• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    PIKKMA: se muzes podivat sama http://www.biooo.cz/barva_na_vlasy_benatska_cerven_16_natur_color_erbe-p-7254.html
    U vetsiny vyrobku maji slozeni vypsane
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    PIKKMA: ?? Jak se to používá? Jako henna? A jak to barví, drží, vydrží, to by mě zajímalo...
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    já teď barvim touhle kdyby měl někdo chvilku kouknul by jak moc je to chemkový? :))

    Color Erbe - BIOOO
    http://www.biooo.cz/color_erbe?gclid=CP7S4Myf7s4CFRc6GwodrfEPiA
    THICKLY
    THICKLY --- ---
    Když je tu o henne,jaky mate s ni zkusenosti na kudrnaty vlasy? Ja slysela jen samou hruzu, ale jinou alternativu jak prirodne barvit neznam.
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    Počuli ste niekto niečo o henne ako farbe na pery? Alebo henna lips?
    Všade sa len píše, že sa henna používala na tetovanie a farbenie vlasov, alebo pier, ale nikde som nič podrobnejšie nenašla, okrem henna lips (na nejakom US eshope), čo by mala byť ceruzka s trvanlivosťou až 12 hodín, pričom vraj nezanecháva na perách žiadnu vrstvu.
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    diky za reakce
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    SAIL_OR: Mám suchú a mažem Weledou, počkám až sa vsaje a aplikujem makeup Lily Lolo práškový v odtieni Blondie (mohol by ti sedieť tiež). Žiadne šupinky sa nedejú. Púder od nich ma ale vysušuje.
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    LADY_MYSKA: já to tušila :-)
    tak tedy objednám radši dopředu, díky za info
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    PAKOBYLKA: ceny stejne nemeli. Pred casem resila opalovak pro deti. Jen nevim, jestli to byl jen tenhle pripad a nebo u vseho.
    LFE
    LFE --- ---
    GRETKA: Diky za tip. Oleje uz nejakou dobu pouzivam, merunkovy a levandulovy, tento neznam, kouknu na nej.
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    LFE: mam plet neco mezi normalni - smisenou a mastnou se sklonem k akne, takze nejspis na suchou je treba hydratovat o dost vice, jinak pres zimu hydratuji http://www.drhauschka.cz/regulacni-pletovy-olej-p-400.html - rozetru na ruzovou vodu. S tim, ze k uspesne hydrataci potrebujes jak vodu tak tuk. Nase plet, kdyz jede jak ma, si tydle dve slozky dodava zvlast a sebum vznika az smichanim na povrchu kuze. Pres leto je hlavni dodavat vodu s mineraly, takze to serum mi staci jako zaklad a pak pretru CC od organic wear, nekdy i prepudruju, kdyz mam rano chut a cas ;)
    LFE
    LFE --- ---
    GRETKA: Dekuji, vim o nem a chtela jsem ho prave objednat (ale spis jako doplnek ke kremu). Jsem rada, ze to pises, protoze recenze na toto serum jsou ruzne, nekdo pise, ze vubec nehydratuje, ze spis "hoji" plet, nekdo ho chvali - vyzkousim ho kazdopadne. Ale jeste bych k tomu rada i nejaky krem, jen se serem si nevystacim.
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    SAIL_OR: klasicky pudrovy me vysušuje. ale tekutého jsou ok. mam bare minerals nebo bb od lily lolo
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    SAIL_OR: Mám hodně suchou pleť. Loni to byl dost problém, musela jsem přestat, letos nanáším krém krátce před makeupem a je to bez problémů, navíc mám jiný makeup. Dají se koupit za pár korun jen vzorky, vyzkoušíš to na vlastní pleti...
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    LFE: mne dobre hydratuje hyalurove serum od nobilis tibia, pouzivam par poslednich mesicu a je to videt:) http://www.biooo.cz/serum_hyaluronove_nobilis_tilia-p-7175.html
    ISCH
    ISCH --- ---
    SAIL_OR: Já mám smíšenou a byla jsem jak mumie v sušičce...
    LFE
    LFE --- ---
    Prosim neporadil byste nekdo dobry hydratacni krem na plet 30+, idealne co nejvetsi procento ciste prirodnich slozek, plet bych rekla smisena az normalni, cena kolem 500.
    Na Biooo toho je tak moc, ze uprimne nevim vubec, co vybrat.
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    holky nevíte, jestli v Bioo mají stejné ceny v obchodě v Kotvě a na internetu? přemýšlím, jestli to, co chci určitě kupovat dřív objednat přes internet nebo tam jen zajít...
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    a funguje mineralni make up dobre i na suchou plet, nevysusuje to? nemam zkusenost se zadnym
    GREENFAIRY
    GREENFAIRY --- ---
    MOODYCAT: Před týdnem jsem si pořídila minerální make up a jsem nejvíc nadšená! Doporučuji ale nechat si odsypat vzorečky v Biooo (jeden vyjde na 16 kč), protože ty odstíny jsou některý dost zvláštní. Do obalů jsem se úplně zamilovala, konečně něco, co se hned nerozbije a vypadá to fakt dobře:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam