• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    KAMIONG: Havlik je mast.
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    Tyjo mně ten měsíčkovej taky smrděl, měla jsem vzorek.
    A cold cream voní jak? A nějaká jiná značka? Ten havlíkův zázrak je vyloženě mast, nebo má konzistenci jako krém?
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    KAMIONG: cold cream tiež od Weledy
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    KAMIONG: Ten jejich mesickovej mi vyhovoval podobne.
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    A já zase hledám krém jako je skin food od Weledy, ale bez toho citrusovýho smradu. Poradíte?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Helou, hledam nejaky prirodni make-up v pudrove forme, optimalne kompaktni, ale muze byt i sypky. Aby alespon trochu kryl.
    Mela jsem Zuii, Lily Lolo, Just Pure Minerals, Lucy Minerals, The All Natural Face, Anabelle Minerals.
    Diky za doporuceni.
    SISTA
    SISTA --- ---
    KAMIONG: bambucky máslo na detskej ksichtit přes zimu osvědčený:)
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    Ahoj, válí se mi doma tato barva na vlasy:
    Color Erbe odstín 12 - kaštanově měděná
    Color Erbe Barva na vlasy No.12 Kaštanově měděná | www.biobeauty.cz
    http://www.biobeauty.cz/color-erbe-barva-na-vlasy-no-12-kastanove-medena/
    nakonec jsem si barvení rozmyslela, nechcete někdo? PC 265, přenechám za 130,-. Praha - centrum
    KATYA
    KATYA --- ---
    KAMIONG:
    TABBY:
    Všem moc díky :)
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    KATYA: KATYA: různé oleje, ale pokud je zvyklá na olivový, tak bych rozehřála kakaové máslo, přidala OO 1:1 a po ztuhnutí našlehala mixerem, líp se pak nabírá a roztírá. Nebo zkus jen bambucké máslo a máš to bez přípravy. S ním zkušenost nemám, ale ochrannou fci nejspíš splní stejně.
    TABBY
    TABBY --- ---
    KATYA: Ma Weleda i Alverde (citelne levnejsi nez Weleda).
    KATYA
    KATYA --- ---
    KAMIONG: Díky, a co do toho dáváš?

    VERONIKAEMA: Bezva, díky za tip!
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    KATYA: já jsem si vyrobila pro dítě i pro sebe na zimu mazání z kakaového másla, mám i zimní alverde krem a z nedětský alverde med řady tělovou emulzi. Myju weledou mycím krémem, ale vzhledem k tomu, jak mi vysušuje ruce, tak docela sporadicky.
    KATYA
    KATYA --- ---
    TABBY:
    VERONIKAEMA: Díky! Dceři je 8 měsíců, doposud jsem používala jen vodu a občas olivový olej, ale s nadcházejícími mrazy jsem si říkala, zda by nebyl vhodný i nějaký krém na obličej...
    TABBY
    TABBY --- ---
    KATYA: Welleda. Prip. Alverde rada pro mimina (DM). Samozrejme Nobilis Tilia a Eone maji take fajn veci pro mimina.

    (Nicmene prvni dva roky jejich zivota jsem na deti uzivala jenom vodu a krem na opruzeniny od Welledy.)
    KATYA
    KATYA --- ---
    Ahoj, poradili byste mi s šetrnou kosmetikou pro mimino? Krém (olej) na tělo, obličej, mýdlo (gel)? Díky!
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    HELLENKA: ve skole jsem mela zahul na ruce nejvetsi (prace s hlinou, tzn. total furt vyschle) a pomahaly kulate kremy od saloosu, rakytnik treba, je to v bambuckem masle myslim,ale proste zaklad je mazat vickrat denne

    dneska mi staci alverde krem na ruce, pres noc pouzivam alverde na nohy (suche paty) , proste mazu nohy a rovnou si dam vic i na ruce
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    HELLENKA: Není to stoprocentně bio, eko atd., ale je fajn. Používám na noc
    Krém na ruce s rakytníkem - Regina kosmetika
    http://www.reginakosmetika.cz/ruce/krem-na-ruce-s-rakytnikem/
    Mívá Teta drogerie.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam