• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    IDENTITY: ok :) dik
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    WITCHIE: Jj, napřed krém (teda teď aktuálně excipial hydrolotio), před líčením tuhle "bázi" a pak za chvilku make-up (drogerkovej, nebio ehm...). Fixaci tolik neřeším, ale rozhodně je to celý takový sjedocenější a úhlednější (pěkně nalíčená mezi lidma potřebuju být obvykle tak 5-6 hodin denně, jsem hodně na home office).
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    IDENTITY: aha, vida, na ten jsem koukala kvuli tem porum.. A takze ti make-up zafixuje a lip a dyl drzi? Pouzivas pod nej denni krem?
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    WITCHIE: Mám alverdí "pore minimizer", kterej jako báze (na mojí T-zóně) funguje velmi dobře.
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    Dela nejaka bio znacka primer/bazi pod make-up?
    MAGI
    MAGI --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: Používám hnědou :). Mám zesvětlený ombre konce, a nebarví mi je.
    Kondicionér používám málokdy (mám jeden z ameriky) a do konců, když nejsem líná vtírám pár kapek meruňkového oleje od nobilis :)..
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    MAGI: ještě otázka, kterou používáš? bílou nebo tu hnědou?
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    MAGI: to je mi fakt sympatické...vyzkouším to :) děkuji ti. Co používáš za kondicionér? Dáváš i nějaký olej do vlasů?
    MAGI
    MAGI --- ---
    CAMELLA: Já tu práškovou. Kaši si z toho udělam v ruce, umeju si s tim rovnou i obličej a je to perfektní :).. Pozor ale, aby nevznikly moc velký hrudky, ty se pak hůř vymejvaj
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MAGI: A používáš tu klasickou praskovou, nebo i tu namichanou v tube?
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    MAGI: jj můžu jen doporučit!!
    MAGI
    MAGI --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: Já na vlnící se sušší používám od Logony lávovou zem a neznam nic lepšího zatím. Vydrží mi docela dlouho a hlavně to zvládnu i bez kondicionéru když nemám po ruce nebo náladu :)
    MAGI
    MAGI --- ---
    GHOSTDOG: já měla nějakou relaxační, každopádně na čištění https://www.facebook.com/kosmetikalceva/?fref=ts (haushka především)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    MAGI: nadšení se nekonalo bohužel. nevylučuji, že se vrátím, ale zatím budu hledat dále

    +
    super místo na metru, krásně zařízené
    milá paní
    vzorky na vyzkoušení
    fungují i večer (nejen přes den, kdy jsem v práci)

    -
    mechanické čištění, které jsem u své předcházející kosmeticky ani necítila bylo brutální
    na můj vkus příliš tlačí nákup kosmetiky
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: No tak říká se, že na lupy jsou šampony proti lupům ta nejhorší volba... Já měla lupy, až takovej písek v hlavě a děsně mě svědila hlava. Před rokem jsem přešla na mytí žitnou moukou- zlepšení stavu pokožky i vlasů se dostavilo téměř okamžitě. Po cca 3 měsících jsem objevila Low shampoo v Yves rocher a od té doby myju tím. Je to rychlejší, než míchat žitnou kaši, ale člověk se s tím musí naučit mýt. Zkrátka to nepění jako klasický šampon. Kondis mám jojobový, taky z YR. Vlasy jsou spokojené, já konečně taky...
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    Ahoj holky mám kudrnaté vlasy používám šapon od weledy, ty mi přestávají vyhovovat, dokonce mám pocit že se mi ted vlasy díky těmto šamponům zhoršili - vysušily a mám lupy. (určitě to bude více parametrů, které to zapříčinili, ale tak nějak cítím, že s těmito šampony se to rapidně zhoršilo. předtím Eubionu a Santé...ráda bych změnu šamponu...můžete mi doporučit s čím máte zkušenost? Něco proti lupům, na výživu vlasů, podporu růstu. Najde se něco takového? :)
    MAGI
    MAGI --- ---
    GHOSTDOG: sem zvedava, dej pak vedet :)
    MAGI
    MAGI --- ---
    CMLKA: Violkový krem na dermatitidu uz vylecil kamosovi atopak a kamoska pouziva na opary a miluje ho :). Já teda nedam dopustit na artiltubo, umíchanou jílovou masku. Navíc to velké balení je za supr cenu a vydrží předlouho. Krémy od weledy obecne obsahuji podle me zbytecne moc alkoholu, pokud si správně pamatuju..
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    BOSSORKA: moje skvělá paní co používala hauschku se odstěhovala do rakouska. tak jdu dneska poprvé dle zdejšího tipu http://www.greenwave.cz/kosmeticke_studio
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam