• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    LULLABY: Anne-Marie borlind. ale je dražší;-(
    HELLENKA
    HELLENKA --- ---
    LULLABY: Zuii
    LULLABY
    LULLABY --- ---
    Ahoj, nějaký tip na make-up, co se nedrolí? Děkuji
    NILA
    NILA --- ---
    GRETKA: dobre vedieť, kamoška zasa prisahá na třezalkový čaj týždeň pred a počas:)
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    MOODYCAT: ANGIOLETTO: NILA: nejsou sami kdo to radi, na floliving v clanku o prirodnich prostredcich na menstruacni krece se o salveji taky pise - https://www.floliving.com/natural-cures-cramps/
    Mne teda zabralo zacit doplnovat omega3. Pak jsem se na to zas vykvazla a zase se mi krece vratili, takze ted beru omega3 kazdy den :) Pridala jsem si i horcik. :) Zkusila jsem i ty maya masaze :) jenze uplne nevim zda masiruju spravne, takze jsem to vzdala.
    NILA
    NILA --- ---
    MOODYCAT: na podbruško a ak ťa bolí chrbát tak aj tam - je to tento https://www.biooo.cz/krem_pro_5_dni_zeny_s_mochnou_a_zelenym_jilem_argital-p-10760.html?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    NILA: Jen ze zvedavosti, kam se ten krem maze? Myslim ten na menstruacni bolesti.
    NILA
    NILA --- ---
    Nespomeniem si už, ktorá z vás odporúčala Argital s violkou, ale v Biooo som zakúpila vzorku, že vyskúšam na ekzémovú neplechu a je fantastický.
    Tiež som si zobrala ich krém na menštruačné bolesti, ale tam vôbec neviem posúdiť, či fungoval alebo len pekne voňal a spravil mi radosť..Máte niekto skúsenosť?
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    MART1NKA: Zas tak šíleně suchá si nepřipadám, ale uvidíme, co s tím udělá zima.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Cold cream od Weledy daruju nepouzity do dobrych rukou (Praha, Strasnice).
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    KEMENTARI: Ruža je na suchú pleť lepšia ako mandle, ale niekomu smrdí a na veľmi veľmi citlivej pleti robí neplechu. Keby mandle nestačili, dá sa na suché miesta dávať Cold Cream.
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    Děkuju za tipy! Začnu tedy tou mandlovou Weledou, ta se dá snadno koupit za rohem, a pak uvidím, co dál.
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    KEMENTARI: ruzova voda a ruzovy olej, na noc. A na den lehky ruzovy krem od Hauschky.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KEMENTARI: hlasuju za mandlovou veledu.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    KEMENTARI: Mandlova Weleda, alebo drahsi Argital.
    NATAALKA
    NATAALKA --- ---
    zastánci no poo metody prosím poraďte , s jakým hřebenem (přírosní štětiny) máte dobrý zkušenosti? dík!
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    Zda se, ze se mi smisena plet meni spis na suchou, chtelo by to asi pridat na hydrataci...
    Doted jsem pouzivala Bio Aromu (Puryfying a Sun cream), vyhovoval mi taky levandulovej krem od Nobilisu nebo mesickovo-zavorova Lavera. Plet mam jinak v pohode, jen se sklonem k ucpavani poru.
    Nemate tip, po cem sahnout?
    TABBY
    TABBY --- ---
    ZUZKAOU: Mno jo, to zni dobre, a snad se mi to nekdy podari zrealizovat. Ovsem ja chodim plavat s detmi, a to dava cele akci velmi "newellnesové" parametry...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    TABBY: ldeálně po bazénu ještě vlézt do sauny a před vlezem si na to napatlat kyselý kondicionér (skoro všechny) a pak to důkladně spláchnout. Teplo pomůže aby se kondicionér líp propašoval k vlasům ;-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TABBY: chápu. Chystám se testnout plavací čepici, abych jela domů do sprchy s přiměřeně normálníma vlasama.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam