• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    THICKLY
    THICKLY --- ---
    ZUZKAOU: takhle to mam taky, ted jsem teda objevila super masku a konecne mi vlasy dorustaji dal nez po ramena.
    http://bio4you.eu/en/masks-and-oils/1700-hair-mask-with-argan-oil-250ml-omia-ecobio.html

    Sampon mi od nich ale vubec nemyl, a celkove mam s samponem problem a po vsem me svedi hlava, sucha pokozka a pak se delaj lupy.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    THICKLY: šampony a kondicionery + vlasové oleje a miluju silikony, protože bez nich se prostě nerozčešu.
    THICKLY
    THICKLY --- ---
    ZUZKAOU: co teda na takovyhle vlasy presne s timto problemem pouzivas?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    TABBY: dlouhé, husté suché vlasty - tuhé šampony na mýdlové bázi z nich dělají koudel. Zacuchanou koudel.

    Octovou či citronovou vodu musíš používat, jinak si tím příliš zásaditým "šamponem" zničíš mikrofloru na hlavě.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    děkuji dámy omlouvám se že sem se na to nekoukla pořádně
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    PIKKMA: je videt, ze jsi si necetla to slozeni a ze ani jednoduchy barevny rozdeleni je pro tebe rebus. Ve zkratce je to chemka s rostlinnymi vytazky.
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    PIKKMA: Dík. Takže nic pro mě bohužel :( Já potřebuju právě hlavně tu výdrž. Ale možná zkusím, třeba vyměním prudu s nanášením za dlouhodobost.
    THICKLY
    THICKLY --- ---
    PIKKMA: To je ten duvod proc ty ingredience jsou barevne odliseny a uvedeny dole s vysvetlivkou.....
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    LADY_MYSKA: tojo ja jen ze tomu moc nerozumim :))


    IDENTITY: já právě barvila hennou dlouhá léta, ale přestala mi vyhovovat tak jsem zvolila tohle jako alternativu, použivá se to jak klasická barva, ale narozdíl od ní krásně voní a nenarušuje vlas ale dělá obal podobně jako henna.. s výdrží je to trošku horší dost se to vymejvá, ale aspoň můžeš každý měsíc nahodit trochu jinej odstín :)
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    PIKKMA: se muzes podivat sama http://www.biooo.cz/barva_na_vlasy_benatska_cerven_16_natur_color_erbe-p-7254.html
    U vetsiny vyrobku maji slozeni vypsane
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    PIKKMA: ?? Jak se to používá? Jako henna? A jak to barví, drží, vydrží, to by mě zajímalo...
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    já teď barvim touhle kdyby měl někdo chvilku kouknul by jak moc je to chemkový? :))

    Color Erbe - BIOOO
    http://www.biooo.cz/color_erbe?gclid=CP7S4Myf7s4CFRc6GwodrfEPiA
    THICKLY
    THICKLY --- ---
    Když je tu o henne,jaky mate s ni zkusenosti na kudrnaty vlasy? Ja slysela jen samou hruzu, ale jinou alternativu jak prirodne barvit neznam.
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    Počuli ste niekto niečo o henne ako farbe na pery? Alebo henna lips?
    Všade sa len píše, že sa henna používala na tetovanie a farbenie vlasov, alebo pier, ale nikde som nič podrobnejšie nenašla, okrem henna lips (na nejakom US eshope), čo by mala byť ceruzka s trvanlivosťou až 12 hodín, pričom vraj nezanecháva na perách žiadnu vrstvu.
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    diky za reakce
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    SAIL_OR: Mám suchú a mažem Weledou, počkám až sa vsaje a aplikujem makeup Lily Lolo práškový v odtieni Blondie (mohol by ti sedieť tiež). Žiadne šupinky sa nedejú. Púder od nich ma ale vysušuje.
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    LADY_MYSKA: já to tušila :-)
    tak tedy objednám radši dopředu, díky za info
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    PAKOBYLKA: ceny stejne nemeli. Pred casem resila opalovak pro deti. Jen nevim, jestli to byl jen tenhle pripad a nebo u vseho.
    LFE
    LFE --- ---
    GRETKA: Diky za tip. Oleje uz nejakou dobu pouzivam, merunkovy a levandulovy, tento neznam, kouknu na nej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam