• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    co z nej? pokud bych si davala naky obklady, tak to nic moc, protoze ta voda me desne vysusi... a priznavam, ze mam i ted trosku problem si na 15minut lehnout s necim na obliceji ;]
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SQUZZA: co hermanek? ten vyhovuje hodne lidem s citlivou pleti, je sam o sobe zklidnujici a hojivej.
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    Doporucili byste mi neco na hodne suchou a podrazdenou plet na obliceji? Vylozene se mi olupuje kuze, svedi me a mistama je cervena. Na noc pouzivam smes mandlovyho, ricinovyho a jeste nejakyho oleje, ale chtela bych neco na den, idealne, aby mi to neudelalo tlustou mastnou vrstvu :] Dekuju za rady :]
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    COURT: Vzhledem k tomu, že Ryor obsahuje SLS.. tak mi přijde lepší ta Weleda.

    COURT
    COURT --- ---
    který šampon se vám složením jeví jako lepší? Bylinný šampon Ryor s panthenolem nebo Weleda měsíčkový dětský šampon

    myslím hlavně, co se týče složení...

    TABBY
    TABBY --- ---
    RACHEL: Palacinky a livance jsou OK.
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    COURT: aha, tak to chápu. a přitom ho doporučují i na smažení, asi na něm zkusíme palačinky ;)
    COURT
    COURT --- ---
    RACHEL: tak já ani lubrikant nepotřebuji:) jen se přítel občas durdí, protože jsem zvyklá se mazat vždy po sprše a když nevím "co bude", tak se třeba zapomenu nenamazat, protože to občas dělám automaticky:) problém to ale jinak není
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    COURT: tak se namažte až po ústní práci, ne? :)
    COURT
    COURT --- ---
    RACHEL: pouzivam taky! je super! bohuzel pritel ho jako lubrikant nerad, resp. nerad ma ten olej na jazyku :( ale jako prevence uzasny!
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    TABBY: přivedla jsi mě na myšlenku vyhledat si na 001shop produkt, který obsahuje parabeny a pak tentýž na biooo a koukám na to jako blázen...
    Nimbový kondicionér | Blue step - 001shop
    http://www.001shop.cz/p/nimbovy-kondicioner/
    Organix South Nimbový kondicionér Thera Neem 360 ml - kondicionery - vlasy - kosmetika - BIOOO
    http://www.biooo.cz/nimbovy_kondicioner_thera_neem_organix_south-p-285.html
    Ten na 001shop parabeny obsahuje zatímco na biooo ne.
    Inu hledala jsem dál a našla fotku obalu zezadu, takže se složením. Tam taky nic není. Sám výrobce prezentuje výrobek jako paraben free a ve složení je taky neuvádí. A pak si má člověk kupovat něco přes internet...
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    TABBY: jasně, protože výtažek z aloe možná bio bude, tak na to prskneme nápis bio a je to. Taky mě to sere
    TABBY
    TABBY --- ---
    Zaujal mne pripravek na opalovani Aloe Pura BIO Aloe Vera Sun Lotion SPF25 - 200ml
    Aloe Pura BIO Aloe Vera Sun Lotion SPF25 - 200ml | OPTIMA - 001shop
    http://www.001shop.cz/p/aloe-pura-bio-aloe-vera-sun-lotion-spf25-200ml/

    Tak si ctu slozeni, a co nevidim: ..., methylparaben, propylparaben, ...

    Jak mi tyhle vykukove a jejich kreativita s BIO a Organic lezou krkem...
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    NIKKITA: To sérum od Alverde taky můžu doporučit, opravdu zabírá.
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    takove intimni tema, ale jdu pet ody na kokosovy olej. rozjely se mi dost kvasinky po antibiotikach. mela jsem doma Femigel (tea tree), ale ten palil jak cert. bilej jogurt taky nic, fakt neprijemny. nez jsem se dostala do lekarny pro boraxove globule, tak jsem jeden den mazala kokosakem a takova uleva!!! je to o tolik lepsi. takze ho tam asi obcas maznu i preventivne, treba po koupani a tak, jako lubrikant uz ho pouzivame.
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    PSICHE23: Já náhodou v DM natrefila na výprodej alverde sprašové lokální sérum (malá tubička, červené víčko), tak jsem to na zkoušku vzala a hle, ono to funguje, takže za mě doporučuju třeba toto. Ale někdy zkouším levandulový esenciální olej a je to lepší než tea tree, zdá se mi.
    PSICHE23
    PSICHE23 --- ---
    CTVRTKA: a mas s tím zkušenost? Vypadá to na multifunkční záležitost
    PSICHE23
    PSICHE23 --- ---
    MART1NKA: v začátcích:)
    hmm bioAroma:)
    CTVRTKA
    CTVRTKA --- ---
    PSICHE23: levandulový olej
    Esenciální olej Levandule BioAroma z Kréty, doprava od 45 Kč
    http://www.bioaromakosmetika.cz/Esencialni-olej-Levandule-d47.htm
    OXIS
    OXIS --- ---
    Jo, jak tu někdo říkal, že na obličej používá už jenom oleje a někdo jiný zas, že je zvlhčuje růžovou vodou, tak moc pěkně děkuji za rady, pleť teď mám krásnou! :)) Mám oleje od saloosu (jasmín, růže) Máte další značky olejů, které bych výhledově měla vyzkoušet? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam