• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    ahoj, nějaký tipy na osvědčený přípravky na vlasy pro zvětšení objemu? používám šampon rehab a kondicionér veganese od lush, i když ten kondicionér na moje vlasy asi úplně není (píšou pro rovné jemné) a na objemu asi moc nepřidává. mám mikádo a barvené, suché vlasy, co se při přirozeném schnutí trochu zvlní (takže no poo metoda pro mě není). tak možná změnit kondicionér za něco jinýho (našla jsem tu tip na lavera basis sensitive, ale radši se ptám:) díky!
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    TABBY: lovea, taky to je trosku bile, ale vstreba se to cca do deseti minut - http://www.lovea.fr/solaire/protecteurs/laits/creme-visage-spf50-anti-age-certifiee-bio.html
    vubec nevim jak je to sehnatelne v CR.
    TABBY
    TABBY --- ---
    Neco prirodniho na opalovani, co se dobre roztira? Mam nekolik verzi Alverde, a rodina remca, ze to nechava bily povlak a spatne se to roztira. (Coz maji bohuzel pravdu.)
    PATRICIUS
    PATRICIUS --- ---
    HELLENKA: Mel jsem za to, ze obsahuje neskodny Sodium laureth sulfate a ted koukam na obal a skutecne, je tam! To je nemila zprava.
    HELLENKA
    HELLENKA --- ---
    PATRICIUS: Sumudu ale obsahuje Sodium Lauryl Sulfate
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    JAZDA: Díky, jen mě to zajímalo.
    JAZDA
    JAZDA --- ---
    TAMARIX: vyrazka kolem pusy. drobny cerveny svedivy pupinky, ale uz je to daaaavno
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    JAZDA: Jsk se projevuje alergie na flurid? Díky! :-)
    JAZDA
    JAZDA --- ---
    THICKLY: osobne jsem na nej byla treba dlouha leta alergicka. nastesti je to pryc. odol byl tenkrat snad jedina moznost bez nej
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Škodlivost zubních past? Odborníci se nemohou shodnout na parabenech a barvivech | Zdraví | Lidovky.cz
    http://relax.lidovky.cz/...-na-parabenech-a-barvivech-gfq-/zdravi.aspx?c=A160320_130918_ln_domov_ele
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    GRETKA: Dnes jsem zavítala do Italy 2 obchodního centra a tam měli světlé dva ;)
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    THICKLY: Fluor je zajímavý když člověk trpí na zubní kazy, a když ho nema dostatek ve stravě / vodě.
    Někdo tvrdí, že máta je kontraindikovaná s homeopatií, jak to je nevím.
    THICKLY
    THICKLY --- ---
    Jakej mate nazor na fluorid v zubni paste? Proc nekomu vadi i máta?
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    ANDR3_I: jestli si delas jilove masky na plet tak muze byt zajimavy argiletz.
    BOSSORKA: konecne jsem se dostala k tomu tam zajit :) sla jsem kousek od Bastille a zrovna bio CC meli vyvrakovane :(( jinak vse ostatni meli.
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    nějaký must have z těch zlevněných značek? :)

    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    GIRAFFKA: aha,lush píše,že eliminuje zápach..jak?
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    jakou funkci má v samodomo deodorantech soda?
    MAGI
    MAGI --- ---
    KOCHANSKA_CH: A určitě bych volila především ty, které mají nejlepší poměr omega 3 a omega 6 :). Nejlíp vychází asi konopný, nejhůř slunečnicový. (jeden z prvních odkazů třeba tu http://www.good-hemp.cz/je-to-good/konopny-olej/srovnani-oleju/ )
    MAGI
    MAGI --- ---
    MAGI: tak jsem našla info o cenách :) "Ošetření normální až suché pleti 90 minut za 1390 Kč, 60 minut za 850 Kč. Stejné ceny u ošetření pleti citlivé. Ošetření zralé pleti 90 minut za 1490 Kč. Ošetření mastné pleti 90 minut za 1390 Kč a samostatné hloubkové čištění 70 minut za 890 Kč. Ošetření pro muže 60 minut za 850 Kč."
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MART1NKA: Na suchou pleť mi pomohlo zařadit víc tuků do stravy. Nebát se másla, sádla, kokosového a olivového oleje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam