• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    Ok, díky moc všem, kokosák mě nenapadnul :)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    SMARTCHIN: mazala jsem kokosákem nebo domácí konopnou mastí
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SMARTCHIN: Kokosovej olej. A myla jsem Protex mydlem.
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    SMARTCHIN: chvíli bych ten bepanthen vydržela a až se sloupou strupy, tak promazávat bambuckým máslem nebo měsíčkovou mastí
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    Napadá vás, čím mazat/mýt čerstvé tetování? Složení bepanthenu, ani těch speciálních desinfekčních krémů se mi moc nelíbí. Stejně tak ty sprcháče na to jsou samé SLS. Díky moc
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    máte prosím některá srovnání BioAroma a Havlíkova apoteka? Konkrétně mi jde o krémy.. měla jsem už několikrát od BioAromy na smíšenou pleť a byla jsem spokojená, ale ráda bych zkusila zas něco jiného, pokud to za to stojí :)
    TABBY
    TABBY --- ---
    LADY_MYSKA: Pripoju se k dotazu. Pokud by bylo srovnani i se ZAO a Logonou, tak by to bylo super. Stoji nemale castky, tak bych radeji sazela na jistotu...
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Jak jsou na tom prirodni laky na nehty Sante?
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    THICKLY: musím nejdříve našetřit peníze :))
    THICKLY
    THICKLY --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: kouknu na to dekuju, az vyzkousis poreferuj :-)
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    THICKLY: Značku John masters organics a značku Sanotint, upřímně jsem to předtím vůbec neznala.
    THICKLY
    THICKLY --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: jee a co ti doporucila na vlasy? Mam taky kudrnaty a za tipy budu rada :-)
    COURT
    COURT --- ---
    taky uterkam baby sampon je fajn, kdybyti uz mesickova vune lezla krkem (u weledy nemaji pro deti jinou vuni nez mesickovou). Jinak ja se jdu zeptat na mydla (na myti rukou) Je lepsi tuhe nebo tekute? A v tuhych je rozdil mezi bio a nebio mydly velky? me se zda, ze z podstaty ta receptura bude bio i ne- bio stejna, jen treba bez barviv.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    SISTA: na veskere moje potomstvo jsem pouzivala mesickovou weledu ( vlasy i telo)
    BIOOO.CZ - Weleda Měsíčkový dětský šampon 200 ml
    https://www.biooo.cz/mesickovy_detsky_sampon_weleda-p-568.html?
    SISTA
    SISTA --- ---
    pls nejakej tip na neco, co pouzivat na myti mimina, kdyz budem chodit do bazenu? doma mejem jen vodou a olejem..
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: Jéé, tak to mám velikánskou radost! :-) Svět je fakt malej..
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    TAMARIX: ahoj, musím ti velmi poděkovat za tento kontakt. Jak jsem zjistila, tak Helena zná celou manželovu rodinu, poměrně dlouho (25le), vtipné :)) Byla jsem velmi spokojená. Pomohla mi dost s tím jak pečovat o pokožku a mé kudrnaté vlasy, seznámila mne se značkami vlasové kosmetiky, kterou jsem vůbec neznala a kterou si časem pořídím. DĚKUJI!!!
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    SISTA: snad na mě v létě nepůjdou vosy :)
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    Máte někdo zkušenost s deodoranty Lavilin?
    Přírodní deodoranty Lavilin - Hokynářka.cz
    https://www.hokynarka.cz/186-prirodni-deodoranty-lavilin
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    taky můžu na suchou dehydratovanou pleť doporučit havlikovu apoteku...v zimě jejich přírodní zázrak (předtím navlhcim tou jejich vodou ve spreji)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam