• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Nez potvrdim nakup, pro jistotu se zeptam: nebylo za dobu, co jsem se o to nezajimala, vynalezeno proti mrazu neco jeste vhodnejsiho, nez coldcream od weledy?
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    VERONIKAEMA: zkousela jsem medenou hennu a velka spokojenost :) vlasy mi to sice vysusilo jako jakakoliv jina, ale barvici ucinky ma podle me o neco lepsi. Obvykle jsem mivala henne color a Five Fives. Ted asi prejdu na tuhle, i kdyz je o neco drazsi.
    MASOO
    MASOO --- ---
    BRUSINKA: ano, neni to zcela vegan
    Ja to treba pouzivat budu, kdyz uz to mam, ale prislo mi dobry to sem napsat.
    Jsou lide, kteri med a vceli produkty zcela odmitaji, coz chapu.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    MASOO: v cem je problem s vcelim voskem? Ve veganstvi, nebo v nejakym kosmetickym ucinku?
    MASOO
    MASOO --- ---
    MASOO: dneska dorazilo, vybrala sem si uz odzkousenej deo citronova medunka, malej neparfemovanej, to se nekdy hodi. Balzam na rty chia s vanilkou, je to dost navoneny, ted sem mi to treba trochu tluce s branikem:D
    Krem sem chtela s arganovym olejem, ale jedina moznost byla s levanduli a ta neni uplne moje oblibena.... i kdyz voni pekne a po chvili vyprchava ta intenzita. Kdyby to neslo, mam darek pro mati;)

    Tofuzel az pozde sem zjistila, ze obsahuji vceli vosk.

    KRTINKA: taky by me zajimalo
    KRTINKA
    KRTINKA --- ---
    ahoj, nemáte někco zkušenost s tímhle? děkuju
    Navia Denní arganový krém pro zralou pleť 30+ BIO (15 ml) | Econea.cz
    http://www.econea.cz/...c&utm_campaign=produkty&utm_term=ps+100+300+20+55+feed+sidebar+konverze+3dny
    MASOO
    MASOO --- ---
    VERONIKAEMA: osobni zatim ne, ale mam v planu si poridit od nich masku...
    dneska mame btw v krame slecnu od nich, tak taham rozumy;)
    Jinak se prodavaj min nez henna od Khadi, ale je to spis tim, ze to lidi neznaj. Taky klientelou mozna. Ale ty, ktere kupuji Voono na to nedaj dopustit, chodi sem slecna se syte zrzavyma az oranzovyma vlasama, ktera pouziva jenom to a zadnou chemii.

    Nejlepší domácí maska na vlasy | VOONO.CZ – Česká přírodní kosmetika
    https://voono.cz/blog/nejlepsi-domaci-maska-na-vlasy/
    HELLENKA
    HELLENKA --- ---
    MASOO: jsem o tom taky uvazovala, ale odradil me ten kokosovej olej na 2.miste ve slozeni v tech kremech (jakozto silne komedogenni) :/
    MASOO
    MASOO --- ---
    MASOO: objednáno, už se moc těšim a podám report;)
    MASOO
    MASOO --- ---
    tohle me velice zaujalo;)
    SLEVA 20 % - namixuj si svou sadu kosmetiky
    https://www.biorythme.cz/p/209/sleva-20-namixuj-si-svou-sadu-kosmetiky
    MASOO
    MASOO --- ---
    BRUSINKA: tak mám citronovou medunku - timto jeste jednou dekuji - a je to v beznym provozu super!
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    MART1NKA: Za to bych teda mati nepochvalila, me nastesti strihala jen na kastrola.:) Je mi jasny, ze mi z niceho nic nenarostou nadherny vlasy, ale takovy, jaky rostly uz driv. Udelam to jak rikas, nejdriv jsem se tim nechtela moc zabyvat a udelat rychlej proces, nakonec mam uz skoro rozcesano. Masky, oleje, hena, sprej na rozcesavani, sampon a kondicioner uz jsou doma, tak si to ted uzivam.:)

    Btw sezamovej olej, jak doporucovala ZUZKAOU je skvelej, celkove na olejich ujizdim, mam ruzovej, kokosovej, olivovej, teatree, levandulovej a ten sezamovej je ted muj novej oblibenec. :)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    IRINASH: Určite neholiť, pokiaľ to máš takto. Rozčesať, mikádo, olej, alebo nejaká maska a pomaly strihať to zničené preč. Na tento blud naletela moja matka, keď som bola malá a oholila mi hlavu. Fakt mi nenarástli husté kadere. :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    NIGHTFURY: plus tedy na krátkých je rozdíl víc vidět, než na dlouhých.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    BRUSINKA: Vlasy rostou pořád stejně rychle bez ohledu na ostříhání. Ten rozdíl vzniká tím, že poničené vlasy se mají tendenci dál třepit a pak to vypadá, že ta zdravá část nepřibývá tak rychle.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    WITCHIE: No, ja si myslim, ze ano. Ale ruku do ohne bych za to nedala, neb nazor je zalozen na "rika se" a subtilni osobni zkusenosti, biolog nejsem.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    KAMIONG: Tak ta stejná značka dela i tekuté
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    CAMELLA: jo zapomněla jsem dodat, že by mělo být spíš tekuté.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    KAMIONG: Nevím, k jakému účelu, ale mrkla bych se na něco tohoto typu? https://www.biooo.cz/tuhe_mydlo_eukalyptus_dr_bronners-p-6109.html?
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    Jaký přírodní mýdlo mám koupit, aby bylo šetrný, ale dezinfekční?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam