• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    WITCHIE: mám to ve sklenici, vždycky rýpnu nehtem trošku a rozetřu. sice to není 100%, ale funguje to líp než můj poslední deodorant - po pocení nějaký zápach cítím, ale jenom, když si opravdu vrazim čumák do podpaží. možná kdybych přidala víc sody, tak to bude účinkovat ještě líp? nebo se musim smířit s tim, že jsem člověkem?
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    SAIL_OR: a aplikujes prsty? (Masto jako krem v krabicce?)

    Jinak pro me zatim neprekonany deo je Urterkram ukalyptovy.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CMLKA: Ja mela tu masku tmave zelenou a celkem OK, ovsem radsi mam zeleny jil od Nobilisu
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ahoj, mate nekdo vyzkousenou znacku Argital?
    Pripadne mate tip na krem na ruce pro atopickou kuzi? premyslim nad tou Weledou, ted jsem mela sprchovy gel a zdal se mi ok
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    KAMIONG: kokosový olej, tapiokový škrob, jedlá soda, pár kapek esenciálního oleje (lemongrass). poměry se různí, já to dělala 2:1:1
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ja mam nejradsi Alverde sprej salvej a citron
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    SAIL_OR: Z čeho a jak?
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    ad deo, vyrobila jsem si předevčírem domácí a funguje líp, než kupovanej! jsem nadšená!
    TABBY
    TABBY --- ---
    ORIKA: No jo. Max. deo...
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    LADY_MYSKA: Ospravedlňujem sa zabudla som na to.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    MART1NKA: co krem obsahuje, ze nedostal certifikat?
    http://eshop.nobilis.cz/certifikace-kosmetiky/

    Aneb ne vse co je nobilis, je prirodni
    ANEZAK397
    ANEZAK397 --- ---
    SARRI: Krem Krasna slecna od Havlika je bajecnej
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    SARRI: Měsíčkový gel od Nobilis Tilia je síce určený na suchú pleť, ale nie je mastný a je fakt skvelý. Určite mastí menej ako kosatcová Weleda. Mandľová Weleda je tiež výborná a je z tých menej mastných.
    nobilis - MĚSÍČKOVÝ GEL
    http://eshop.nobilis.cz/telo/pece-o-ekzematickou-pokozku-a-lupenku/mesickovy-gel.html
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    ORIKA: někdo chválí citrusovou weledu, jason značku a na kosmetických blozich jsem četla kladne recenze na sportique a soaphoria.

    Já jsem zatím u alverde, nivey bez hliniku, sebamedu, na ovoneni dobrý, ale cely den v létě nedaj ani nahodou
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    holky, přírodní antiperspirant je asi oxymoron, že?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ANDR3_I: Sparitual.
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    doporučí mi někdo funkční odlakovač na nehty prosím? Dnes jsem vyhodila 250kč za lahvičku z Biooo která s lakem nepohla ani když jsem to šudlala jak magor :/
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    SARRI: přesně, kosatec od Weledy, ten je přímo na smíšenou až mastnou pleť.
    ono se stačí podívat na obaly ;) měsíčkový i skin food od Weledy jsou vyloženě "výživné" a takový krém nikdy nemůže být na mastnější pleť (pokud tam není specifikováno, že je to pro ni).
    pak spoustu krémů a gelů pro smíšenou/mastnou/problematickou má Nobilis Tilia, potom Alva Rhassoul je vyloženě na smíšenou a problematickou. já třeba používám "obyč" Alverde Aqua za 70 korun a jsem s ním spokojená.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SARRI: Weleda kosatcovej je jemnej.
    SARRI
    SARRI --- ---
    ahoj, doporucil by mi nekdo pletovy krem, ktery neni tak mastny .. mam spise smisenou plet, s lehkym akne a potrebuju nejaky lehky zaklad .. pouzivala jsem dlouho dobu sebium akn nebo sebium global od biodermy, ale potrebuju zmenu .. docela mi sedel medunkovy krem od dr. haschka, ale zda se mi zbytecne drahy .. predstavovala bych si neco max do 350Kc
    weleda neco podobneho nema? zkousela jsem mesickovy a skin food, ale vsechno je strasne mastne
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    CAMELLA: Koukám na to. Vím, že mají jak čistě přírodní, tak i chemkový. Jsou teda ale tak sympatický (a voňavý), že u nich kupuju celkem dost. Ale další opalovák beru, i kvůli vyššímu faktoru a lepší ceně, v DMku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam