• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    KATRIX: Zkušenosti mám s nimbovým olejem a se skvalanem od Saloosu. Nimba dobrá na pupínky všeho druhu, dětem na neštovice (nejsou pak po nich jizvy, možná by to mohlo fungovat i na nejizevnaté zhojení akné a jiných potvor na pleti, nevím), má údajně i bělit pleť, ale smrdí.
    Skvalan dobrej proti vráskám, ale pokud máš citlivou pokožku, možná ti vyrobí akné.
    Mokřadku jsem nikdy nezkoušela.
    MASOO
    MASOO --- ---
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Nemáte tip na očný krém proti vráskam zohnateľný v ČR? Cena tak do 800.
    Dochádza mi Clinique, na pleť používam len prírodu, tak si hovorím, prečo niečo neskúsiť. Preferovala by som bez prílišnej parfumácie, Annemarie Boerlind ma dráždi.
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    KATRIX: jakou mas plet?
    Mam normalni/T-zonu/mastnou, sem tam pouzivam skvalen. Vysledek az tak nevidim uprimne. Asi bych mela byt pravidelnejsi.
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    Davam ricinovy, asi dve polevkove lzice, nekdy i vic. Po hennovani umyju prirodnim samponem. Barvim jen odrosty, hennu nechavam asi 4 hodiny.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    REDDAY8: ja davam vzdycky olivovy a nekolik kapek arganovyho a vysusuje to stejne :) zkousela jsem ruzne olejove kombinace, mnozstvi a dela to furt :)
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    REDDAY8: a kdyz tu hennu potom smyvas, tak ti vlasy nezustanou mastny? predpokladam, ze bezprostredne po henne nedavas sampon a oplachnes jen vodou? muzes pls upresnit kolik oleje? zkousela jsem to kdysi davno a nikdy to nedopadlo dobre.
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    MASOO: tak to nevim, ja mam seboreickou dermatitidu a pokozku co se mastnoty týče spis normalni az mastnou...
    MASOO
    MASOO --- ---
    REDDAY8: me jde spis o tu pokozku hlavy, proto o tom premyslim, vlasy sou v pohode, sem ted cerstve ostrihana dost na kratko
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    MASOO: Ja do henny přidávám dost oleje a vlasy mi to nevysušuje. Jinak mam obecně sušší vlasy, hlavně v délkách.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    MASOO: cetla jsem i nazory, ze nekoho vysusovala mene nez klasicka henna. Ja si pak jeste vzdycky davam nejakou olejovou masku od Alverde po barveni a je to v pohode :)
    MASOO
    MASOO --- ---
    HITOMI: byla mi doporucena od nich ta maska aka bezbarva henna, ale mam problem s vysusenymi vlasy a hlavne kuzi na hlave.... takze to asi nebude nejlepsi napad?
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    BRUSINKA: ještě ma neco podobného havlikova přírodní apoteka, ale zatím jsem nezkousela
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Nez potvrdim nakup, pro jistotu se zeptam: nebylo za dobu, co jsem se o to nezajimala, vynalezeno proti mrazu neco jeste vhodnejsiho, nez coldcream od weledy?
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    VERONIKAEMA: zkousela jsem medenou hennu a velka spokojenost :) vlasy mi to sice vysusilo jako jakakoliv jina, ale barvici ucinky ma podle me o neco lepsi. Obvykle jsem mivala henne color a Five Fives. Ted asi prejdu na tuhle, i kdyz je o neco drazsi.
    MASOO
    MASOO --- ---
    BRUSINKA: ano, neni to zcela vegan
    Ja to treba pouzivat budu, kdyz uz to mam, ale prislo mi dobry to sem napsat.
    Jsou lide, kteri med a vceli produkty zcela odmitaji, coz chapu.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    MASOO: v cem je problem s vcelim voskem? Ve veganstvi, nebo v nejakym kosmetickym ucinku?
    MASOO
    MASOO --- ---
    MASOO: dneska dorazilo, vybrala sem si uz odzkousenej deo citronova medunka, malej neparfemovanej, to se nekdy hodi. Balzam na rty chia s vanilkou, je to dost navoneny, ted sem mi to treba trochu tluce s branikem:D
    Krem sem chtela s arganovym olejem, ale jedina moznost byla s levanduli a ta neni uplne moje oblibena.... i kdyz voni pekne a po chvili vyprchava ta intenzita. Kdyby to neslo, mam darek pro mati;)

    Tofuzel az pozde sem zjistila, ze obsahuji vceli vosk.

    KRTINKA: taky by me zajimalo
    KRTINKA
    KRTINKA --- ---
    ahoj, nemáte někco zkušenost s tímhle? děkuju
    Navia Denní arganový krém pro zralou pleť 30+ BIO (15 ml) | Econea.cz
    http://www.econea.cz/...c&utm_campaign=produkty&utm_term=ps+100+300+20+55+feed+sidebar+konverze+3dny
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam