• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Používáte někdo vlasovou kosmetiku Klorane? Na některých webech jsem našla, že to je přírodní, ale úplně mi to nepřijde...
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    Používáte někdo kosmetiku Naturinka? Jejich tuhý šampon s geraniem je po dlouhé době první, po kterém se mi nemastí vlasy. Co jsem si nechala odrůst blond vlasy a barvím jen hennou, tak mi nepomáhalo vůbec nic, až tohle.
    TABBY
    TABBY --- ---
    Zajimave. Blokator medi, to asi prirodni alternativu mit nebude, coz...
    Pozor na vodu. Vlasům škodí v mnoha podobách, varuje přední odbornice - iDNES.cz
    http://ona.idnes.cz/...141_krasa_sck#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=clanek-box
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    SMARTCHIN: Dneska si teda vyznamne rozsiruju obzory ;)
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    BRUSINKA:
    NIKKITA: "Olej je lisovaný pouze ze semen malin a proto po malinách nevoní."
    http://alternativashop.cz/cs/malinovy-olej/2319-olej-z-malinovych-semen.html

    :(
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    BRUSINKA: Nedávno jsem narazila na nějaký krém, který ho obsahoval (v biokrámě na Smíchově, v plechové tubě, česká výroba), tak by mě taky zajímalo něco víc o něm...
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    SMARTCHIN: Malinovy olej! Proc to neznam, proc to nemam? Voni po malinach? Pouziti na oblicej asi nebude nic proti nicemu, nebo mate nekdo zkusenost?
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    NIKKITA: to je fakt, ta tuba je velký plus...
    Vyrábím macerát z urucum pudru, o víkendu ho otestuju a když neprojde, tak jdu do toho krému :)
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    SMARTCHIN: No mně taky, tak jsem to zkusila na vlastní kůži a už to radši zkoušet nebudu :D ale tenhle opalovák ti fakt doporučuju, je ve speciální tubě, ve které se nekazí a z loňska mi určitě víc jak polovina zbyla, a co je hlavní - ač s vysokým faktorem, tak vůbec nebělí! Na žádný podobný s tak přírodním složením a tak efektivní jsem nenarazila, a to jsem tomu věnovala hodiny bádání :D
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    SMARTCHIN: každopádně díky
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    NIKKITA: sakryš, tak tos mě moc nepotěšila :) na ten krém jsem koukala a zvažuju, ikdyž přiznám se, že olej by mi byl milejší
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    SMARTCHIN: Jo, a hned jsem se spálila :D ale bylo to u moře no... ale po opravdu důkladném pátrání po co nejpřírodnějším opalovacím krému jsem došla k tomuhle: http://www.eco-naturkosmetik.de/?p=1532
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    Zkoušel jste někdo na opalování použít rostlinný olej? Třeba malinový nebo mrkvový?
    Zvykla jsem si používat olej na všechno a nabídka přírodní kosmetiky na opalování mě moc nenadchla...
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    SQUZZA: tak fajn :-)
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    RACHEL: ultra sensitive... ja jsem mela dva nejaky, jeden snad ruzovej, ale mozna kecam. a uplna katastrofa. tenhle mi ale za to jedno namazani udelal vic prace nez vsechno, co jsem posledni dobou zkusila... je mastnej, ale to ted potrebuju :]
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    SQUZZA: ted mluvíš o alverde nebo o Bio aroma?
    já jsem zkoušela alverde s avokádem a to moje citlivá plet nedala, pak ještě jeden a vždycky jsem se vrátila k tomu ultra sensitive, ale je taky mastnější, stačí ho málo
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    ISCH: uz jsem na ni koukala a je mi dost sympaticka... zrejme zkusim :]

    RACHEL: tak jsem prekvapena, ten krem vubec neni spatnej... asi do nej pujdu... za tu cenu ais neni co zkazit :]
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    RACHEL: oki, diky za uprimnost:) asi se proste smirim s tim, ze cuceni do compu a lehke mraceni pri soustredeni si vybralo dan.
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    SARAJ: no, popravde, mazu asi dva mesice a extra zmenu nevidim. tak ted vzazuju, ze zkusim s jojobovym olejem od Bio Aroma a jestli to moje plet neda, tak uz asi navzdy zustanu u jojoboveho alverde
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam