• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ATTILAH: No ohledne vysledku (hebka pokozka) bych doporucila sprchove oleje.
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    Muž se rozhodl zkusit nahradit léta používaný sprcháč Dove. Slavím, ale potřebuju poradit, co z přírodní kosmetiky je podobné nejvíc (tj. zvlhčuje, pocitově podobné)? aby konverze na bio dopadla dobře, má dost citlivou pokožku, třeba bavlnu s příměsema nedává, takže to bude ten rozhodující moment, aby snášel a měl co nejpodobnější Dovu...
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    VAKOLEMUR: Kúp si kvetinovú vodu, postriekaj sa a až potom si namaž. :)
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    KACHITA: ta s aloe rozhodne ne :-)
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    ORIKA: prosím Tě, "lepí" ta micelárka? mám teď z DM a na tampónku se to jakoby rozslizne a pak mám skoro pocit, že to je ředěné lepidlem :(
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    SARKALINA: Kdoulový krém prodává tuším Logona a je teda naprosto báječnej, pokud máš ráda tu vůni...
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    LIMONADA: jako fakt zkus Jonzac, to je este o level vejs, uz jinou nechci, kosmetiku pouzivam normalne konvencni
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    TABBY: maji ji v countrylife, pul litru za 245kc myslim, tydruhe dve jsou 220kc.
    na micelarku prumerna cena, je to skoro o polovinu mene nez bioderma (kterou maj ted nove v dm a zcela prirodni co vim neni)
    akorat netusim, jk tou SoBio muze jit dolu konvencni kosmetika, ja mam pouze prirodni
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    TABBY: http://www.lekarna.cz/sobio-bio-micelarni-voda-cistici-aloe-vera-500ml/
    Ceník dopravy zásilek z Lékárny.cz | Lékárna.cz
    http://www.lekarna.cz/doprava/#seznam-osobnich-odberu

    tu s oslím mlékem aktuálně v nabídce nemají, já ji tam kupovala minulý týden a to ještě byla, tak doufám, že zase bude...ta aloe je velký balení 500ml a vydržela mi skoro půl roku, to oslí mlíko měli jen menší (250ml)
    VAKOLEMUR
    VAKOLEMUR --- ---
    ohohoo, děkuji, vyzkoušíme
    TABBY
    TABBY --- ---
    ORIKA: Super, dikes!
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    TABBY: ja to kupuju pres lekarna.cz, je tam moznost si to vyzvednout na nektere z ulozenek ci jak se to jmenuje a postovny je pak znacne nizsi
    TABBY
    TABBY --- ---
    MOODYCAT: Dik za info. Skoda, ze to nemaji v nejakem retezci, abych se k tomu dostala bez postovneho i u nas na malomeste ;)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    TABBY: Nasla jsem ji na netu za lehounce pres dve stovky, napriklad na Ceste prirody. V dm nic moc poradneho nemaji, respektive micelarka s prirodnim slozenim tam neni urcite.
    TABBY
    TABBY --- ---
    LIMONADA: A stoji to kolik, prosim te? A je nejaka slusna prirodni i v DM? (Ptam se proto, ze deti se obcas strasne zmaluji, tak potrebuji neco setrneho, cim to dostat dolu.)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    TABBY: jo, prilozim na oci, jemne zvrtim, maximlne jeste jednou zopakuju a mam dole vsechno. s mlikem i specialnim odlicovacem se vse nejdrivrozpilo a na nekolikrat sem musela stahovat (coz nesvedci ani ocim a kuzi jak vime)
    takze pro me jednoznacny posun vpred
    pouzivam na odliceni a po koupeli jeste jednou na docisteni a pak krem/olej
    rano na to vetsinou dlabu, tak jenomoplachuju vodou a krem, ale tkenekdy pouzivam


    MOODYCAT: ano, cena me presvedcila dost vyrazne
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LIMONADA: Wow, jsem dost prekvapena tou slusnou cenou, na prirodni micelarku je to super.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    LIMONADA: super, díky :)
    TABBY
    TABBY --- ---
    LIMONADA: A to se pouziva misto odlicovaciho mleka, ta voda?
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    ORIKA: oslí mlíko, dala jsem na doporučení že je i na dost citlivou pokožku a chyba to nebyla
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam