• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    V Německu v DM kupuji od Rosense, stála mám pocit kolem 10 euro za 300 ml, mně voní líp, než Purity vision. Někdo mi teď doporučoval levnější od Manufaktur PUR, ale nesehnala jsem.

    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MART1NKA: Zahir.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Ktorá ružová voda je lepšia ako Purity Vision?
    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    ANGIOLETTO: Bohuzel neporadim, maluju hodne a mleka jsou na me moc ulepena. Pouzivam cistici penu od alverde a takovy ten vibracni kartacek, docistuju vetsinou nejakou vodou/tonikem.
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    Ještě jsem našla toto, ve složení mi nic nealarmuje, máte někdo zkušenost?
    LECIDERMA SHEA NEUTRAL RK
    https://eshop.karelhadek.eu/leciderma-shea-neutral-lecitinovy-regeneracni-krem
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KAMIONG: nemyslím si, riskla jsem to po internetu a nesmírně mi sednul. mají snad minibalení na zkoušku
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    MAR_TINA: dík, v ČR je někde k dostání?
    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    BRUSINKA: zkousela jsem, neodlicuje, cisti tak symbolicky, i ta metoda pouziti je zvlastni, davala bych po odliceni, pak radsi jeste docistit a pak az tonikum
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    Jedu teď na pleť čisté aloe vera z listu a olejíček, ale potřebovala bych víc hydratace. Poradíte mi přírodní krém na mastnější pleť, který nebude mít na druhém místě ve složení alkohol?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    BRUSINKA: Brala bych ho jako cistici krok po odliceni.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Používáte někdo čistící krém od Hauschky? Váhám, kam ho v péči zařadit : mezi odlíčení a tonizaci, nebo mezi tonikum a krém ?
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    KOTENCE: mozna ze do samponu se davaj jen veci lepsi pro vlasy ala briza a kopriva a do mydla treba rakytnik jakoze na kuzi... osobne mezi samponem a mydlem moc nerozlisuju pri nakupu,na vlasy rozdil stejne nevnimam... a ve slozeni zakladu casto tozdily ani moc nejsou... ale uz sem nad tim taky parkrat premyslela, v cem ze je v realu ten rozdil...

    jinak sampon mam nejradsi vyrobce s. iva z fleru, naturinku beru jen kdyz potrebuju jeden a nechci platit postu, jinak jich beru vzdycky vic naraz...

    jinak sem si chtela vyrabet home made ale pak cistit ten hrnec... no radsi si to koupim :D
    MASOO
    MASOO --- ---
    KOTENCE:
    CAMELLA: to me nenapadlo....
    KRISKA: toho se presne obavam;)

    Me se ted osvedcilo na cestach si mejt hlavu bud nechlorovanou a nebo prevarenou vodou s koprivama, susim si ted peknej trs na zimu;) Uvidim dlouhodobeji, ale zatim se mi to zda fajn.
    TABBY
    TABBY --- ---
    KOTENCE: To je dobra otazka, na ten rozdil. Btw, mam tu od Alverde nejakou tubu na mimina, a to je jak sampon, tak sprchac. (A ted babo rad ;)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    GHOSTDOG: Ne, mozna mu dam sanci, jejich masky a gely jsou super. A me hrozne bavi si tou kostkou mydlit vlasy :-)
    Mela jsem z mydlarny Rozmarynka, jeden dobrej a druhej nic moc - nechaval ten film na hrebenu. A pak myslim z mydlarny Levandulovy dum a ten mi imo znicil vlasy.

    Nemate jednoduchy recept na sampon? Varila jsem par mydel a mely uspech, ale recepty na sampony jsem nasla jen hodne slozity (hodne ingredienci).
    Jakek je vlastne rozdil mezi mydlem a samponem?
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    KOTENCE: možná bych neházela všechny tuhé šampony do jednoho pytle. Zkoušela jsi třeba koprivovy od havlikova přirodní apoteka?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    KRISKA: ona ta zitná s vodou nedělá žádné lepivé těsto, takže to imho projde celkem normálně
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    CAMELLA: Zkoušela, neni to blbý, ale ten jíl mi je příjemnější.
    Já spíš hledam variantu na ranní spěch.
    KRISKA: Nevšimla jsem si. Nevšimla jsem si, že by manžel nadával, protože odpady čistí on :-)
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    dotaz k mouce ackoli k nopoo neinklinuju, co to dela s odpadama? nemusite je pak castej cistit?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam