• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    MASOO
    MASOO --- ---
    Přenechám náhradní náplň (plastovou nádobku 15ml) tohoto deodorantu
    RaE přírodní kosmetika - Přírodní krémový deodorant s vůní vanilky a orchideje
    https://www.raekosmetika.cz/...odoranty-nature/prirodni-kremovy-deodorant-s-vuni-vanilky-a-orchideje
    šáhla sem do něj 2x čistou rukou, zjistila sem, že v praxi mi nevoní
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    LOLRUS: Ja jsem se smirila s tim, ze pri cviceni/fyzicky aktivite se proste clovek poti, coz nemusi byt vzdycky uplne liba vule, a ze se pri odchodu z fitka vysprchuje, cimz se vraci do bodu nula. Takze mi ta otazka vlastne nedava moc smysl
    LOLRUS
    LOLRUS --- ---
    A jak to resite s cvicenim? Ja se ted po dvou letech co pouzivam prirodni deodoranty vratila k chozeni do fitka a nic moc teda...
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    MASOO: Ponio doporučuju, až se oteplí. Já ho teď téměř nemůžu rozetřít.
    MASOO
    MASOO --- ---
    NIGHTFURY: jj, vcera jeste byla, dneska uz ne
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    MASOO: Tak to byla asi do konce února, když jsem to posílala, ještě tam byla.
    MASOO
    MASOO --- ---
    NIGHTFURY: sleva už není
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    MAR_TINA: Mám to hodně podobně, možná by ti mohl sedět taky Urtekram :)
    Dneska prošel zatěžkávací zkouškou (hodně zařizování a pobíhání z tepla do zimy, na závěr dne svižné prolezení dvou obchodů v kabátu a se šálou na krku) a dobrý, po nějakých 11 hodinách jsem se trošičku cítila jen při přičichnutí zblízka.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Když mi běžně nestačí dámská rexona a kupuju si pánskou, tak asi na poli hodnějších deodorantů nemusím ani zkoušet orat, co?
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    MASOO: Jj, nebo Econea ho má teď ve slevě (stejně jako všechno ostatní od Urtekramu).
    Urtekram Deodorant roll-on s růží BIO (50 ml) Z nejlepších přírodních surovin | Econea.cz
    http://www.econea.cz/urtekram-deodorant-roll-on-s-ruzi-bio-50-ml/

    a nejen růži!

    Výsledky hledání - "urtekram deo" | Econea.cz
    http://www.econea.cz/hledat?q=urtekram+deo&do=searchForm-submit
    MASOO
    MASOO --- ---
    KLARIN3TT: Ponio bude muj dalsi pokus
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    KLARIN3TT: Urtekram je ve skle, plastové je víčko a kulička.
    KLARIN3TT
    KLARIN3TT --- ---
    A co nějaké domácí patlimatli deo, nemá někdo aspoň trochu fungující recept? Zkouším koko olej, Tea tree a soda,jenže mi dost vadí mastnota oleje a ta soda štípe :(
    Tenhle Urtekram je v plastu?
    A zkoušel někdo ten od Ponio?
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    Já teď poslední dobou v přírodní kosmetice moc nejedu, vlastně mám přírodní jen péči o pleť (růžovou vodu+skvalen/šípkový olej), třeba od šamponů jsem už skoro úplně upustila, protože mým vlasům vysloveně škodí.
    ALE: objednala jsem si pár věcí od Urtekramu, mezi nimi i deo roll-on s vůní růže (ještě tam mám denní krém bez parfemace a šampon Rasul, zatím nevyzkoušené).
    Předem je třeba říct, že se potím docela dost, nejen v létě, ale i při stresu nebo ve vytopené místnosti v tričku s dlouhým rukávem. I s běžnými nepřírodními antiperspiranty se mi občas stane, že najednou úplně nevoním nebo mám vlhký flíček.
    A tohle (zatím) světe div se funguje! Voní krásně, nepotím se prakticky vůbec, jediná nevýhoda je, že je při nanášení dost mokrý a musím chvilku počkat, ale jinak jsem dost nadšená. Na léto stačit nejspíš nebude, ale na tohle období super.

    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    HELLENKA: ja ho navlhcuju
    MASOO
    MASOO --- ---
    HELLENKA: no neni to uplne hladka aplikace, ale nevadi mi to...
    Ale teda koukala sem dneska, ze ten balzam na rty mizi fakt rychle:/
    HELLENKA
    HELLENKA --- ---
    MASOO: ten Biorythme jsem si taky poridila, ale docela mi vadi, jak je tuhej - pri aplikaci me celkem dre ./ ... tebe ne, nebo ho nejak nahrivas treba ? :)
    ANGIOLETTO: az na ten Phenoxyethanol :/
    MASOO
    MASOO --- ---
    SAT_ANN: tak lotos mi moc nevonel... ale na sobe sem ho nezkousela
    ale dik;)
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    MASOO: Pokud chceš R+E v neutrální vůni, doporučuju Indickej lotos. Jinak za mě taky žádnej zázrak co se výdrže týká, a to patřím mezi lidi co se málo potí.
    BIOOO.CZ - RaE Přírodní krémový deodorant s vůní indického lotosu 15 ml dřevěný obal
    https://www.biooo.cz/prirodni_kremovy_deodorant_s_vuni_indickeho_lotosu_rae-p-9557.html?

    Dobrou zkušenost mám se sprejema. Citronová Weleda a Sportuique - divoká růže. Oboje bohužel dost výrazně voní.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam