• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    ahoj, hledala jsem zde a nenašla, tak se ptám: máte tip na nepředražený šampon a balzám/kondicionér, po kterém jsou vlasy hezky lesklé a nepoletují? zkusila jsem snad všechny alterra a nějaký alverde a lavera a po všem ty vlasy vypadaj příšerně, bez života, lesku, síly. od sante to bylo o něco málo lepší, ale taky nic moc a na jeden z těch druhů jsem měla alergickou reakci. a když jsem si vlasy jednou za uherák umyla chemickým konvenčním šamponem a balzámem, tak vypadaly mnohem líp. ale už se k tomu nechci vracet ani jednou za čas, zároveň mi teď zas došel šampon, tak bych si prijednou ráda koupila něco, co čem nebudu muset nosit vlasy pořád v culíkách
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    PETUL_KA: jasny,takhle to taky pouzivam a funguje skvele
    PETUL_KA
    PETUL_KA --- ---
    CMLKA: kdyz na nas neco leze nebo kdyz je nekdo doma uz nemocnej
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    ZUZKAOU: za mě trvanlivá rtěnka Lush, naproti biooo. Nemaj takový výběr barev, ale drží nejlíp co jsem kdy co měla. Jediný (mozna)minus je, že barvy jsou dost výrazný.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ZUZKAOU: OK :)
    ty ale vyrabet nic asi nebudu :DD
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    CMLKA: tak to se užívá po lžících, maximálně stopečkách, ne po litrech...
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ZUZKAOU: no ale s tim chlastem to asi nevim jak na ne bude pusobit :))
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    CMLKA: tak jako ženšenová tinktura(což toto je) je i vcelku prokazatelně léčivá, včetně antioxidačních funkcí a snižující rizika u některých typů rakoviny.

    examine.com/supplements/Panax ginseng
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    PETUL_KA: a jak to pouzivate? Jakoze celou zimu treba?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ZUZKAOU: to ne :) jsou docela nemocne, jedna po asi 3 ruznych rakovinach, druha ted nevi moc co ji je a lita po doktorech, tak spis takovou nejakou superpotravinu jsem myslela. To uz radsi koupim zelezity vino na krev
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    CMLKA: a co ženšen naložený v alkoholu? Navíc to chuťově je to docela dobré a nekřičí to - "zdravé sypání". Jinak nelíp vychází koupit řezaný ženšen od grešíka a naložit do vodky, nebo třeba do slivovice. Tak 30g na 0,5l, nechat 2-3 louhovat a slít a příapdně lehce dosladit medem. Případně pak ještě zalít tak čtvr litrem na druhý nálev.
    PETUL_KA
    PETUL_KA --- ---
    CMLKA: sestra vozi z Francie 100 ml bio verzi se super kapatkem, pokud bys nekde sehnala http://www.amazon.fr/Citruvital-1000mg-Extrait-pépins-pamplemousse/dp/B009T7F550
    RAHANUR
    RAHANUR --- ---
    CMLKA: udělala jsem našim návod k použití, jinak by to taky nedali, takhle si to kdykoli můžou přečíst a vlastně to samé jsem dělala i dětem a kupodivu ten návod používaly.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    RAHANUR: tak ja ty goji myslela jako stavu napr. jinak jako potraviny se bojim, ze to taky nebude vedet, co s tim....kdyz to bude nejaky roztok, tak je asi nejvetsi sance, ze to budou pouzivat si myslim

    RAHANUR
    RAHANUR --- ---
    CMLKA: a co jí koupit něco zdravého co by si sama nekoupila a co není v tobolkách? třeba ty goji, slzovku, chia semínka, já kupovala rodičům zdravé oleje...ale udělala jsem jim k tomu i návod k použití.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    PETUL_KA: ty pouzivam pro sebe, kdyz na me neco leze, musim rict, ze asi fungujou...
    TABBY
    TABBY --- ---
    CMLKA: Jecmen jsem dala minuly rok mati. A vis co? Doted je ulozeny v lekarnicce netknuty ;) Nevdek svetem vladne...
    (Ale pokud ho uz babi mela a byla spokojena, tak vzhuru!)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MOODYCAT: ja uz ho jednou babicce dala a byla docela spokojena, tvrdila, ez ji to pomohlo na zazivani
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CMLKA: Jecmen bych nikomu darem nekupovala, to je za trest :)). Podle me je tp jedno, orientovala bych se spis podle toho, co budou chtit uzivat (jaka forma je pro ne snesitelnejsi apod).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam