• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    GRETKA: pokud zachovaji slozeni, asi nemam problem. Ach jo, to zase bude hledani toho nej samponu :-(
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GRETKA: zrovna jsem chtěla napsat, že doufam, že sante/logona nedopadne jako Sanoflore. Měla jsem moc rada jejich odlicovaci mléko, které velmi rychle přestali vyrábět
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    LADY_MYSKA: kdyz koupil l'oreal malou francouzskou firmu s prirodni kosmetikou sanoflore, co jsem jsi zrovna v te dobe oblibila a zacali ho celkem normalne prodavat, tak par mesicu na to, se zmenil pristup - slozeni uz bylo jen na papirove krabicce, kdyz predtim bylo na flasce a zacali menit i to slozeni... jsem se na to vykvazla :(
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    BRUSINKA: aha, tak na tohle uz neni moc kapacita. U kosmetiky resim slozeni, kdo je za tim resim u jidla.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    LADY_MYSKA: To zalezi, jaky veci jsou pro tebe dulezity; z urcityho uhlu pohledu, pro koncovyho zakaznika, kterymu jde ciste o kosmeticky pusobeni produktu, kterej kupuje, to nemusi znamenat nic. Pro nekoho, kdo zaroven resi napriklad to, komu dava svoje penize, to muze znamenat hodne.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    BRUSINKA: a to pro Logonu znamena co? Rada pouzivam jejich sampony
    JANCAA
    JANCAA --- ---
    CAMELLA: Z Ekokozy občas objednávám, ale teď se zrovna nechystám a nechci objednávat jen kvůli plavené křídě... Z Prahy nejsem, ale zkusím jestli není nějaká taková drogerie někde poblíž... díky.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    JANCAA: tak buď na ekokoze https://eshop.ekokoza.cz/cs/uhlicitan-vapenaty-250g-plavena-krida-c2163.html

    Nebo bych proste hledala uhličitan vápenatý v nějaké technické drogerii, třeba jako je ve Zlatnické v Praze.
    JANCAA
    JANCAA --- ---
    Ahoj. Přicházím zase s dotazem... Vyrábíte někdo zubní pastu z plavené křídy? Dá se sehnat v nějakém obchodě (např. drogerie atd)? Nějaká plavená křída se dává do nátěrů, takže je asi k sehnání v malířských potřebách, ale to nevím, jestli je to to samé a jestli je to vhodné dávat do zubní pasty... Díky za rady...
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    KEMENTARI: Mandlová Weleda super, díky všem, co mi ji doporučily. :) Zas nějakou dobu nebudu muset nic hledat a vymejšlet...
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    HELLENKA: diky, to jsem uplne zapomnela, jak to ma biooo vlastne dobre udelany! Mela jsem v hlave jenom to jejich vybarvovani podle miry skodlivosti, ze maji rozepsany vlastnosti jednotlivych latek mi vypadlo.
    HELLENKA
    HELLENKA --- ---
    BRUSINKA: Cetearyl Alcohol a Cetyl Alcohol jsou komedogenni

    / btw. ono si nekdy staci rozklikat ty jednotlive slozky na biooo.cz ,)
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    BRUSINKA: nee :( pred asi 5-7 lety koupili Melvitu...
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    SMARTCHIN: hm, to nezni moc nadejne. Ma jeste nekdo takovou zkusenost?

    Mimochodem, jine tema: Mozna vite, mozna ne, L'Oreal koupil Sante a Logonu. Kdyby to byla pro nekoho dulezita informace..
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    BRUSINKA: Ja si ho koupila vloni a reakce byla stejna. Pred par dny jsem ho zas vytahla a zatim dobry. Fakt divny, plet mam porad stejnou.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Holky, ktere se v tom vyznate, mam dotaz na slozeni toho violkoveho kremu od Argitalu. Potrebujic novy krem, nechala jsem se strhnout vlnou pochval a v zasade se k nim muzu pripojit, plet je klidnejsi, ALE! po 14-ti dnech pouzivani kremu konstatuju zvyseni vyskytu komedonu. Je to koincidence nebo to muze zpusobovat neco ze slozeni toho kremu? Krome toho jsem zacala pouzivat jeste novej odlicovac (odlicovaci mleko od Hauschky), ale ten moc nepodezrivam. Mam k tomu trochu sklony, ale uz treba dva roky se mi dari je skoro nemit. Diky za nazor

    INCI: Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Glycerin, Potassium Palmiotyl Hydrolyzed Wheat Protein, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Alcohol, Olea Europaea Oil, Viola Tricolor Extract, Calendula Officinalis Extract, Styrax Benzoin Extract, Berberis Vulgaris Extract, Solum Fullonum
    GIA_
    GIA_ --- ---
    Ahoj, nemáte někdo zkušenost s kosmetikou Kora organics ?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Nechcete někdo světlej, dvakrát použitej make-up. Při testování to vypadalo OK, ale nakonec na něj mám moc suchou pleť a šupinkovatím. Na vyživenější či mastnější pleti to bude cajk.

    BIOOO.CZ - puroBIO cosmetics Tekutý make-up 01 30 ml
    https://www.biooo.cz/tekuty_make_up_01_purobio_cosmetics-p-10199.html?

    za 200 a nebo flašku přívlastkového sylvánského zeleného (Praha)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    LULLABY: Anne-Marie borlind. ale je dražší;-(
    HELLENKA
    HELLENKA --- ---
    LULLABY: Zuii
    LULLABY
    LULLABY --- ---
    Ahoj, nějaký tip na make-up, co se nedrolí? Děkuji
    NILA
    NILA --- ---
    GRETKA: dobre vedieť, kamoška zasa prisahá na třezalkový čaj týždeň pred a počas:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam