• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ANDR3_I: Sparitual.
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    doporučí mi někdo funkční odlakovač na nehty prosím? Dnes jsem vyhodila 250kč za lahvičku z Biooo která s lakem nepohla ani když jsem to šudlala jak magor :/
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    SARRI: přesně, kosatec od Weledy, ten je přímo na smíšenou až mastnou pleť.
    ono se stačí podívat na obaly ;) měsíčkový i skin food od Weledy jsou vyloženě "výživné" a takový krém nikdy nemůže být na mastnější pleť (pokud tam není specifikováno, že je to pro ni).
    pak spoustu krémů a gelů pro smíšenou/mastnou/problematickou má Nobilis Tilia, potom Alva Rhassoul je vyloženě na smíšenou a problematickou. já třeba používám "obyč" Alverde Aqua za 70 korun a jsem s ním spokojená.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SARRI: Weleda kosatcovej je jemnej.
    SARRI
    SARRI --- ---
    ahoj, doporucil by mi nekdo pletovy krem, ktery neni tak mastny .. mam spise smisenou plet, s lehkym akne a potrebuju nejaky lehky zaklad .. pouzivala jsem dlouho dobu sebium akn nebo sebium global od biodermy, ale potrebuju zmenu .. docela mi sedel medunkovy krem od dr. haschka, ale zda se mi zbytecne drahy .. predstavovala bych si neco max do 350Kc
    weleda neco podobneho nema? zkousela jsem mesickovy a skin food, ale vsechno je strasne mastne
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    CAMELLA: Koukám na to. Vím, že mají jak čistě přírodní, tak i chemkový. Jsou teda ale tak sympatický (a voňavý), že u nich kupuju celkem dost. Ale další opalovák beru, i kvůli vyššímu faktoru a lepší ceně, v DMku.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    ATTILAH: pěkná chemka tedy :). To už je imho skoro jedno, jestli si člověk koupí toto nebo nějaký opalovák v drogerce (ale za ten nedá takový prachy)
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    Já myslela, že u nich je všecko celkem ok. Koukám teda ale striktně jen na testování. Složení je tady: https://www.lushcz.cz/shop/product/product/id/2083/keyword/sesame+suntan/sesame-suntan-lotion
    TABBY
    TABBY --- ---
    ATTILAH: Jo? To nezni spatne... A je prirodni, nebo zase nejaka Lushovina?
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    TABBY: Lush má opalovací krém, super vstřebatelný, voní po sezamu, ale je to jen faktor 10 a vyšší cena
    BEYONDMATTER
    BEYONDMATTER --- ---
    BOSSORKA: http://ecosalonrolland.cz/

    ak by si mala zaujem mam na predaj darkovy poukaz v hodnote 2000,- (predam za 1500,-)
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    V jakých kosmeticých studiích používají v Praze přírodní kosmetiku? Máte prosím nějaké tipy? Díky moc :-)
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    ahoj, nějaký tipy na osvědčený přípravky na vlasy pro zvětšení objemu? používám šampon rehab a kondicionér veganese od lush, i když ten kondicionér na moje vlasy asi úplně není (píšou pro rovné jemné) a na objemu asi moc nepřidává. mám mikádo a barvené, suché vlasy, co se při přirozeném schnutí trochu zvlní (takže no poo metoda pro mě není). tak možná změnit kondicionér za něco jinýho (našla jsem tu tip na lavera basis sensitive, ale radši se ptám:) díky!
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    TABBY: lovea, taky to je trosku bile, ale vstreba se to cca do deseti minut - http://www.lovea.fr/solaire/protecteurs/laits/creme-visage-spf50-anti-age-certifiee-bio.html
    vubec nevim jak je to sehnatelne v CR.
    TABBY
    TABBY --- ---
    Neco prirodniho na opalovani, co se dobre roztira? Mam nekolik verzi Alverde, a rodina remca, ze to nechava bily povlak a spatne se to roztira. (Coz maji bohuzel pravdu.)
    PATRICIUS
    PATRICIUS --- ---
    HELLENKA: Mel jsem za to, ze obsahuje neskodny Sodium laureth sulfate a ted koukam na obal a skutecne, je tam! To je nemila zprava.
    HELLENKA
    HELLENKA --- ---
    PATRICIUS: Sumudu ale obsahuje Sodium Lauryl Sulfate
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    JAZDA: Díky, jen mě to zajímalo.
    JAZDA
    JAZDA --- ---
    TAMARIX: vyrazka kolem pusy. drobny cerveny svedivy pupinky, ale uz je to daaaavno
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    JAZDA: Jsk se projevuje alergie na flurid? Díky! :-)
    JAZDA
    JAZDA --- ---
    THICKLY: osobne jsem na nej byla treba dlouha leta alergicka. nastesti je to pryc. odol byl tenkrat snad jedina moznost bez nej
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam