• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    ORIKA: Oni celkově moc přírodní nejsou. Rozhodne ne v kontextu tohoto auditka.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    chtěla bych poprosit některou ze zdejších učených, jestli by mi nekoukla na složení - koupila jsem micelárku a sérum Bione (viz ORIKA: ) a ráda bych věděla, zda je to opravdu přírodní jak se prezetují
    u té micelárky mě zarazilo, že je v ní "silikon pouze těkavý", neb jsem měla za to, že silikony nemají v přírodní kosmetice co dělat, ale třeba je to v tomto případě něco jiného..?



    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    ZUZANA: zeptam se
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    Měl by někdo zájem o prázdné plastové obaly od kosmetiky, převážně přírodní (sprcháče, šampony, mycí emulze apod.)? Mám toho 2 plné velké igelitky. Praha 8 - Troja/Bohnice

    Omlouvám se jestli je to tady OT.
    AMORESMORTIS
    AMORESMORTIS --- ---
    ANDR3_I: Na podobné projevy (svědění, zarudnutí atd.), ale kolem pusy, mi rychle pomohla tato mast http://www.naturinka.cz/cedrova-mast-127.html Předtím jsem to mazala vším možným, ale pomohlo až toto. Před pár dny se mi opět něco vyrojilo kolem koutku a do dvou dnů to bylo pryč :)
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    MAGI: moc ti děkuji za doporučení, jsem fakt moc spokojená, mám pocit, že vlasy jsou mnohem živější a tolik se netřepí! :) Hurá,...ještě bych na konečky ráda využila nějaký olej, který vyživí, ale zároveň nezamastí...:)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    MAGI: I v Teta drogerii :-)
    MAGI
    MAGI --- ---
    CMLKA: i v DM :)
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    CMLKA: Taky mám ten světlejší odstín a je opravdu hodně světlý a lehký. Používám na denní nošení, kdy chci jen trochu sjednotit barvu pleti..
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    SISTA: aha, takze na nic :)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MAGI: to maj mimochodem taky v rossmanu jsem koukala....
    SISTA
    SISTA --- ---
    CMLKA: mam ten svetlejsi odstin - je hooodne svetlej, lehounkej a temer nekreje.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    mate nekdo zkusenosti s BB kremem z Rossmana?
    BOBCAT
    BOBCAT --- ---
    MAGI: Souhlasím, tohle je hodně dobré. Mažu se s ním momentálně na noc i na den a nemůžu si ho vynachválit :)
    MAGI
    MAGI --- ---
    TORUVIEL: Dokud nevyzkoušíš todle, tak nevíš co je to skvělé bambucké máslo :) http://www.biooo.cz/bio_bambucke_maslo_purity_vision-p-9842.html
    MLUFFY
    MLUFFY --- ---
    THICKLY:
    TORUVIEL: Díky. Alespoň tedy vím, že na odličování ne.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    THICKLY: Ja som si v nedelu spálila obličej a namazala som sa tým. No a teda... Ako poopaľovák či maska na noc fakt super, ale na odličovanie to je príiš tvrdé.

    Ak niečo, tak argan na mokrý tampónek. Efekt vyhladenia vrások ako bonus.
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    MLUFFY: No, já nevim, mám doma čisté bambucké máslo a na kůži se to nijak nerozpouští, mám kolikrát problém se tím i jen namazat, jak je to hutné, asi jako píše THICKLY.
    THICKLY
    THICKLY --- ---
    MLUFFY: To v ramci moznosti je dulezita poznamka....Nedovedu si to predstavit neredeny na oblicej. Bambucky maslo pouzivam v zime na extra suchou, popraskanou kuzi na nohou a spol. Nic hutnejsiho ale i vyzivnejsiho neznam. Pouzivam smes mandlovyho a ricinovyho oleje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam