• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    RASTABERRY
    RASTABERRY --- ---
    Arganovy olej - nobilis tilia - 100ml intenzivne smrdi ako hnoj (ano viem tu story o kozach), v biooo mi bolo povedane, ze to je pre jeho prirodnost a teda ho nemozem vratit (kozy inac tie unescom chranene arganove stromy nicia a zaroven je takyto olej menej kvalitny). Tak len pokial nie ste ako moja babicka(, ktora milovala hnoj a museli sme sa vzdycky dakde zastavovat pri poli, aby sa nadychala,) tak toto urcite nebrat - nie som citlivka a vobec to nerozdychavam. A plus ak mate nejaky tip, co s tym ine, dajte vediet. Som blba, ze som si kupila rovno 100ml, ale vobec som to necakala. Ostatne bio arganove vonali vzdy jemne zeleno-orieskovo.
    MASOO
    MASOO --- ---
    Napatlala jsem si na hlavu bahýnko, umyla, opláchla kyselým oplachem a voilá, ono to funguje! Jsem nadšená a zároveň mám opravdu hipísácký pocit spojení se svým tělem, s přírodou, s vesmírem… Ne fakt, ten pocit, že si mohu mýt vlasy jílem a funguje to, je naprosto nepopsatelně okouzlující.

    Tak to je hlína! – Bez popelnice
    http://bezpopelnice.cz/tak-to-je-hlina/#more-480
    MASOO
    MASOO --- ---
    Pro začátek - Holky bez silikonů – domácí kosmetika, suroviny, kurzy, recepty.
    http://holkybezsilikonu.cz/
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    AUJA: Ja nedam dopustit na Olgu Nohacovou, ted nove sidli v salonu Bozsky v ulici Na Zderaze. Pouziva Nobilis. (Stranky ma tristni, ale jako kosmeticka je super) http://www.kosmetika-relax.cz/index.php/28-2/
    AUJA
    AUJA --- ---
    Ahoj, prosím o doporučení na dobrou kosmetičku na čištění pleti (ideálně Praha 2/3).
    ISCH
    ISCH --- ---
    MASOO: Hele kdyztak mi napis do posty ;)
    MASOO
    MASOO --- ---
    MOODYCAT: a taky by to mohlo zajimat meho ex-sefa, majitele World vegan, protoze od nich dost kosm. a drog. bere.... a ten narozdil od nich pristupuje k zamestnancum az mozna moc dobre
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MASOO: No ja tam obcas nakupuju kvuli vyberu zbozi, ale obecne se jim snazim vyhybat.
    Pracovala jsem tam asi tri roky, nastesti vicemen externe/z domova, ale slysela jsem toho dost.
    MASOO
    MASOO --- ---
    MOODYCAT: ne, zajima me, kde ne/nakupovat
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MASOO: A ty tam pracujes nebo preco :)?
    MASOO
    MASOO --- ---
    MOODYCAT: uz filtruju.... a nemam z toho radost
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MASOO: Asi chovani k zamestnancum, to tam vzdycky bylo spatny.
    MASOO
    MASOO --- ---
    MASOO: v pohode

    KAMIONG: to mam taky v planu

    Jo a opet sem slysela nejaky nepekny veci o Biooo, vite nekdo jeste neco vic? O co jde? Chovani k zamestancum/penize?
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    MASOO: já jsem si vzpomněla, že jsem loni měla deo jen z růžové vody a jedlé sody, fungoval taky dobře a až dopatlám tu weledu, tak si ho do toho rozprašovače namíchám, asi by šla i destilka s nějakým EO místo té růžovky. Jen to letos přefiltruju přes kapesník, protože zbytky nerozmíchané sody ucpávají rozprašovač.
    MASOO
    MASOO --- ---
    [ ELIZHANNAH @ ZERO WASTE ]

    Btw musim si postezovat..... nejsem si jista, jestli je to tim, ale v patek a vcera me po aplikaci BioPha deodorantu trochu svedila kuze.... doufam, ze tenhle muj "posledni" pokus neskonci jak zacal:/ Dneska davam pauzu, uvidim zitra.
    TABBY
    TABBY --- ---
    Domácí pleťové masky: jaké děláte a s jakými jste spokojené?
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    ORIKA: Kdyžtak dej za nějakou dobu pro zajímavost vědět, jestli ti to taky funguje.
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    TABBY: Vid? :)
    TABBY
    TABBY --- ---
    IDENTITY: Hlavně ten vymakaný časový plán na mne se dela dojem. :)
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    ORIKA: Nevím, jestli by kosmetička nad mým postupem nezvedala obočí, ale mně to takhle vyhovuje a nikde žándá komplikace typu hrudky, šmouhy, mastnota, pnutí apod.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam