• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    TABBY
    TABBY --- ---
    WITCHIE: A zabira to na jaky typ laku, nejake prirodni, nebo taky na brutal chemku?
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    NIKKITA: na nemeckym eshopu s postovnym 10eur :/ byla to vetsi objednavka takze ted z hlavy nevim presne kolik stal.

    Jinak uz probehlo komplet odlakovani, a dobry. Sice prvni tah dva pres nehet se nic moc nedeje ale hned potom uz to jde snadno.
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    WITCHIE: Jo, o takovém jsem tu mluvila :) jen byl od jiné značky, ale na stejné bázi. Jen ta cena mě štvala (asi 250 korun). Za kolik jsi ho měla ty a kdes ho pořídila?
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    BRUSINKA: Mám ji také a moc mi nevyhovuje. Mám pocit, že suchou kůži kolem nehtů moc nezvládá, možná právě díky příliš lehké struktuře.
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    Hlaseni: vyzkousela jsem odlakovac od Sante na bazi oleju (nevim zda je to ten co mela na mysli NIKKITA ) , zatim jen na korekci pri lakovani, pri ktere fungoval vyborne a nesmrdi, parada :)
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    OXIS: jj já ho mám asi týden a paráda, je znát. Přítel má ruce jak struhadlo a když si je namaže, tak je to úplně něco jiného :) tak snad ti také udělá radost...
    OXIS
    OXIS --- ---
    KACHITA: Tyjo, tam jsou skvělý recenze! Tímhle krémem začnu, jestli ho budou mít u nás na prodejně, jinak asi objednám a koupím ho hned i mamce, páč ta tráví denně mnoho času v gumových rukavicích a loupe se jí z toho kůže na prstech :/

    Granátová weleda je hned v závěsu, že je mastná, je pro mě plus, poněvadž se stejně mažu jen na noc a mám ten pocit namazání ráda :))

    LADY_MYSKA: no a až pojedu do Phy, tak musím vyzkoušet i tohle, poněvadž zázvor a limeta v krému na ruce mě fascinují!

    Díky za tipy!
    MARGARITKA
    MARGARITKA --- ---
    OXIS: taky zkouším různé druhy, ale stejně se vždycky vrátím zpět k Alterra, vůbec ne kvůli ceně, ale proto, že skvěle funguje (není mastný, ruce jsou vláčné, voňavé a hydratované). Teď jsem dobrala Weledu granátové jablko a pro mě teda byla hodně mastná, použitelná akorát tak na noc.
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    OXIS: http://eshop.nobilis.cz/pece-o-ruce-a-nohy/pece-o-ruce/krem-na-ruce-s-myrhou.html .. jiný už nechci, parádně se vsakuje, stačí ho fakt málo, nezanechává mastné ruce a odolá i opáchnutí rukou vodou apod.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    TABBY: To trochu jo, ale ja teda nosim krem na ruce v kabelce a mazu kdyz mam chut, a i tak mi vydrzi snad rok, takze to me pak ta cena nestve casto:)
    TABBY
    TABBY --- ---
    BRUSINKA: Mam v oblibe rakytnikovou Weledu, ale ta cena je sklicujici.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    OXIS: od te doby, co jsem objevila krem na ruce od Primavery, zadny jiny jsem nemusela hledat.
    Jsem s nim velice spokojena uz nekolik let.

    PRIMAVERA Krém na ruce Zázvor Limeta | greenwave.cz
    http://www.greenwave.cz/krem-na-ruce-zazvor-limeta
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    OXIS: Granatova weleda. Nenechava film (moc)
    OXIS
    OXIS --- ---
    Krém na ruce? Máte osvědčený? Měla jsem rakytníkový od weledy a myslím, že nebyl špatný, pak něco od Hádka a to už si nepamatuju...a něco bych vyzkoušela, nějak poslední dny kompletně vysychám.
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    hmmm tak mám asi alergickou reakci na to serum od nobilisu s kys. hyaluronovou - někdo podobne zkusenti? prejde to nebo to mám prestat pouzivat? (za nekolik minut po nanesení mi plet zcerevena, ale tak do 10 min. je zas vs eok, tak nevim co muze byt spatne :-D)
    KRISTY
    KRISTY --- ---
    RACHEL: tak to jsem si zrovna vcera na zkousku koupila v mini-baleni, zatim dobry, tak u toho asi zustanu.o)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    KRISTY: Mám moc ráda tělové mléko od Alterry. Voní jako pomerančový jogurt a krásně se vstřebá.
    Mažu se nepravidelně, ale s tímhle mě to baví :) Výživnost úplně neposoudím, zas tak suchou kůži nemám, ale za zkoušku nic nedáš.

    KRISTY
    KRISTY --- ---
    NIGHTFURY: diky, mas pravdu s tim vysusovanim v pripade kokosovyho oleje.

    vlastni mazadlo si michat nebudu, spis bych brala doporuceni na nejaky hotovy produkt osvedceny...? nekdo?
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    ADELA_INA: no já používám makeupy přírodní, tak to by snad nemělo vadit.... zkusím teda ještě projít ten článek. mám ted taky krém kde je místo vody aloe vera, tak taky přemýšlím, jestli to náhodou nemůže pory ucpávat víc.... :-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam