• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    Dámy, chci dát ještě jednu šanci minerálnímu mejkapu - pudru od Lily Lolo. Je sice naprosto geniální co do efektivnosti líčení, ale nemůžu se prostě zbavit dojmu, že mi šíleně ucpává póry, ovšem zbaběle se vracet k tekutým mejkapům se ještě nechci. Co tedy dělat, abych tomu ucpávání zabránila? Jestli by to mělo být jen v důsledném odličování olejem, budiž, ale jak to teda dělat správně? Nebo snad opravdu patřím k té výjimce potvrzující pravidlo, že někomu póry ucpávat bude, i kdyby se na hlavu stavěl? Díky.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    RACHEL: a funguje? me se zacinaji delat na cele a stve mi to.
    ISCH
    ISCH --- ---
    SQUZZA: jestli jsi z Prahy, stav se u nás v Biooo, máme tam prodejní vzorky Martiny (je skvělá!).
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    COURT: Weleda a Ryor jsou asi jako nebe a dudy. Ryor nemá s přírodní kosmetikou nic společnýho, takže určitě Weleda :)
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    RACHEL: alverde kremy jsem vzdala po asi trech pokusech, ty mi vylozene vadi (ani ne tak, ze by me drazdily, ale skupenstvim)
    nicmene samozrejme dekuji za tip a dojdu se na nej kouknout! :]
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    RACHEL: a do nej si pridavam arganovy olej, abych teda cinila nejakou prevenci vraskam
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    SQUZZA: me hodne pomohl Alverde ultra sensitive krem s jojobovym olejem a vzdycky se k nemu vratim, kdyz chci vyzkouset nejaky drazsi krem, kdyz uz je mi tech tricet a kousek...
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    BRUSINKA: olej mi tlustou mastnou vrstvu nedela, nedavam ho moc...a davam na navlhceny oblicej... ale proste na to extremni vysuseni mi to nepomaha tak, jak si predstavuju.
    yarishuv roztok znam a aktualne nepouzivam, mohla bych zacit! dik za tip.
    s weledou jsem nikdy nebyla nak extra spokojena, ale mozna to zkusim a objednala jsem si toto http://www.biooo.cz/mesickovy_krem_calendula_martina_gebhardt-p-4346.html.. obecne mi mesicek vyhovuje.

    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    SQUZZA: neni to uplne na co se ptas, ale jen pro jistotu, ze pises o tluste mastne vrstve - ja myslim, ze je dobre davat oleje jenom fakt malo a to hlavne na navlhceny oblicej. Vyhybat se vode je jasna vec, ja jsem misto vody zacala pouzivat Yarischuv roztok, mozna znas/pouzivas, a uz to mi vyrazne ulevilo.

    S hermankem mam taky blby zkusenosti, jak pise
    TABBY: . Doporucovala bych spis mesicek. Akorat ze na takovouhle plet te asi bude palit uplne vsechno, resis to i nejak medicinsky? Z kremu na citlivou plet mam dobrou zkusenost s timhle: http://www.parfums.cz/weleda/baby-derma-zklidnujici-pletovy-krem-pro-deti/ a dela se i v malinkem baleni na zkousku, maji v kotve i greenwave.
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    ja teda cilim spis na nejakej krem. ale s tim hermankem si asi zkusim udelat aspon pletovou vodu...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    TABBY: to je mozne. Me treba hermanek uplne nesedi, ale kamaradka co ma atopicky ekzem si ho pochvaluje - bavime se porad o olejich, ze jo? Jeste mi napadlo granatove jablko.
    TABBY
    TABBY --- ---
    SARAJ: Dovolim si nesouhlasit. Kozni mi ho vymlouval, ze citlivou a podrazdenou naopak vysysuje a drazdi jeste vic.
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    co z nej? pokud bych si davala naky obklady, tak to nic moc, protoze ta voda me desne vysusi... a priznavam, ze mam i ted trosku problem si na 15minut lehnout s necim na obliceji ;]
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SQUZZA: co hermanek? ten vyhovuje hodne lidem s citlivou pleti, je sam o sobe zklidnujici a hojivej.
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    Doporucili byste mi neco na hodne suchou a podrazdenou plet na obliceji? Vylozene se mi olupuje kuze, svedi me a mistama je cervena. Na noc pouzivam smes mandlovyho, ricinovyho a jeste nejakyho oleje, ale chtela bych neco na den, idealne, aby mi to neudelalo tlustou mastnou vrstvu :] Dekuju za rady :]
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    COURT: Vzhledem k tomu, že Ryor obsahuje SLS.. tak mi přijde lepší ta Weleda.

    COURT
    COURT --- ---
    který šampon se vám složením jeví jako lepší? Bylinný šampon Ryor s panthenolem nebo Weleda měsíčkový dětský šampon

    myslím hlavně, co se týče složení...

    TABBY
    TABBY --- ---
    RACHEL: Palacinky a livance jsou OK.
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    COURT: aha, tak to chápu. a přitom ho doporučují i na smažení, asi na něm zkusíme palačinky ;)
    COURT
    COURT --- ---
    RACHEL: tak já ani lubrikant nepotřebuji:) jen se přítel občas durdí, protože jsem zvyklá se mazat vždy po sprše a když nevím "co bude", tak se třeba zapomenu nenamazat, protože to občas dělám automaticky:) problém to ale jinak není
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam