• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    TABBY
    TABBY --- ---
    BRUSINKA: Mam v oblibe rakytnikovou Weledu, ale ta cena je sklicujici.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    OXIS: od te doby, co jsem objevila krem na ruce od Primavery, zadny jiny jsem nemusela hledat.
    Jsem s nim velice spokojena uz nekolik let.

    PRIMAVERA Krém na ruce Zázvor Limeta | greenwave.cz
    http://www.greenwave.cz/krem-na-ruce-zazvor-limeta
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    OXIS: Granatova weleda. Nenechava film (moc)
    OXIS
    OXIS --- ---
    Krém na ruce? Máte osvědčený? Měla jsem rakytníkový od weledy a myslím, že nebyl špatný, pak něco od Hádka a to už si nepamatuju...a něco bych vyzkoušela, nějak poslední dny kompletně vysychám.
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    hmmm tak mám asi alergickou reakci na to serum od nobilisu s kys. hyaluronovou - někdo podobne zkusenti? prejde to nebo to mám prestat pouzivat? (za nekolik minut po nanesení mi plet zcerevena, ale tak do 10 min. je zas vs eok, tak nevim co muze byt spatne :-D)
    KRISTY
    KRISTY --- ---
    RACHEL: tak to jsem si zrovna vcera na zkousku koupila v mini-baleni, zatim dobry, tak u toho asi zustanu.o)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    KRISTY: Mám moc ráda tělové mléko od Alterry. Voní jako pomerančový jogurt a krásně se vstřebá.
    Mažu se nepravidelně, ale s tímhle mě to baví :) Výživnost úplně neposoudím, zas tak suchou kůži nemám, ale za zkoušku nic nedáš.

    KRISTY
    KRISTY --- ---
    NIGHTFURY: diky, mas pravdu s tim vysusovanim v pripade kokosovyho oleje.

    vlastni mazadlo si michat nebudu, spis bych brala doporuceni na nejaky hotovy produkt osvedceny...? nekdo?
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    ADELA_INA: no já používám makeupy přírodní, tak to by snad nemělo vadit.... zkusím teda ještě projít ten článek. mám ted taky krém kde je místo vody aloe vera, tak taky přemýšlím, jestli to náhodou nemůže pory ucpávat víc.... :-(
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    BRUSINKA: dávám si tu jílovku jenom na cca 5-7 min. a s tím zásypem teda máš dobrou zkušenost? Pomáhá ti to nebo ne? jaký máš ten zásyp? :-)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    KRISTY: Kokosový olej může poměrně dost vysušovat, zkusila bych spíš jojobový nebo bambucké máslo.
    Případně si umíchej na míru vlastní tělové máslo :)

    Kiss a Bee: DIY: Perfektní tělové máslo (ft. Ekokoza)
    http://kissabee.blogspot.cz/2014/10/diy-perfektni-telove-maslo-ft-ekokoza.html
    KRISTY
    KRISTY --- ---
    co pouzivate jako mazadlo na telo na suchou kuzi? ja ted pouzivam kokosovy olej, ale neprijde mi extra hydratujici, predtim jsem mela nejake telove mleko od Dessert Essence a taky nic moc.
    TABBY
    TABBY --- ---
    DM ma soutez o balicek Alverda, viz [ TABBY @ Fanklub DM drogeriemarkt ]
    SISTA
    SISTA --- ---
    pokud mate nekdo po ceste, v jesenicky DM je vyprodej alverde dekorativky 20kc/ks. jeste hromada rasenek, stinu, lesky na rty ... exp. 2017
    ADELA_INA
    ADELA_INA --- ---
    BOSSORKA: mám to trochu obdobně, tenhle článek je celkem věrohodný, z jeho informací se dá vycházet http://dify.cz/ucpavani-poru-jak-jsou-na-tom-rostlinne-oleje-masla/... používám konopný olej nebo bambucké máslo, na čištění jíl, když si vzpomenu.... nepoužívám make up, takže nepotřebuji čistit tak často...
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    BOSSORKA: 2x tydne jilovou masku? Mne se to zda desne moc, ale nevim. Kosmeticka mi doporucovala na obcasne cisteni pleti (prave treba 2-3 x tydne) detsky zasyp (na tamponek), ze funguje trochu podobne jako peeling, ale neni tak agresivni, tak mozna by ti to taky sedlo..? Ja mam desne suchou plet, ale treba mezi obocim a na nose mam ucpane pory a problematickou plet, a prave na "odmastovani" tehle zon mam ten zasyp pouzivat.
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    KACHITA: super díky!
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    řeším pořád stejný problém a to dehydratovanou plet a zároveň rozšiřující se ucpané póry, už fakt nevím, co s tím... používám cca 2x tydne jílovou masku, taky hydratační masku (občas zajdu na čištění pleti ultrazvukem, což nevím, jestli je pro plet ok nebo ne) a pořád nic moc nepomáhá.... víte někdo, co by s es tím ještě dalo dělat?

    co může v přírodní kosmetice nejvíce ucpávat póry? čemu se mám vyhnout (oleje a tak....)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam