• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    NIKKITA: Ještě nemám odzkoušeno, ale budu je kupovat :) pak dám vědět :)
    777PLAY
    777PLAY --- ---
    Nevite o nejake levnejsi nahrade za tohle serum?
    ROZJASŇUJÍCÍ ESENCE
    http://www.loccitane.cz/rozjasnujici-esence,15,2,14655,245146.htm
    DAFFODILA
    DAFFODILA --- ---
    Na Fleru jsem si oblíbila doma dělanou, přírodní kosmetiku od jedné velmi milé slečny. Pokud byste měli zájem se dozvědět více, dnes jsem o její kosmetice psala článek. Najdete zde odkazy přímo na její profil.

    Hnízdo zvrhlé Narcisky: Kouzlená přírodní kosmetika
    http://nest-full-of-daffodils.blogspot.cz/2013/12/kouzlena-prirodni-kosmetika.html
    TABBY
    TABBY --- ---
    MARGARITKA: Dik :) Zvazim porizeni, az zakuka Tangle Teezer (cisty plast ;)
    HELLEJU
    HELLEJU --- ---
    CAMELLA: Já kančák vysávám luxem a tím se aspoň zbavím toho prachu, který nejde osprchovat vodou:-)
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    TABBY: Redecker - mam tento http://www.lavanda.cz/redecker-thermowood-kartac-na-vlasy-s-kancimi-stetinami-rovny/d-70154/

    CAMELLA: no jestli v tom mas i plastove, tak verim ze to nepujde, vim, ze kdysi, kdyz sem cistila obyc plastovy nebo i bambusovy kartac, stejne v nem toho hodne zustavalo a po case sel do smeti... na kancak vzdycky prcnu trochu sprchace, vydrbu ho prstama pod tekouci vodou a malym obyc. plastovym hrebinkem (http://cz.ozcosmetics.com/syimages/201203/102291.jpg) ho ruznymi smery procesavam od korinku ke koneckum, dokud vse nevytahnu a neni cisty :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MARGARITKA: jak kančák čistíš? Mám tedy ten, co má i nekančí štětiny a hrozně se mi v něm hromadí bordel a vůbec netuším, jak to nějak rozumně čistit
    TABBY
    TABBY --- ---
    MARGARITKA: Znacka?
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    NIKKITA: jak pise ISCH + kanci hreben je skvely, prijemne masiruje pokozku, nikdy se s nim neposkrabes, rozcese snad vsechno, driv jsem mela dost problem rozcesat zacuchane vlasy, nedejboze kdyz je venku vlhko... s kancakem je to hracka, navic v nem vetsina vycesanych vlasu zustava, takze je pak staci vytahnout a vyhodit - nepadaji na zem... i zivotnost bude urcite vetsi, mam ho par let a stale je jako novy, casto ho umyvam a cistim...
    ISCH
    ISCH --- ---
    NIKKITA: Rovnoměrná redistribuce kožního mazu, šetrnost k vlasům.
    Co praví recenze, je dobrý k uhlazení, spíše pro jemné než nepoddajné vlasy.
    IKA
    IKA --- ---
    GENTIANA: DM drogéria, ale v Nemecku alebo Rakúsku.
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    GENTIANA: No jistě :D to měl být dodatek ještě k těm štetcům, o kterých jsme se bavily, že nejsou jen z veverek, ale z koz, a že ty se téměř jistě nezabíjej, jsi mi to jen připomněla, no :)
    A v čem je výhoda těchto kartáčů?
    ISCH
    ISCH --- ---
    GENTIANA: Ale je Ti jasný, že z toho divočáka byly mimo jiný i super klobásky, že?
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    NIKKITA: no, štětcem se neučešu, i kdyby koze zpívaly sbory andělské.
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    GENTIANA: ja koupila na lavanda.cz a jsem moc spokojena, ale koukam ze jsou z Hradce a nevim odkud ty, takze moznost ochytani tezko posoudit...
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    FI_YOU: To je fakt výborný, moc se mi tyhle ajurvédský výrobky líbily, ale prostě na ně prdim, každej výrobek má x různejch složení, obalů a obsahů a já jim fakt nevěřim, když jsou schopný do jendoho jejich mejdla dát triclosan, ale ty ostatní jsou superpřírodní, tak kdo ví, jak to vlastně je. Chápu, že to neni ze země typu Německo, kde musí bejt všechno pintlich, ale ten dovozce už by s tim mohl začít něco dělat. Třeba do toho dávaj kraví lejno s kurkumou a neni nikdo, kdo by hlídal, aby to bylo napsaný i na krabičce.

    GENTIANA: To netuším, ale objevila jsem, že v Sephoře mají štětec na pudr z kozích chlupů... tipuju, že koza klidně postojí a nechá se očesat o chlupy, takže jí nezavraždili, abych si já mohla přepudrovat gezicht.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Jak se tu řešilo humánní škubání veverek, nevíte někdo, kde sehnat kartáč na vlasy z kančích štětin, aniž by mezi nima měl ty tlusté silonové? Ráda bych si ho pokud možno ochytala...
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    NIKKITA: tyhlecty věci jsou v EU zakázaný snad od třetihor.
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    FI_YOU: jj no to uz se tu resilo a je to celkem zklamani, ale jeste nikdo neprispel tim, jestli je v nich opravdu i chutovy/senzoricky rozdil, nebo jde opravdu o podfuk a jsou na chlup stejne... ja bych se nedivila, kdyby vyrabeli mene kvalitni pro jejich a okolni trhy a prirodni pro trh evropsky...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam