• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    a jakouže katastrofu to kolečko bavlny páchá?
    ANEZAK397
    ANEZAK397 --- ---
    DA_NIELA: Odlicovaci olej urcite odstranit vodou ale hlavne bych ho vubec nedavala na vatu. Proste rozetrit na obliceji pomoci rukou.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    DA_NIELA: No, nevim, jestli rozumím otázce, ale prostě čistit se má dvakrát, jedno jakým přípravkem.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    MOODYCAT: Myslíš olej - voda - olej - voda - tonikum - krém?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    DA_NIELA: Jo, smývat. A hlavně to teda dělat dvakrát za sebou, dodržovat pravidlo dvojího čištění.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    LOLRUS: Já jsem z té bioaromy spíš na rozpacích. Všechno to krásně voní, takže si opravdu připadám jak opečovávaná orientální princezna. Nicméně pupínků ve tváři mi přibylo. A to i na okraji čela u vlasů nebo na spodní straně brady, kde se normálně nevyskytujou. Doposud se mi občas dělaly takové tuhé bolestivé podkožní hrudky, teď jsou to bolestivé pupínky s tekutým obsahem, skoro jako zamlada. Možná dělám něco špatně, ale co?
    Na odličovací tampon si dám dvě kapky odličovacího oleje, očistím. Pak se ošplíchám tonikem a rozmíchám si v dlani špetičku 24h krému s troškou vody, tak, jak je psáno v doporučeném postupu.
    Tváře mám suché a t-zónu mastnou. Na čele se krém skoro nevsakuje a na lícní kosti by to snad chtělo ještě něco výživnějšího. Nevim, no. Mám ten odličovací olej ještě smývat vodou?
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    TABBY: ten je moc fajn. Ac je antiaging, zbavil me sveho casu i sileneho akne.


    Bonusem je, ze Monika, ktera Bioaromu dovazi, je moc mila a v pripade potreby i poradi.
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    Jestli se vam krouti palce z cen Bioaromy (ktera za ty penize opravdu stoji!), nekoukejte na Inlight ;-) (ktery je ovsem taky bozi a v dennim oleji bych se chtela koupat, pripadne ve vane jim naplnene bydlet :-) )
    KRTINKA
    KRTINKA --- ---
    Ano, Bioaroma krémy mi vydrží skoro rok...
    LOLRUS
    LOLRUS --- ---
    TABBY: jj, to je on
    GUDRUN: no u me to uz je tri roky v kuse bez poradneho spanku, ja bych ho uzila i kybl myslim:)
    TABBY
    TABBY --- ---
    LOLRUS: Tohle je?
    Bioaroma 24h anti-aging krém proti vráskám s včelím voskem, neroli a myrhou 40 ml | FOLLY.cz
    https://www.folly.cz/...krem-proti-vraskam-anti-aging-s-vcelim-voskem--labdanem--myrhou-a-ruzi-40ml/

    (Sveho casu jsem pouzivala Dr. Hauschku. Ten mne stran cen vyskolil, takze vyse uvedene radim jeste do kategorie "cena snesitelna" ;)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GUDRUN: Hele mam ho fakt minimálně na půl roku, možná i déle :)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    LOLRUS: 40g, no právě, jsem drzgresle, ale dostala jsem prémie a těch 8m, kdy jsem spala max 4h v kuse, se na mě podepsalo...ok, díky, pak poreferuju taky
    LOLRUS
    LOLRUS --- ---
    GUDRUN: 24h antiaging face cream. Jako bylo to z penez, co jsem dostala, jinak bych se taky zdrahala. A ten sileny pocit, kdyz dosel maly kelimek!:D Ale staci ho fakt mnozstvi hrasku a mene, tak doufam, ze chvili vydrzi.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    LOLRUS: me se fur kroutej palce, kvůli ceně, používám čistý oleje a másla jinak. ale narozeniny taky budou. co sis konkrétně koupila?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    PISISKVOR: mně dělá kombinace tónovacího krému (nars) a pudru by terry o trochu lepší efekt, ale na léto a na cesty by mi vyhovoval jeden produkt, jedna vrstva. A to lily lolo mám a barva mi sedí.

    Cenově je stejné jako by terry, je ho asi půlka, na gram to vychází shodně.
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    MAR_TINA: pro me to znamena jednak dat na stetec fakt minimnozstvi (mam taky ten jejich kabuki), pac kdyz toho naberu trochu vic, silne zvyrazni nedokonalosti pleti (taky hodne zalezi na kremu, co pod to pouziju), a uz to nelze vzit zpet. a za druhe do pleti vtiskavat, ne to nejak smrdlat nebo soupat po povrchu. taky se musim vyhnout oblasti pod ocima, jinak to zvyrazni mimicky vrasky (ale mineralni makeup ostatne pod oci uplne nepatri).
    stopro to neni pro kazdej typ pleti, nicmene pro tu moji je to zatim nejlepsi reseni - hlavne naprosto presne sedi odstin, to se mne zatim s zadnym jinym nestalo.

    jo a LL pudr ma na mne uplne stejnej efekt jako ta slava by terry, a navic dele vydrzi.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ANGIOLETTO: jak lily lolo "pečlivě zapracovat"? mám ho, špatný to není, ale není to ono.
    Mám kabuki štětec přímo lily lolo.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    Willow Tree Minerals měl ještě super minerální make-up.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam