• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    MLUFFY: Bambucké máslo? Akorát to se nerozteče (narozdíl od kokosáku), tak moc nevím, jak bys tím chtěla odličovat?
    MLUFFY
    MLUFFY --- ---
    THICKLY: Blbě to nezní vůbec. Jde o to, co komu vyhovuje :] Já ten kartáček používám ráno s nějakým čistícím gelem z lékárny. Jinak večer se odličuji kokosovým olejem, protože je to jediná věc, která mi dokonale odstraní řasenku.


    Kokosový olej mi dochází, tak přemýšlím, že bych zkusila na odličování bambucké máslo. Máte některá zkušenost?
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    TABBY: Používám jen micelárku, na odlíčení i na čištění. Osvědčila se mi nejvíc...
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    ORIKA: ja to videla v Tete, ale nemaj vsechno, jen na oblicej a telo, ale nemeli nic na vlasy, coz me zajimalo nejvic

    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    ORIKA: Taky tak, používám odličovač očí a micelárku, teď nově mažu krémem.
    TABBY:
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    TABBY: já používám jen micelárku, ale přiznávám, že se nemaluju a nepoužívám make-up, takže ji mám pouze na vyčištění / očištění pleti po celým dni
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    ORIKA: Jo, mám na chalupě šampon (ano, z no name drogerie) a bezoplachovej balzám na vlasy. S obojím spokojenost. Ještě jsem koupila ze zvědavosti tělový mlíko mandle, ale to mě neuchvátilo, mám ho spíš jako rezervu, když dojde všechno ostatní.
    TABBY
    TABBY --- ---
    Ta micelarni voda... pouzivate ji misto pletove vody, nebo spis obe?
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    REDDAY8: jj, na to jsem koukala, ale všechno to mám poněkud z ruky, na rozdíl od té billy :)
    micelárka mi taky dochází, tak to vypadá, že prubnu tu jejich z horznového vína
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    ORIKA: http://www.bionecosmetics.cz/kde-nas-koupite
    Na těch stránkách je i seznam kde to lze koupit :)
    Jinak já od nich dnes koupila krém a vlasovou vodu, tak dám vědět. Mám v plánu i micelárku až dopotřebuju tu svoji
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    TORUVIEL: v bille? to je cenné info, billu mám vyloženě za rohem, zítra se tam kouknu zda mají to co jsem si vybrala, díky :)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    ORIKA: Používám šampon a kondicionér (nějaký z té cannabis řady) a je to dobré, rozhodně lepší, než cokoliv, co jsem dosud vyzkoušela. Ani jsem nečekala, že to bude něco extra, zda je to "bio" taky netuším, koupila jsem to jen tak v Bille, a kupodivu fakt dobrý...A za tu cenu... Ale nic jiného mimo ty přípravky na vlasy jsem zatím nezkoušela...
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    NIGHTFURY: tak já ve svém věku (41) už žádné zázraky moc nečekám :) spíš jen hledám něco co trochu zpomalí tvorbu vrásek nebo aspoň ty stávající učiní trochu méně viditelnými a ten výběr micelárek mě nadchl, stejně jako protivráskové sérum pro smíšenou a mastnou pleť, protože většina výrobců kosmetiky má dnes asi pocit, že vrásky = suchá pleť, takže horko těžko hledám něco, co by mi na obličeji nezpůsobilo lesklej film...
    a ano, přiznávám, že dlouhodobě používám alverde a jsem spokojená, ale takhle před létem mám nějak vnitřně pocit, že si můžu vyhodit z kopýtka a zkusit změnu :D a jako bonus to vypadá, že jsem i našla vhodný dárek pro mamku :)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    ORIKA: Přijde mi to docela fajn, i když zázraky nečekej.. ten rodinný krém (konopný, viz obrázek) je moc fajn, v létě na dovolené jsme se s ním skutečně mazali všichni, byl fajn i na trochu připálená ramena apod.
    A šampon jsem měla s arganovým olejem a panthenolem a taky byl moc fajn, měla jsem pocit, že mám pak vlasy pěkně pevné a lesklé, ani se mi nějak extra rychle nemastily.. prostě fajn :)

    ORIKA
    ORIKA --- ---
    REDDAY8: NIGHTFURY: díky moc, já na to narazila u nás v totálně zapadlým obchůdku s mišmaš produkty, kde bych kosmetiku vůbec nečekala, tak jsem googlila a teda docela zírám, kolik toho mají a za jak lidové ceny :) a dokonce i několik micelárek, což mě dostalo :)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    ORIKA: Jo a balzám na rty, tuším že konopný, ale ten měl hnusnou vůni i chuť, tak letěl.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    ORIKA: Měla jsem rodinný krém, šampon a mám ještě oční krém a spokojenost, jen ten oční krém je dost parfémovaný, takže ho používám na celý obličej a ne kolem očí :D
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    ORIKA: Měla jsem nějaký šampon a kondicionér, složení si nepamatuju, ale byl celkem dobrý. Kamarádka teď koupila cannabis řadu a je moc spokojená. :)
    THICKLY
    THICKLY --- ---
    MLUFFY: mozna to bude znit blbe ale ja pouzivam na cisteni uterku z mikrovlakna. Je to kvuli tomu ze na cisteni pleti pouzivam smes oleju, ktery bych jinak dolu nedostala, ale pocatam ze bude fungovat stejne s cimkoliv jinym. Na cerny pupinky na nose to nestaci, ale jinak mam plet jak mimino.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    nemáte náhodou někdo zkušenost s tímhle?
    Bione Cosmetics - Česká přírodní pleťová a tělová kosmetika
    http://www.bionecosmetics.cz/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam