• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    MAGI: nadšení se nekonalo bohužel. nevylučuji, že se vrátím, ale zatím budu hledat dále

    +
    super místo na metru, krásně zařízené
    milá paní
    vzorky na vyzkoušení
    fungují i večer (nejen přes den, kdy jsem v práci)

    -
    mechanické čištění, které jsem u své předcházející kosmeticky ani necítila bylo brutální
    na můj vkus příliš tlačí nákup kosmetiky
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: No tak říká se, že na lupy jsou šampony proti lupům ta nejhorší volba... Já měla lupy, až takovej písek v hlavě a děsně mě svědila hlava. Před rokem jsem přešla na mytí žitnou moukou- zlepšení stavu pokožky i vlasů se dostavilo téměř okamžitě. Po cca 3 měsících jsem objevila Low shampoo v Yves rocher a od té doby myju tím. Je to rychlejší, než míchat žitnou kaši, ale člověk se s tím musí naučit mýt. Zkrátka to nepění jako klasický šampon. Kondis mám jojobový, taky z YR. Vlasy jsou spokojené, já konečně taky...
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    Ahoj holky mám kudrnaté vlasy používám šapon od weledy, ty mi přestávají vyhovovat, dokonce mám pocit že se mi ted vlasy díky těmto šamponům zhoršili - vysušily a mám lupy. (určitě to bude více parametrů, které to zapříčinili, ale tak nějak cítím, že s těmito šampony se to rapidně zhoršilo. předtím Eubionu a Santé...ráda bych změnu šamponu...můžete mi doporučit s čím máte zkušenost? Něco proti lupům, na výživu vlasů, podporu růstu. Najde se něco takového? :)
    MAGI
    MAGI --- ---
    GHOSTDOG: sem zvedava, dej pak vedet :)
    MAGI
    MAGI --- ---
    CMLKA: Violkový krem na dermatitidu uz vylecil kamosovi atopak a kamoska pouziva na opary a miluje ho :). Já teda nedam dopustit na artiltubo, umíchanou jílovou masku. Navíc to velké balení je za supr cenu a vydrží předlouho. Krémy od weledy obecne obsahuji podle me zbytecne moc alkoholu, pokud si správně pamatuju..
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    BOSSORKA: moje skvělá paní co používala hauschku se odstěhovala do rakouska. tak jdu dneska poprvé dle zdejšího tipu http://www.greenwave.cz/kosmeticke_studio
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    prosím vy které se vyznáte v různých složkách kosmetiky- je nějaký rozdíl mezi normálním přírodním mýdlem a mýdlem určeným na mytí vlasů? skoro mi to připadá jako marketingový trik, ale na složení jsem nikde nekoukala...
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    prosím máte ještě někdo tip na kosmetická studia v Praze, kde používají přírodní kosmetiku?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    HORST_FUCHS: piju, ale nepozoruju nic :)) ale piju dal
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    CMLKA: Weleda krémy na ruce jsou príma. Avšak můj poslední poznatek je, že si to chce pravidelně mazat ruce a výsledek je +/- stejný ať je to SANTE / Hauschka / Weleda &co prostě to že si namažu ruce cestou do práce se mi projevilo více než ten který krém.
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    WITCHIE: mám to ve sklenici, vždycky rýpnu nehtem trošku a rozetřu. sice to není 100%, ale funguje to líp než můj poslední deodorant - po pocení nějaký zápach cítím, ale jenom, když si opravdu vrazim čumák do podpaží. možná kdybych přidala víc sody, tak to bude účinkovat ještě líp? nebo se musim smířit s tim, že jsem člověkem?
    MLUFFY
    MLUFFY --- ---
    Zkoušela jste si některá vyrobit doma minerální makeup?

    Minerální makeup - návod na výrobu | Domácí-kosmetika.eu
    http://blog.domaci-kosmetika.eu/mineralni-makeup/
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    CMLKA: sampon a sprchovy gel moc nezaujal.

    Ted jsem nove vyzkousela tenhle sampon a po par pouziti spokojenost
    Eubiona Šampon regenerační lopuch a arganový olej, Hair 200 ml - klasické - šampony - vlasy - kosmetika - BIOOO
    http://www.biooo.cz/sampon_regeneracni_lopuch_a_arganovy_olej_hair_eubiona-p-2824.html
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    ORIKA: slyšela jsem samou chválu na antiperspiranty z obchodu U zelené větévky (jsou na Fleru, nebo v Praze v Žitné ulici). Já mám zatím osobní zkušenost jen s jejich přípravky na pleť a ty jsou skvělé.
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    SAIL_OR: a aplikujes prsty? (Masto jako krem v krabicce?)

    Jinak pro me zatim neprekonany deo je Urterkram ukalyptovy.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CMLKA: Ja mela tu masku tmave zelenou a celkem OK, ovsem radsi mam zeleny jil od Nobilisu
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ahoj, mate nekdo vyzkousenou znacku Argital?
    Pripadne mate tip na krem na ruce pro atopickou kuzi? premyslim nad tou Weledou, ted jsem mela sprchovy gel a zdal se mi ok
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    KAMIONG: kokosový olej, tapiokový škrob, jedlá soda, pár kapek esenciálního oleje (lemongrass). poměry se různí, já to dělala 2:1:1
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    ja mam nejradsi Alverde sprej salvej a citron
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam