• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    MAGI: I v Teta drogerii :-)
    MAGI
    MAGI --- ---
    CMLKA: i v DM :)
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    CMLKA: Taky mám ten světlejší odstín a je opravdu hodně světlý a lehký. Používám na denní nošení, kdy chci jen trochu sjednotit barvu pleti..
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    SISTA: aha, takze na nic :)
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    MAGI: to maj mimochodem taky v rossmanu jsem koukala....
    SISTA
    SISTA --- ---
    CMLKA: mam ten svetlejsi odstin - je hooodne svetlej, lehounkej a temer nekreje.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    mate nekdo zkusenosti s BB kremem z Rossmana?
    BOBCAT
    BOBCAT --- ---
    MAGI: Souhlasím, tohle je hodně dobré. Mažu se s ním momentálně na noc i na den a nemůžu si ho vynachválit :)
    MAGI
    MAGI --- ---
    TORUVIEL: Dokud nevyzkoušíš todle, tak nevíš co je to skvělé bambucké máslo :) http://www.biooo.cz/bio_bambucke_maslo_purity_vision-p-9842.html
    MLUFFY
    MLUFFY --- ---
    THICKLY:
    TORUVIEL: Díky. Alespoň tedy vím, že na odličování ne.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    THICKLY: Ja som si v nedelu spálila obličej a namazala som sa tým. No a teda... Ako poopaľovák či maska na noc fakt super, ale na odličovanie to je príiš tvrdé.

    Ak niečo, tak argan na mokrý tampónek. Efekt vyhladenia vrások ako bonus.
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    MLUFFY: No, já nevim, mám doma čisté bambucké máslo a na kůži se to nijak nerozpouští, mám kolikrát problém se tím i jen namazat, jak je to hutné, asi jako píše THICKLY.
    THICKLY
    THICKLY --- ---
    MLUFFY: To v ramci moznosti je dulezita poznamka....Nedovedu si to predstavit neredeny na oblicej. Bambucky maslo pouzivam v zime na extra suchou, popraskanou kuzi na nohou a spol. Nic hutnejsiho ale i vyzivnejsiho neznam. Pouzivam smes mandlovyho a ricinovyho oleje.
    MLUFFY
    MLUFFY --- ---
    TORUVIEL: http://magazin.biooo.cz/prirodni-kosmetika/pece-o-pokozku/pupinkovy-detektiv-prirodni-masla/

    "Konzistence? Je mastné, ale v rámci možností se rychle vsakuje. Tělesným teplem se rozpouští a vytváří hutnější olejovitou hmotu, která se snadno nanáší."
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    MLUFFY: Bambucké máslo? Akorát to se nerozteče (narozdíl od kokosáku), tak moc nevím, jak bys tím chtěla odličovat?
    MLUFFY
    MLUFFY --- ---
    THICKLY: Blbě to nezní vůbec. Jde o to, co komu vyhovuje :] Já ten kartáček používám ráno s nějakým čistícím gelem z lékárny. Jinak večer se odličuji kokosovým olejem, protože je to jediná věc, která mi dokonale odstraní řasenku.


    Kokosový olej mi dochází, tak přemýšlím, že bych zkusila na odličování bambucké máslo. Máte některá zkušenost?
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    TABBY: Používám jen micelárku, na odlíčení i na čištění. Osvědčila se mi nejvíc...
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    ORIKA: ja to videla v Tete, ale nemaj vsechno, jen na oblicej a telo, ale nemeli nic na vlasy, coz me zajimalo nejvic

    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    ORIKA: Taky tak, používám odličovač očí a micelárku, teď nově mažu krémem.
    TABBY:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam