• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    THICKLY: musím nejdříve našetřit peníze :))
    THICKLY
    THICKLY --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: kouknu na to dekuju, az vyzkousis poreferuj :-)
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    THICKLY: Značku John masters organics a značku Sanotint, upřímně jsem to předtím vůbec neznala.
    THICKLY
    THICKLY --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: jee a co ti doporucila na vlasy? Mam taky kudrnaty a za tipy budu rada :-)
    COURT
    COURT --- ---
    taky uterkam baby sampon je fajn, kdybyti uz mesickova vune lezla krkem (u weledy nemaji pro deti jinou vuni nez mesickovou). Jinak ja se jdu zeptat na mydla (na myti rukou) Je lepsi tuhe nebo tekute? A v tuhych je rozdil mezi bio a nebio mydly velky? me se zda, ze z podstaty ta receptura bude bio i ne- bio stejna, jen treba bez barviv.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    SISTA: na veskere moje potomstvo jsem pouzivala mesickovou weledu ( vlasy i telo)
    BIOOO.CZ - Weleda Měsíčkový dětský šampon 200 ml
    https://www.biooo.cz/mesickovy_detsky_sampon_weleda-p-568.html?
    SISTA
    SISTA --- ---
    pls nejakej tip na neco, co pouzivat na myti mimina, kdyz budem chodit do bazenu? doma mejem jen vodou a olejem..
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: Jéé, tak to mám velikánskou radost! :-) Svět je fakt malej..
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    TAMARIX: ahoj, musím ti velmi poděkovat za tento kontakt. Jak jsem zjistila, tak Helena zná celou manželovu rodinu, poměrně dlouho (25le), vtipné :)) Byla jsem velmi spokojená. Pomohla mi dost s tím jak pečovat o pokožku a mé kudrnaté vlasy, seznámila mne se značkami vlasové kosmetiky, kterou jsem vůbec neznala a kterou si časem pořídím. DĚKUJI!!!
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    SISTA: snad na mě v létě nepůjdou vosy :)
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    Máte někdo zkušenost s deodoranty Lavilin?
    Přírodní deodoranty Lavilin - Hokynářka.cz
    https://www.hokynarka.cz/186-prirodni-deodoranty-lavilin
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    taky můžu na suchou dehydratovanou pleť doporučit havlikovu apoteku...v zimě jejich přírodní zázrak (předtím navlhcim tou jejich vodou ve spreji)
    SISTA
    SISTA --- ---
    DIABOLUS: koukala jsem na nej před tejdnem a pobavilo mě složení. Voda, alkohol, CUKR, PIVO.. proste maminky věděly:))
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    DIABOLUS: Pouzivam po umyti jem tohle, i kdyz sem zkousela i jine veci, vzdycky sem se zas vratila. Takze za me urcite, mam jemne poletujici vlasy, davam po umyti pred susenim jako tuzidlo, jako lak moc ne, to mam radsi silnejsi kalibry
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    COURT: Jooo, ta je supr :). Ale pry nejak ted zmenili slozeni :(.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    COURT: Cistici krem? O tom nic nevim, nejaka novinka?
    COURT
    COURT --- ---
    já jsem neskutečně spokojená s havlíkovou apotékou, konkrétně krém krásná slečna a čistící krém. úžasné!
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli tu nemá někdo zkušenost s tímto tužidlem? https://www.biooo.cz/tuzici_sprej_s_myrhou_a_pivem_nobilis_tilia-p-5943.html? děkuji
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    mate nekdo zkusenost? ja jsem nadsena :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam