• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    TABBY
    TABBY --- ---
    PSICHE23: Ucpane pory = vetsi ci mensi cerne tecky, co vetsinou jdou vymacknout.
    PSICHE23
    PSICHE23 --- ---
    NIKKITA: též vlastním blondie a super. že začátku
    jsem si přišla lehce vyschla ale od dob bioaromy vůbec.nejlepší je že ma neustale se lesknouci pleť ani po celém dní takové známky nejeví a to i když použiju makeup jiný,ale to bude tím kretskym zázrakem:)
    Btw jak poznám ucpané pory,pořád to někde čtu,ale asi jsem debil:))
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    NIKKITA: Me bohuzel plet strasne ucpava a jeste mi zdurazni vrasky :( achjo
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    NIKKITA: Tiež mám Blondie :) A neucpáva a keď sa pod to natriem vhodným krémom, tak nevysušuje.
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    MART1NKA: Tak jsem si včera v biooo koupila vzorek toho minerálního mejkapu od Lily Lolo, odstín Blondie, a musím uznat, že je to pecka, alverde tohle neumí, má asi hrubší částečky. Pleť jak ze škatulky a ani večer se neleskne, a přitom to kryje! Teď už jen, aby to nevysušovalo pleť a neucpávalo póry, a mám lásku na celý život :)
    A navrch jsem si tam ještě koupila rtěnko-balzám ode mně doposud neznámé značky Dizao organics, který skutečně maluje a nějakou dobu i drží, ale není to rtěnka (mnou toliko milované balzámy Hurraw jsou stále geniální, bohužel jen tónují), a mají tam asi dvacet odstínů (já mám č. 222 Vlčí mák - už jen ten obrázek!:)). Stojí teda 260,- :( ale výsledek mě potěšil převelice, něco takového jsem hledala dlouho. Příště tam radši půjdu s klapkama na oči :D
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    _JULIE_: s intimou od hádka mám velice dobré zkušenosti...
    EL_K
    EL_K --- ---
    SARAJ: no, eshopy jsem si taky nasla, chtela jsem na to mrknout v kamennych obchodech, navic, co jsi poslala odkaz, jsou nedostupne .) dik
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    NIKKITA: Alverdí minerálny som nemala. Mala som len ich kompaktný pudr a ten bol pekelný. Naučila som sa odokryť patent s dierkami, zavrieť krabičku, pohrkať, otvoriť a aplikovať. Vysypávať otvorené to neumím, ten makeup je pridrahý, aby som ho sypala po stole.
    Kúpila som si ho na základe recenzie od Terrynky. http://baldandpale.blogspot.cz/2014/05/lily-lolo-mineral-foundation-spf-15.html
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    MART1NKA: A je zásadní rozdíl mezi minerálním pudrem od Alverde a tímhle? Ten alverde mi připadá docela v pohodě (jediné, co mě štve, je ta aplikace z krabičky, která je u obou stejná).
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    NIKKITA: V Biooo naživo. Preto som sa tam rozhodla, že ich tvářenku nechcem. Vyhovovala mi farbou len jedna, ale naživo bola neskutočne třpytivá.
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    MART1NKA: A podle čeho jsi vybírala odstín? Nebyl by ideální ten Minerální fixační pudr Flawless silk (dle stránek greenwave), píšou, že je broskvový, ale na závěr líčení... Ale já bych ráda, aby kryl, ovšem nechápu, v čem spočívá rozdíl s těmi ostatními. Nerada bych se sekla s odstínem u pudru za pětikilo :)
    EL_K
    EL_K --- ---
    ahojky, nevideli jste nahodou nekde tenhle pudr od bourjois?
    mela jsem za to, ze znacku bourjois nabizi rossmann (moc tam nechodim, a uz ji asi stahli z prodeje?)...?


    diky za info!
    PSICHE23
    PSICHE23 --- ---
    TERRYNKA: já mam tuhle jedinou právě:) blbou:)
    tak já to zkusím
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    PSICHE23: vrasky nemam, ale vyrazne to vyhladilo me nosoretni ryhy, v coz jsem ani nedoufala. Plet to, pri delsim pouzivani, zpevnuje paradne
    PSICHE23
    PSICHE23 --- ---
    TERRYNKA: fakt je viditelný rozdíl? jsem na kremy proti vraskam skepticka, ale esi mi to aspon trochu vyspraví tu blbou vrasku kolem pusy, budu bioaromu opěvovat ještě více:)
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    PSICHE23: funguje :)
    PSICHE23
    PSICHE23 --- ---
    TERRYNKA: funguje?:) musim něco pořídit proti těm protivným vráskám, argan nefunguje
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    KRISTY: Minerálny Lilylolo :). Funguje mi lepšie ako krém.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    FRENNET: Výborné sú krémy Nobilis Tilia či v zime mastnejšia Weleda.
    Na noc si dávam na tampónek postriekaný ružovou vodou arganový olej a výborne to vyhladzuje pleť.
    Kým ale nenapíšeš typ pleti, tak ti neporadíme konkrétny produkt
    KRISTY
    KRISTY --- ---
    Zná někdo nějaký fakt dobrý přírodní make-up, aby byl zároveň krycí, ale nedělal na obličeji masku a nezbaroval se po určité době do oranžova, zkrátka který by se vyrovnal kvalitním chemkám? Co třeba Dr.Hauschka? Já zatím zkoušela jen ten od Alverde a efekt nic moc....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam