro jisottu házím i tento dotaz do diskuze o dmku)
    ISCH
    ISCH --- ---
    PINK_CICINKA: Záleží, na koho tam narazíš... Jsou tam nějaké nové slečny a ty jsou trochu bezradné...
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Tak hlásím, že noční krém na mastnou a smíšenou pleť od Natura siberica zatím dobrý. Nelepí, nemastí, ale zároveň po něm nemám pleť jak po zásypu pudrem (některé krémy mi to po nanesení dělají, zmatní a nepříjemně stáhnou). Příjemně hydratuje. Konzistence je velmi lehká, parfemace téměř žádná, dávkovač naopak skvělý. Dneska skočím i pro denní. Akorát tedy v Bioo v Kotvě mi nedokázala slečna absolutně poradit a pokud bych tam jasně nešla s papírkem, co chci, asi bychom se nedomluvily.
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    GIRAFFKA: Mají trochu problémy s překlady, nejen v tomto případě.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    ALEXIS: dík. mně tam příjde matoucí to mytí v názvu. já si pod pojmem mytí vždycky představim proceduru s vodou:-))
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    GIRAFFKA: voda ako taká vysušuje, ja emulziu používam presne tak ako píšu v návode (aj keď tú od natura Siberica som ešte neskúšala), zmývam len masky a čistiace krémy a potom dočisťujem tonikom alebo emulziou
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    IKA: Nemaju, jedine DM a Rossmann.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    TRAMVAJ_22: mně teď taky dost zaujala,ale potřebuuju trochu poradit(nevylučuju,že jsem blbec.-)) )
    Čisticí emulze na mytí | Natura Siberica CZ
    http://www.naturasiberica.cz/produkt/cistici-emulze-na-myti/
    když se řekne emulze na mytí,předpokládám,že si to nanesu na vlhkej obličej a smyju. dle jejich návodu k použití to chápu tak,že se s tim má vatičkou setřít obličej a nesmejvat..jak to je?
    IKA
    IKA --- ---
    DA_NIELA: Ďakujem, tak tam aspoň nepôjdem nadarmo.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    IKA: Myslím, že v drogerii Teta nic takového nehrozí.
    IKA
    IKA --- ---
    Neviete niekto prosím, či v drogérii Teta majú nejakú prírodnú kozmetiku?
    TRAMVAJ_22
    TRAMVAJ_22 --- ---
    MAJKLA: kvalitní určitě je, rusáci jsou s bylinama všeobecně dobří, vůbec se s tím nepářou :) osobně mám pro tuhle značku slabost.
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    jak je na tom, prosím, tento mycí olej Dr. Hádka?
    INCI: Prunus amygdalus Dulcis Oil, Canola Oil, Juglans regia Seed Oil, Laureth-4, Borago officinalis Oil, Simmondsia chinensis Seed Oil, Butyrospermum parkii Oil, Rosa canina Fruit Oil, Lecitin, Lavandula angustifolia Oil, Chamomilla recutita Flower Oil, Ormenis multicaulis Flower Oil, Cymbopogon martini Oil, Tocoferyl acetate, Citrus aurantium amara Leaf/Twig Oil, Litsea cubeba Fruit Oil, Retinyl palmitate
    MAGDALENA
    MAGDALENA --- ---
    http://www.brazilska-depilace-praha.cz
    Ciste, fajn a sikovne zensky (matka s dcerou), rychle a skoro bezbolestne. Jedine minus je ze matka u toho dost mluvi...
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    AIJA: praha
    AIJA
    AIJA --- ---
    ANASTHESIA:
    Tak napiš kde jsi, určitě ti někdo poradí:-)
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    AIJA: to jsem zatim nehledala. chtela jsem to zkouset doma ale asi to nejde. jen se bojim abych nenatrefila na nakou nesikovnou pani
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    BRUSINKA: Jo tak to je jen komunikační šum, já jsem teď měla na mysli holítko :)
    Strojek je fajn, ale ta pasta mi přišla mnohem méně bolestivá a třeba nohy jsem měla potom úplně dokonale hladké a ne s "husí kůží" jako po strojku.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    NIGHTFURY: holící strojky mívají epilační i depilační nástavce, s epilačním to z logiky věci musí vydržet stejně dlouho, jako když si vytrháš chloupky cukrovou pastou/pinzetou/voskem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam