• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    TABBY
    TABBY --- ---
    NIKKITA: A kterou teda? Hnedou, nebo fialovou?
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    NIKKITA: Tak jsem si jí nakonec koupila a je fakt super. Snad tohle budu tvrdit i za měsíc používání :)
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    A koukám, že od toho Hauschky je tam i řasenka v lilkově fialové... lilková je podle mě taková tmavohnědo do fialova, co myslíte, nebylo by to lepší než hnědá?
    Já se taky vidím spíš na hnědou. Alespoň na běžné nošení.
    TABBY
    TABBY --- ---
    NIKKITA: Hnedou. Ve tvem pripade neni co resit :)
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Holky,poraďte: mám tady masku na obličej, kterou když si napatlám, tak dost pálí. Když jí smyju, tak mám normální obličej, žádný zarudnutí nebo tak. Je v tom složení něco, co by to mělo apriori způsobovat, nebo to značí nějakou alergickou reakci? Vyjadřuju se srozumitelně?:) Díky
    INCI:Aqua, montmorillonite, glycerin, caprylyl glycol, ethylhexylglycerin, tocopherol
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    Holky jakou používáte barvu řasenky? Já standardně černou, ale všimla jsme si, že hnědá mi sedí tak nějak líp... Sice není tak "vamp", ale zas není tolik pěst na oko... Mám zelenošedé oči a barvu vlasů tmavě-blond-šedou (působí studeně ve tmě, teple na sluníčku), obočí světle hnědé až blond, řasy také tak. Kterou barvu byste mi doporučily? Chci vyzkoušet tu řasenku od Hauschky a nevím, do které investovat spíš...
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    LIMONADA: mě zas jojobová alverde štípala v sušších místech na tvářích.
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    ATROPOS: já na svojí kůži i při dermatitidách jimiž jsem trpěla používála a používám tu jojobu od alverde - bez parfemce, bez alergenních bylinných složek
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    nemáte někdo prosím tip na kosmetičku mladé boleslavi, případně i okolí, která by používala přírodní kosmetiku?
    Díky!
    FLEUR
    FLEUR --- ---
    ATROPOS: Jeste sem pred nedavnem davala MAGI odkaz na Argital.
    Argital Krém na akné, červenání a mykózy s echinaceou 75 ml - denní - krémy - pleť - kosmetika - BIOOO
    http://www.biooo.cz/krem-na-akne-cervenani-a-mykozy-s-echinaceou-argital-p-4962.html
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ATROPOS: jj. lékárny.
    ATROPOS
    ATROPOS --- ---
    ZUZKAOU: díky moc:) nebývá k sehnání taky v lékárnách?
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    ATROPOS: Po tomhle kremu jsem mela jeste cervenejsi oblicej nez normalne a taky me palil mnohem vic nez obvykle, navic mi prisel dost parfemovanej na to, ze je pro citlivou plet.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ATROPOS: tak potom biodermu Sensibio - netestujou a mají řadu právě na citlivou, rudnoucí pokožku.

    http://bioderma.cz/bioderma-sensibio-citliva-pokozka
    ATROPOS
    ATROPOS --- ---
    ZUZKAOU: ..velmi suchou pleť citlivou vůči všem možným parfemujícím složkám a podobným nesmyslům. Jestli růžovku (v nějaké lehčí formě) nebo podobnou radost netuším, poněvač ke kožaři se s tím teprve chystám, ale zrovna tahle Mixa viditelně řeší zarudnutí a uklidňuje.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ATROPOS: a co na kůži řešíš? Podráždění po něčem, nějakou dermatitidu, růžovku, ekzémy jiný kožní problém?
    ATROPOS
    ATROPOS --- ---
    Pls, nemel by nekdo tip na obdobny krem netestovany na zviratech? Nejak nejsem schopna nic adekvatniho dohledat:(
    Donedavna jsem se bez veskerych patlimatli obesla a tuhle problematiku mohla ignorovat, tak se v tom nejak neorientuju.

    ZKLIDŇUJÍCÍ PÉČE PROTI ZAČERVENÁNÍ S OF 15
    http://www.mixafrancie.cz/katalog-produktu/produkt/zklidnujici-pece-proti-zacervenani-s-of-15
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    MARGARITKA: hele na me i ten nejsvetlejsi nebyl nic extra, i dkyz ho teda pouzivam (tzn. pro me na zimu skoro az tmavej), ale ted sem se uspokojila na limitce, tam byl pudr uplne supr svetlounkej a s jemnymi trpytkami na rozjasneni, takze ho budu mit jen na lepsi prilezitosti nez bezny noseni do skoly=D

    me zas stve ze dlouhodobe nemaj blond odstiny na upravu oboci, ani gel, ani ten vosk (ten asi zrusili uplne)
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    jinak bych ráda pochválila dva výrobky od Alverde, včera jsem si koupila na zkoušku korektor Cream to powder a je moc příjemný a dobře kryje, asi konečně náhrada za MaxFactor.

    A protože mi nesedí ten sypkej pudr a u kompaktního jsou jediné dva matné odstíny na mně příliš světlé, zkusila jsem jediný tmavší Terra, který má navíc jemnou perleť a vypadá dost dobře (i na mé mastné pleti), není tak tmavý jak jsem se obávala a dělá hezky opálenou a rozjasněnou pleť (samozřejmě nevhodné pro hodně světlé typy).

    Ale s tímhle mě Alverde štve, mají fajn pudry, ale naprosto pitomé odstíny, dva světlé a jeden tmavej, nic mezi, jednou měli tak akorát béžovej odstín v limitované edici, nechápu proč ho nezařadili i do normální nabídky, byl samozřejmě hned pryč.
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    LIMONADA: jsou růžovofialové a na oči jsem si je zkoušela dát jen jednou a bylo to divné, na tvářích s tím vypadám jak Marfuša, ale teď jsi mně nalomila a zkusila jsem si dát trochu jen na kraj víčka a vypadá to kupodivu hezky a svěže, ale nejde mi to moc k hennozrzavýmu háru :) Myslím, že obecně brunetkám více sluší barvy a můžou víc experimentovat, já mám pocit, že ač si dám jakýkoliv barevný stín či tužku, vypadám lacině. Možná je to jen zvyk, vypadat spíš přirozeně a decentně. Přitom se mi moc líbí když vidím hezky sladěně barevně nalíčenou ženu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam