• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    PSICHE23
    PSICHE23 --- ---
    CTVRTKA: a mas s tím zkušenost? Vypadá to na multifunkční záležitost
    CTVRTKA
    CTVRTKA --- ---
    PSICHE23: levandulový olej
    Esenciální olej Levandule BioAroma z Kréty, doprava od 45 Kč
    http://www.bioaromakosmetika.cz/Esencialni-olej-Levandule-d47.htm
    OXIS
    OXIS --- ---
    Jo, jak tu někdo říkal, že na obličej používá už jenom oleje a někdo jiný zas, že je zvlhčuje růžovou vodou, tak moc pěkně děkuji za rady, pleť teď mám krásnou! :)) Mám oleje od saloosu (jasmín, růže) Máte další značky olejů, které bych výhledově měla vyzkoušet? :)
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Dnes DM Lužiny. Výprodej Weleda - měli ram růžové tělové mléko za 170 Kč (běžně kolem 450 Kč) a krém na ruce granátové jablko cca za 100 Kč (běžně kolem 250 Kč). Pokud má někto tuto kosmetiku také rád, třeba ho ta informace potěší. Konrétně tělová mléka od nich miluji - vydrží díky obalu neskutečně dlouho a krásně hydratují, voní a vstřebávají se.
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    PSICHE23: Ehm, není to úplně ortodoxně přírodní, ale zase jsou na to určitě i horší svinstva. Nicméně zabírá to velmi slušně - aknestop od Ryoru...
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    PSICHE23: Mně osobně vyhovuje nimbový olej, klidně i jen na lokální použití.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    PSICHE23: Akné zanítené, alebo už hojace sa?
    PSICHE23
    PSICHE23 --- ---
    co používáte lokálně na akné? podotýkám že s tee tree moc dobrý výsledky nemám
    OXIS
    OXIS --- ---
    OXIS: tak jsem pokus s žitnou moukou a octem provedla. Překvapilo mě, jak lehce se do vlasů dávala a jak dobře šla smýt. Vlasy umytý pěkně, rozhodně je to za mě lepší než šampon-olej od Hádka :)). Uvidím, co udělá dlouhodobé používání. Jo a rozčesat mi vlasy šly úplně v pohodě.
    ISCH
    ISCH --- ---
    OXIS: Nobiliska mi osobně přijde lepší, Purity mi nějak nesedí.
    OXIS
    OXIS --- ---
    Máte někdo zkušenost s růžovou vodou z DM (http://www.purityvision.cz/p/ruzova-voda.html) a zároveň od Nobilisu (http://eshop.nobilis.cz/24/tehotenstvi-a-porodnictvi/sestinedeli/kvetova-voda-ruzova.html)? Je to fuk, nebo je některá citelně lepší? :) Ta od nobilisu vychází o něco levněji, což mě překvapuje.

    Na blog Back on trees jsem narazila včera a pani to mytí popisuje tak pěkně, že jsem si řekla, že to musím vyzkoušet. Tak dneska odpo a taky poreferuju! :)
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    VERCA_ZABA: Weleda mandlový hydratační, lehký, neparfémovaný, prostě fajn
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    VERCA_ZABA: Skús si pozrieť stránky Nobilis Tilia. Môžeš skúsiť viac malých vzoriek a vybrať si. Alebo Weledu mám skúsenosti s kosatcovým a mandľovým, oba dobré.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    prosím, mohly byste mi poradit, jaký hydratační krém si koupit? nikdy jsem si krémem obličej nemazala, ale ted mám od doktorky zineryt a skinoren kvůli akné a mastnotě a obojí dvojí hodně vysušuje, takže bych tu pleť potřebovala zhydratovat, ale ne zmastit. díky
    CTVRTKA
    CTVRTKA --- ---
    Opěvována BioAroma do dnešní půlnoci - 20 % na vše po zadání kódu "Jarní sleva".
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    Greenwave bude otevirat kosmeticke studio, kde se bude osetrovat znackou Primavera. V Purkynove ulici (predpokladam, ze v Praze). telefon na objednani je na jejich strankach na FB.
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    VESTIGIA: Ok dik moc
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    ANASTHESIA: jj, znám. Nechodím tam sice s pupínkama, ale s citlivou pletí a nemůžu si stěžovat. Paní je skvělá, pečlivá a příjemná. Jen je občas trochu problém se strefit do volného termínu. Má pořád plno :-)
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    VESTIGIA: To je taky zajimave. Znas to tam?
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    ANASTHESIA: nechodím, ale používám Eminence kosmetiku a doma. Druhá polovina zpatkykprirode.cz tam chodí a naprosto si nestěžuje :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam