• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    ARQANA:
    WITCHIE:
    Asi je zkusím, jen se tradičně obávám výběru odstínu, přeci jen tu hrozí větší finančí ztráta v případě, že se netrefím... Paní v kamenném obchodě v Revoluční mě tipla na jedničku, ale teď, na pomezí zimy a léta se bojím, že vyberu moc světlý a pak až chytnu barvu, mi bude na nic (u Alverde to člověk tak neřešil). Jak moc jsou krycí ty mejkapy?
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    NIKKITA: mam oboje, resp makeup (jsem bleda takze odstin 0, v lete 1) i oba pudry (sypky i kompakt) - max spokojenost, dlouhodobe.
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    NIKKITA: Mám mejkap i pudr a jsou super. Pudr mám uz druhej. Dřív jsem používala jejich tonovak, ale je moc tmavej
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    TABBY: Tu fialovou (lilkovou), v obchodě jsem si mohla obě vyzkoušet a tahle byla hezčí, mimo jiné proto, že je na objem. Normálně vypadá jako černá, ale je daleko měkčí, na světle je vidět, že je fialová, ale tak decentně, nic lacinýho. Přes den drží moc dobře, a odlíčit jde i vodou. Nevydrží přes noc, odrolí se. Zatím mám z tohohle nákupu radost, uvažuju o mejkapu a pudru od Hauschky, nemáte je někdo?

    MARGARITKA: Měla jsem ho loni, a bílý docela je. To ale bude zřejmě každý. Dobrý byl od ecocosmetics (v tubě), ten nebělil, ale měl umělou parfemaci.
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    MARGARITKA: já sem měla ten cannasol SPF 10 a maximální spokojenost, nebělí, ale je trošku mastnější, ale možná toho dávám jen zbytečně most, osttani opalovyk od lavery celkem belily
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    Prosím o radu, váhám mezi koupí těchto dvou opalováků:

    Lavera Sun Sensitive http://www.happyhemp.cz/...-2/lavera-sun-sensitiv-opalovaci-mleko-ve-spreji-spf-15-bio-family-125ml/

    Cannasol SPF20 http://www.happyhemp.cz/kosmetika-2/cannaderm-cannasol-mleko-na-opalovani-of20-165g/

    nemáte někdo zkušenosti? Potřebuji aby nebělil a nebyl mastný. Měla jsem starší verzi Cannasolu a byl to víceméně zelený olej, který se nikdy nevsákl, od Lavery jsen měla nějaký Sensitive opal. krém a šíleně bělil.
    TABBY
    TABBY --- ---
    NIKKITA: A kterou teda? Hnedou, nebo fialovou?
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    NIKKITA: Tak jsem si jí nakonec koupila a je fakt super. Snad tohle budu tvrdit i za měsíc používání :)
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    A koukám, že od toho Hauschky je tam i řasenka v lilkově fialové... lilková je podle mě taková tmavohnědo do fialova, co myslíte, nebylo by to lepší než hnědá?
    Já se taky vidím spíš na hnědou. Alespoň na běžné nošení.
    TABBY
    TABBY --- ---
    NIKKITA: Hnedou. Ve tvem pripade neni co resit :)
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Holky,poraďte: mám tady masku na obličej, kterou když si napatlám, tak dost pálí. Když jí smyju, tak mám normální obličej, žádný zarudnutí nebo tak. Je v tom složení něco, co by to mělo apriori způsobovat, nebo to značí nějakou alergickou reakci? Vyjadřuju se srozumitelně?:) Díky
    INCI:Aqua, montmorillonite, glycerin, caprylyl glycol, ethylhexylglycerin, tocopherol
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    Holky jakou používáte barvu řasenky? Já standardně černou, ale všimla jsme si, že hnědá mi sedí tak nějak líp... Sice není tak "vamp", ale zas není tolik pěst na oko... Mám zelenošedé oči a barvu vlasů tmavě-blond-šedou (působí studeně ve tmě, teple na sluníčku), obočí světle hnědé až blond, řasy také tak. Kterou barvu byste mi doporučily? Chci vyzkoušet tu řasenku od Hauschky a nevím, do které investovat spíš...
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    LIMONADA: mě zas jojobová alverde štípala v sušších místech na tvářích.
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    ATROPOS: já na svojí kůži i při dermatitidách jimiž jsem trpěla používála a používám tu jojobu od alverde - bez parfemce, bez alergenních bylinných složek
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    nemáte někdo prosím tip na kosmetičku mladé boleslavi, případně i okolí, která by používala přírodní kosmetiku?
    Díky!
    FLEUR
    FLEUR --- ---
    ATROPOS: Jeste sem pred nedavnem davala MAGI odkaz na Argital.
    Argital Krém na akné, červenání a mykózy s echinaceou 75 ml - denní - krémy - pleť - kosmetika - BIOOO
    http://www.biooo.cz/krem-na-akne-cervenani-a-mykozy-s-echinaceou-argital-p-4962.html
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ATROPOS: jj. lékárny.
    ATROPOS
    ATROPOS --- ---
    ZUZKAOU: díky moc:) nebývá k sehnání taky v lékárnách?
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    ATROPOS: Po tomhle kremu jsem mela jeste cervenejsi oblicej nez normalne a taky me palil mnohem vic nez obvykle, navic mi prisel dost parfemovanej na to, ze je pro citlivou plet.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ATROPOS: tak potom biodermu Sensibio - netestujou a mají řadu právě na citlivou, rudnoucí pokožku.

    http://bioderma.cz/bioderma-sensibio-citliva-pokozka
    ATROPOS
    ATROPOS --- ---
    ZUZKAOU: ..velmi suchou pleť citlivou vůči všem možným parfemujícím složkám a podobným nesmyslům. Jestli růžovku (v nějaké lehčí formě) nebo podobnou radost netuším, poněvač ke kožaři se s tím teprve chystám, ale zrovna tahle Mixa viditelně řeší zarudnutí a uklidňuje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam