• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    IDENTITY: nejspíš ne, podívej se na značky
    barvení - vlasy - kosmetika - BIOOO
    http://www.biooo.cz/bio-kosmetika/vlasy/barveni/
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    Prosím, dostanu v biooo v Kotvě hennu Khádí?
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    SARKALINA: KM urcite neni prirodni kosmetika. Je to chemka jako kazda jina. Pouzivala jsem ji par mesicu.
    IKA
    IKA --- ---
    SARKALINA: V tom druhom je hneď druhá zložka nejaký silikón. Nebrať.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    RACHEL: diky
    SMARTCHIN: diky
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    SARKALINA:http://www.slozenikosmetiky.cz
    Tady si muzes precist o jednotlivych slozkach
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    SARKALINA: Ne, že bych byla znalkyně, ale na první pohled je tam např. PEG a PPG a to bych řekla, že podmínky pro přírodní produkt nesplňuje ani omylem. Celkově mi přijde, že to bude pěkná chemie.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    je tu nejaka znalkyne, ktera by se mi jednim okem podivala, jestli se jedna o prirodni kosmetiku, resp. peci o vlasy? dekuji



    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Na dovolenke som si kúpila šampón a kondicionér od tejto značky: http://www.ecostoredirect.co.nz/hair-care-1 a je to super. Nikdy som nemala lepší šampón. Škoda, že to u nás nemajú. Ak sa ocitnete na druhej strane zemegule neváhajte. :)
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    zajímalo by mě, jestli se v přírodní kosmetice používá mastek a případně k čemu?
    ANASTHESIA
    ANASTHESIA --- ---
    ANDR3_I: Ahoj, chtela jsem se zeptat jestli uz jsi byla u te kosmeticky?
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    LOVETHIEF: chce to hledat.
    LOVETHIEF
    LOVETHIEF --- ---
    TABBY: aha, tak to je skoda, to jsem netusila... ja ji mela za prirodni.
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    CMLKA: super. Děkuju za info.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    _JULIE_: SoBio Etic mesickovou jsem mela pred tim a puvodne jsem si sla pro ni, ale kdyz jsem videla Jonzac, vzala jsem tu, no cleej zivot jsem mela smisenou, ale adekvatne veku mam podle kosmeticky prej uz spis sussi, asi citlivou, tohle ale u micelarky neresim a kremy si kupuju proti vraskam
    odlicuje fakt dobre, rekla bych o dost lip nez SoBio Etic (ale mozna mi vysycha rasenka:))
    TABBY
    TABBY --- ---
    LOVETHIEF: Mrkni jim na slozeni, co si tak vybavuju (historie), zadna prirodni hitparada to teda nebyla.
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    prosím, máte někdo zkušenosti-srovnání přírodních micelárek? konkrétně Jonzac a so bio (měsíček). zajímá mě především schopnost odlíčit(přírodní líčení) a jestli nedráždí, mám velmi citlivou pleť...
    CMLKA: píšeš , že Jonzac super...jakou máš prosím pleť? a máš tu pure nebo rehydrate?
    díky moc!
    HHANULKA
    HHANULKA --- ---
    Máte nějakou zkušenost s kosmetikou Siberian health?
    LOVETHIEF
    LOVETHIEF --- ---
    holky, pouzivate tu nekdo pletovou kosmetiku Atok? Jaky na ni mate nazor? Dochazi mi moje milovana Bioaroma a protoze ted nemam a nebudu mit penez nazbyt, zkousim najit neco levnejsiho.
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    Vy co používáte na mytí vlasů a obličeje různé bylinné prášky a jíly, nemáte náhodou nějaký tip, jak nezasvinit celou koupelnu? Nemám ani tak problém při nanášení. Umíchám si kašičku a ta se aplikuje celkem snadno. Nicméně poté, co si směs z vlasů spláchnu, je koupelna zralá na generální úklid. U obličeje je to trošku lepší, s mořskou houbičkou to celkem jde.
    Jinak musím uznat, že marocký jíl je na jemné, snadno se mastící vlasy super. Sice si asi budu muset zvyknout na to, že vlasy tak trochu ztěžkly (ze začátku jsem myslela, že jsou mastné, ale jsou fakt jen těžší), ale na objemu jim to neubralo. Líp drží tvar a vypadají zdravější. A další bonus je, že pokaždé můžu přidat jiný éterický olej.
    GGG
    GGG --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam