• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    ANDR3_I: toho jsem se obávala :(
    LIMONADA: sérum?
    s olejem nemám odvahu to riskovat, mám vlasy hodně tvrdý a jakýkoli účes na nich za chvíli splihne (doufám, že ten kofeinový šampon určený na objem pro jemný vlasy nebude moc velký krok vedle) a docela dost se mi mastí
    SAIL_OR: souhlas s Limonadou, micelárky sou bio jsou u mě top
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    ORIKA: myslím že není
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    koukala jsem včera v DM na ten kofeinový šampon od Alverde a nenašla jsem k němu kondicionér - nevíte, jestli vůbec je?
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    KEMENTARI: mam hnede vlasy to je pravda, avsak zadny jiny nez leskly nadech mi to nedela, avsak chapu tve obavy.

    MART1NKA:
    pro blond vlasy: 1 lzice jemne sody + 4 lzice kukuricneho skrobu
    pro hnede vlasy: pridat 2 lzice kakaa
    z me knihy "J'aime mes cheveux" = Mam rada sve vlasy :) od Elodie-Joy JAUBERT

    RACHEL: Koupila, zkusila. Jemne kryci, tonuje. Hydratuje spis min - davala jsem pod nej denni krem. SPF 10 je malo. Ve zkratce neni uplne spatny, ale neni to zadna vyhra. Kdysi tak pred 6 lety jsem mela tonovaci od alverde a byla jsem priblizne stejne spokojena. Mam starsi verzi make upu od Hauschky a ten je jen prijemnejsi co se tyce textury a vune.
    Nejlepe mi kryje a sjednoti CC organic wear od Physicians formula, koupeny v americe na cestach :I ale SFP ma taky "jen" 20 :)))

    IKA: jeste, ze jsme v prirodni kosmetice ;)))

    SAIL_OR: u suche pleti bych se vyhla gelu/pletove vode a cistila mlekem, protoze gel i voda vysusuji. Ja ted mam na zimu od so bio etic protivraskam "fleur d'immortelle" ale asi se prodava jen ve Francii :I

    Netestovana vegan a mozna silikony - lush? nevim, uz jsem tam dlouho nebyla, ale casto nebyvali uplne koser ;)
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    tip na jemný čistič suché pleti (opachovací gel/ pleťová voda)?

    A když tady byla zmínka o Olaplexu, napadlo mě - existuje nějaká netestovaná vegan vlasová kosmetika, která není přírodní, ale obsahuje silikony? :) napadlo mě, že to by pro moji současnou situaci mohla být cesta. nebo ten olaplex, ale z těch cen jsem perplex
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU: hm. Zásadní otázka - opravdu Weleda nedělá větší balení mandlového zázraku?
    IKA
    IKA --- ---
    GRETKA: TIBBYHC: Na zničené vlasy funguje jeden typ kúry, kde sa fakt vlasy pomocou vytvorenia nových chemických väzieb zacelia.
    Viac detailov tu:
    http://www.labmuffin.com/2015/04/how-does-olaplex-hair-treatment-work/
    (prírodné to nie je, takže to ani nemám vyskúšané, ale je to zaujímavé čítanie.:)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    RACHEL: ten bych asi taky vyzkousela, ale tuhle nekdo psal, ze porad neni oproti chemkam nic moc
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    já mám od alverde ten jejich korektor v tyčince a vyhovuje mi jak barva, tak že to dobře kryje. používám ho namísto make-upu. i když teď v zimě je tužší, tak ho zkusim nějak naředit, jak radila v jednom videu lisa eldridge :)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    LULLABY: Já jsem docela spokojená s Alverde makeupem v bílé tubě se zeleným víčkem, krytí spíš střední, ale má příčetně světlou barvu a drží.
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    já čtu ráda blogy o kosmetice a nejradši ty zaměřené na bio, nezkoušela jsem, ale slečna chválí tenhle:
    Beauty&Sensitivity: Konečně použitelný přírodní makeup!
    http://beautyandsensitivity.blogspot.cz/2015/11/konecne-pouzitelny-prirodni-makeup.html

    mně vyhovuje minerální od alverde
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LULLABY: Slusnej make-up mam od Avril :).
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    CAMELLA: ten od lily lolo zrovna moc dobre recenze nema
    LULLABY
    LULLABY --- ---
    CMLKA: tak to dej vedet, pokud na neco slusneho narazis
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Fajn je pry bb od lily lolo a make-up od Zuii

    Ale vyzkoušené nemam
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    LULLABY: taky jsem se ptala a porad vsichni rikaji ze ne, ale na beaute test se neco jakz takz najit da, chci se vypravit do bioo a neco tam proste vybrat
    LULLABY
    LULLABY --- ---
    MOODYCAT: By me zajimalo, jestli v tyhle oblasti existuje neco slusnyho - make-up, bb cream....
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    suchy sampon je ze sve podstaty temer prirodni, vzdyt je to hlavne skrob a maximalne nejaka vune
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LULLABY: V podstatě podobný. Tmavá oranžová barva, dělal fleky, téměř nekryl...
    LULLABY
    LULLABY --- ---
    MOODYCAT: nemela jsem ani BB, co si mam predstavit pod pojmem priserny? Mela jsem kdysi od Alterry a ten delal hrudky, fleky plus divna barva, letel do kose, ale stal asi kilo...
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LULLABY: Stejne priserny jako jejich BB.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam