• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    Jedu teď na pleť čisté aloe vera z listu a olejíček, ale potřebovala bych víc hydratace. Poradíte mi přírodní krém na mastnější pleť, který nebude mít na druhém místě ve složení alkohol?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    BRUSINKA: Brala bych ho jako cistici krok po odliceni.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Používáte někdo čistící krém od Hauschky? Váhám, kam ho v péči zařadit : mezi odlíčení a tonizaci, nebo mezi tonikum a krém ?
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    KOTENCE: mozna ze do samponu se davaj jen veci lepsi pro vlasy ala briza a kopriva a do mydla treba rakytnik jakoze na kuzi... osobne mezi samponem a mydlem moc nerozlisuju pri nakupu,na vlasy rozdil stejne nevnimam... a ve slozeni zakladu casto tozdily ani moc nejsou... ale uz sem nad tim taky parkrat premyslela, v cem ze je v realu ten rozdil...

    jinak sampon mam nejradsi vyrobce s. iva z fleru, naturinku beru jen kdyz potrebuju jeden a nechci platit postu, jinak jich beru vzdycky vic naraz...

    jinak sem si chtela vyrabet home made ale pak cistit ten hrnec... no radsi si to koupim :D
    MASOO
    MASOO --- ---
    KOTENCE:
    CAMELLA: to me nenapadlo....
    KRISKA: toho se presne obavam;)

    Me se ted osvedcilo na cestach si mejt hlavu bud nechlorovanou a nebo prevarenou vodou s koprivama, susim si ted peknej trs na zimu;) Uvidim dlouhodobeji, ale zatim se mi to zda fajn.
    TABBY
    TABBY --- ---
    KOTENCE: To je dobra otazka, na ten rozdil. Btw, mam tu od Alverde nejakou tubu na mimina, a to je jak sampon, tak sprchac. (A ted babo rad ;)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    GHOSTDOG: Ne, mozna mu dam sanci, jejich masky a gely jsou super. A me hrozne bavi si tou kostkou mydlit vlasy :-)
    Mela jsem z mydlarny Rozmarynka, jeden dobrej a druhej nic moc - nechaval ten film na hrebenu. A pak myslim z mydlarny Levandulovy dum a ten mi imo znicil vlasy.

    Nemate jednoduchy recept na sampon? Varila jsem par mydel a mely uspech, ale recepty na sampony jsem nasla jen hodne slozity (hodne ingredienci).
    Jakek je vlastne rozdil mezi mydlem a samponem?
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    KOTENCE: možná bych neházela všechny tuhé šampony do jednoho pytle. Zkoušela jsi třeba koprivovy od havlikova přirodní apoteka?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    KRISKA: ona ta zitná s vodou nedělá žádné lepivé těsto, takže to imho projde celkem normálně
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    CAMELLA: Zkoušela, neni to blbý, ale ten jíl mi je příjemnější.
    Já spíš hledam variantu na ranní spěch.
    KRISKA: Nevšimla jsem si. Nevšimla jsem si, že by manžel nadával, protože odpady čistí on :-)
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    dotaz k mouce ackoli k nopoo neinklinuju, co to dela s odpadama? nemusite je pak castej cistit?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    KOTENCE: zkouselas tu žitnou mouku? Ta je fakt nečekaně fajn :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    KOTENCE: já mam obavu, ze tyhle tuhé sampony jsou na hlavu moc zásadité, takže to je nutno splachovat něčím kyselým. Ale je fakt, ze mi taky moc nesedely.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KOTENCE: A jako nopoo varianta se mi nejlíp osvědčil marockej jíl. Akorát je s tim sraní, tak jsem často líná. Na druhou stranu je skvělý, že si to člověk může napatlat i na obličej a dekolt jako masku :-)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    MASOO: Ja jsem od vánoc používala tuhý šampony a poprvé v životě mam zničený vlasy :-/
    Takový hnusný suchý a krepatý. Dala jsem na to masku z medu a avokáda a zlepšilo se to, ale šampon jsem odložila. Možná by pomohlo líp oplachovat, jak píše Masoo... Nevim, na hřebenu se mi taky dělal takovej povlak čehosi. Normálně vlasy oplachuju teplou vodou a pak studenou. Po octu je mam hned mastný a takový moc jemný.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    WITCHIE: byla, ale dlouho jsem ji tu nevidela :)
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    MURAMIXA: nebyla to Terrynka?
    MURAMIXA
    MURAMIXA --- ---
    Holky, prosím slečna co měla blog Bald And Pale, jake má ID mám na ni dotaz..
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Ere Perez - zkusenosti?
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    MASOO: ja naturinku pouzivam normalne a nic, asi dost zalezi na mnoha faktorech... smyvas to dost? jak se smyva pri nopoo nevim, ale ty priridni sampony chtej vic vody a teplejsi, pod studenou jdou vymejt hur
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam