• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    ANASTHESIA: Lush má přece u všeho uvedeno, co ze složek je příroda a co ne.. a zrovna u toho mýdla je těch nepřírodních dost. (Jestli ti ale vyhovuje, tak je to jedno, ne?)
    ANEZAK397
    ANEZAK397 --- ---
    KACHITA: Bajecny je arganovy krem. Stridam ho s levandulovym gelem, ktery ale nosim spis pod make up. Oba jsou v baleni s pumpickou a krasne voni
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    Zdravím, prosím o radu: doporučily byste mi nějaký pleťový krém od Nobilis Tilia, moje pleť: 30 let, pleť normální (spíš se mastí, ale není vyloženě mastná), mám trochu rozšířené póry, sem tam černou tečku...
    KRISTY
    KRISTY --- ---
    -------

    mám načatý make-up Natural Liquid Foundation od Lavery, bohužel mi nesedne odstín Ivory nude 02 (http://www.biooo.cz/make_up_tekuty_02_slonova_kost_trend_sensitiv_2014_lavera-p-8197.html), kdyby někdo chtěl, za láhev Rulandského šedého přenechám. zn Praha

    -------
    ISCH
    ISCH --- ---
    CTVRTKA: Funguje to už docela dlouho.
    CTVRTKA
    CTVRTKA --- ---
    Biooo má nový magazín. Pro mě užitečný články, např. o (ne)komedogenních olejích. http://magazin.biooo.cz
    TABBY
    TABBY --- ---
    ANASTHESIA: K Lushi ti rekne hodne filtr.
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    Ahoj co říkáte na šampóny Lush? a tuhé mýdlo Fresh Pharmacy? Dík
    AANJA
    AANJA --- ---
    Dobrý den,
    z dovolené z Maroka jsem si přivezla více henny, než spotřebuji.
    A proto nabízím k prodeji.

    Tmavá - vhodná na tattoo - v krabičkách po 100 g
    Bezbarvá - vhodná jako maska na vlasy pro výživu (nikoli pro barvení vlasů - je nezbarvá) - rozvažovaná, dala jsem jí do pytlíčků po 100 g

    100g = 100 Kč
    K odběru pár kusů Osobní předání v Praze, nebo zašlu poštou (+ poštovné)


    Telefon: 605413293
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    SARAJ: na každého atopika bohužel funguje něco jiného.. na někoho heřmánek, jiný má na něj reakci... mě třeba funguje odvar z celerové nati, polévat se tím ideálně ve vaně, opatrně osušit (ťupkáním) a následně namazat něčím co pouze zamezí vysušení pokožky.. ale na každýho to nefunguje. každý ekzematik si prostě musí najít to svoje. na mě třeba totálně nefunguje konopí, naopak je to spíš katastrofa...

    NIKKITA: to teď řeším taky, ale já bych potřebovala s faktorem 50+ :(....
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    Translucent make-up od Haushky končí?! o.O Dnes jsem zkoušela jeho nástupce a nejsvětlejší odstín je na mě tmavý.
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    VERONIKAEMA: Na obalu píší bez parabenů. Já mám s mangovým máslem a také fungují perfektně, jen mě zajímalo, jak moc jsou "škodlivé". Navíc píší, že jsou bioodbouratelné...
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    V lékárnách Dr. Max Měsíčková kojenecká Weleda za 139,- Kč (75ml) :)
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Používáte někdo vlasovou kosmetiku Klorane? Na některých webech jsem našla, že to je přírodní, ale úplně mi to nepřijde...
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    Používáte někdo kosmetiku Naturinka? Jejich tuhý šampon s geraniem je po dlouhé době první, po kterém se mi nemastí vlasy. Co jsem si nechala odrůst blond vlasy a barvím jen hennou, tak mi nepomáhalo vůbec nic, až tohle.
    TABBY
    TABBY --- ---
    Zajimave. Blokator medi, to asi prirodni alternativu mit nebude, coz...
    Pozor na vodu. Vlasům škodí v mnoha podobách, varuje přední odbornice - iDNES.cz
    http://ona.idnes.cz/...141_krasa_sck#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=clanek-box
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    SMARTCHIN: Dneska si teda vyznamne rozsiruju obzory ;)
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    BRUSINKA:
    NIKKITA: "Olej je lisovaný pouze ze semen malin a proto po malinách nevoní."
    http://alternativashop.cz/cs/malinovy-olej/2319-olej-z-malinovych-semen.html

    :(
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    BRUSINKA: Nedávno jsem narazila na nějaký krém, který ho obsahoval (v biokrámě na Smíchově, v plechové tubě, česká výroba), tak by mě taky zajímalo něco víc o něm...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam