• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    MARSELKA: :-/ Aha, tak to už je na dotaz směrem k personálu. Při nejbližší návštěvě položím a budu se snažit nebát nějaký jobovky.
    MARSELKA
    MARSELKA --- ---
    IDENTITY: Taky by me to zajimalo, Praha 1 a Praha 10 to samy :/
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    Za poslední týden jsem byla dvakrát ve dvou DMkách a ve všech (celkem) čtyřech případech jsem zaznamenala značně prořídlý sortiment Alverde dekorativky. Je to jen vada Prahy 7, nebo nějaký rozšířený jev, nevíte?
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    GRETKA: ježiš, ted chci ten z usa!!! uááá to jsem neměla vidět, kdo si to se mnou objedná?!!!
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    BOSSORKA: Hauschku jsem nikdy neměla. ale když srovnám třeba s color&care od alterverde přijde mi, že kdy je stejně
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    já zkoušela makeup od zuii a přijde mi, že kryje a vydrží stejně jako hauschka, ale je mnohem dražší, takže možná pujdu zas do hauschky....
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    GRETKA: ok, díky za ten tip s pudrem, zkusím to! do USA se nechystám, achjo a taky vybrat odstín makeupu přes net je celkem oříšek....
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    GHOSTDOG: a jak kryje lily lolo bb ve srovnání např. s hauschkou? míň? stejně?
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    BOSSORKA: problem je s tim "vydrzi" ;) mne cely den nevydrzi z prirodnich zadny. Ale co pomaha je trik od maskeru, kdy naneses hydratacni krem (mam dehydratovanou plet, takze u mne jasne hydratacni krem, ale proste denni krem), pak lehce prepudruju, ted v zime se mi nekdy objevuji cervene fleky tak ty pudruji zelenym pudrem ;) pak natru BB/MU, a pak bud jeste trochu pudruju a nebo taky ne, zalezi na BB/MU. Takhle to vydrzi do odpoledne, jinak mi BB/MU utecou za par hodin, kdy v poledne uz na obliceji jakoze nic nemam. Pisu o Hauschka/Alverde/Logona. Trosku delsi vydrz sam o sobe ma Organic wear CC kopen pri ceste do USA - http://www.physiciansformula.com/en-us/productdetail/face/bb-cc/06226.html a ted koukam, ze se da koupit i v Parisu :)
    Na zimu pouzivam zasadne tekute BB/MU, pres leto - spis, kdyz je vedro, tak mi to ztece dost rychle vsechno, tak mam mineralni od Alima Pure, ale ze by to drzelo fest se taky rict neda ;)
    Hodne hodne let nazpet jsem mela bezbarvy podkladovy krem od Elysambre, ale firma zkrachovala :( a ten byl taky fukcni.
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    BOSSORKA: taky mi nevyhovují práškové tak střídám lilylolo BB cream (oproti lavera se mi zdá lepší...více kryje a nelepí) a makeup od bareminerals
    ISCH
    ISCH --- ---
    BOSSORKA: spíš min, než víc..
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    MART1NKA: radši bych tekutý makeup, práškové mi moc nesedí....:-(
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MART1NKA: mne teda nejak moc nenadchl, uz jsem ho nekoupila, ale mozna ho neumim spravne aplikovat
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    BOSSORKA: Mne vyhovuje lilylolo práškový minerálny. S dobrým štetcom to je paráda. Kúpila som ho znovu.
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    jak dobře kryje bb cream od lily lolo?
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    máte prosím tip na nějaký dobrý make-up? Zatím mám vyzkoušene hauschka, alverde, zuii a chtěla bych něco středně krycího, co hezky sjednotí plet a vydrží...
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    kamaradka si pochvaluje rakytnikovy sampon-mydlo tady odsud a teda jak na ten obchod koukam, tak mi to prijde vsechno uzasne :)
    NATURINKA - ČESKÁ RUČNÍ KOSMETIKA - NATURINKA - ČESKÁ RUČNÍ KOSMETIKA
    http://www.naturinka.cz/
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MART1NKA: Heřmánek vysusuje, takze ten ani nezkousej
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MART1NKA: Je to ta a debilni zima. Me naskoci atopickej ekzem. Svedi mi hlava.Zkus jist orisky, pít minerálky a modlit se příchod jara:)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    SARAJ: Mám to po umytí hlavy u korienkov. Taký ten pocit pnutia a svrbenia, ktoryl zmizne v nomente, keď už musím vlasy znovu umyť. Proste suchá pleť. Skúsim piť viac vody, čo fakt flákam. Šampóny pečujúce o pokožku hlavy mávajú zložky, čo mi mastia vlasy. Oplachovanie bylinkami vyskúšam.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MART1NKA: A co olejovy zabal?nebo jen par kapek olivace?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam