• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    MOODYCAT: myslíš tohle? https://www.krasnakazdyden.cz/...-upy/2647/fruit-pigmented-r-hydratacni-make-up-neutral-2-0-100-pure Podle popisu vypadá dobře ale ta cena...já mám teď už druhý tento ANNEMARIE BÖRLIND ANTI-AGE TEKUTÝ MAKE-UP HONEY 30 ML a je skvělý...nevysušuje, na přírodní docela kryje, vydrží dovečera. Jen ta skleněná lahvička je více než nepraktická: těžká na cesty a taky od 2/3 to člověk musí dolovat uchošťourou, protože pumpička už to nebere. A taky je tedy dražší než ty co jsem doteď kupovala.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Testuju ted make-up 100% Pure a zatim dost dobry, od rana (cca 6:00) doted drzi v relativne slusnem stavu, coz nemuzu rict o polovine chemickych make-upu.
    Vase zkusenosti?
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    VALKYRA: Případně i včelích produktů, pokud to neberou jako zneužívání zvířat.
    TABBY
    TABBY --- ---
    VALKYRA: Treba lanolinu by se to netýkalo...
    JENDAZCB
    JENDAZCB --- ---
    ZUZKAOU: Tak tak , co teprve ti pracanti kanalizací , když tam chodí po vánočních svátcích , například , ti tam maj taky hodně práce . Ostatně nějaký větší města na to zavedla speciální popelnice na použitý jedlý olej , což může být jiný , než se tu rozebírá , ale podstata bude stejná . Je otázkou , jakpak se to vládě od příštího roku povede zavést ty popelnice .

    Tuktejner na každém rohu, zní plán. Čechům vznikne nová povinnost
    NILA
    NILA --- ---
    Včera prišiel balíček z Čarovného Mlýna, okamžite som išla testovať vlasové mydlo Hedvábné vlasy a kopřivový tuhý kondicionér a keby som nebola lenivá to poriadne vymývať, tak úplne bez zbytkov mydla na vlasoch a voní to absolútne fantasticky.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    A logr taky nic moc. Je příliš těžký, aby odplaval, a sedí v záhybech.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ELIZHANNAH: olej - on se tam hromadí a to reálně i v odpadové trubce.od umyvadla -

    Jinak olej v odpadech je reálnej a drahej problém.

    Lijete olej do odpadu? To neděláte dobře… - Vitalia.cz
    https://www.vitalia.cz/clanky/lijete-olej-do-odpadu-to-nedelate-dobre/
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    ZUZKAOU, LADY_MYSKA: no a vadí tam víc ten olej, nebo víc ten logr? nebo ta kombinace olej+logr?
    KAMHA
    KAMHA --- ---
    nekdo zkusenost s cannor?
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    LADY_MYSKA: Jo :) Tuhý šampón v papírovém obalu jsem si teď koupila od Lamazuny a určitě jsou i české firmy. Například Naturinku jsem objevila v bezobalu pod kaštany - https://www.naturinka.cz/ je určitě mimo velké nadnárodní firmy. Avšak uznávám, že to chce hledat a v běžné síti i té bio člověk spíš narazí na značky co už pod nějaký ten kolos patří.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    GRETKA: chjo, to jsem nevěděla :(
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    GRETKA: Je neco, co L’Oreal nekoupil?
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    KRTINKA: Chce to opravdu koukat na složení a tím, že je koupil před několika lety L’Oréal moje nadšení pro jejich eko přístup dost opadlo... raději dávám svoje peníze menším firmám a ne Bettencourt nebo jak se jmenuje.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    ELIZHANNAH: ucpava, proto se oleje do odpadu nemaji vylevat
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ELIZHANNAH: to záleží na tom, jestli do toho narveš kokosový olej nebo něco takovýho, co ti zatuhne v odtoku a postupně se to tam nahromadí.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    KRTINKA: já nedám dopustit na jejich šampuk a na řasenku..
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    KRTINKA: rada jsem pouzivala, ale chce to sledovat slozeni, ne vse je na 100%, ale da se najit.
    KRTINKA
    KRTINKA --- ---
    Můžu poprosit o vaše zkušenosti a názory na kosmetiku Lush? Nevím zda ji vzít na milost ;)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Prosím vás, ty domácí peelingy s mletou kávou – neucpává to následně odpad, když se to smývá?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam