• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WHY2BEpřírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ISCH: tedy Helenka po liftingu :-D
    ISCH
    ISCH --- ---
    MOODYCAT: Spis vysusena jak mumie :D
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ISCH: Jo tak, já myslela, žes po tom vyžehlená jako Helenka po liftingu :D.
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    Pamatuju si správně, že Logonu koupil L´Oréal?
    ISCH
    ISCH --- ---
    MOODYCAT: No, ja spis naznacovala, ze je to jako na ho*no a neznam osobne cloceka, kteryho by to nesusilo.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ISCH: Jo, ale jako korektor je prostě insuficientní. Jedině pro někoho, kdo vlastně korektor nepotřebuje.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KORA: batiste. hlavně nebrat syoss, kdyz něco rychle potřebujete a batiste nemaj. sice je to taky jen škrob a plnidlo, ale škrob který spolehlivě dodá šedivý matný odstín vlasů...
    ISCH
    ISCH --- ---
    SMARTCHIN: Minerální makeup je super. Udělá ze mě Helenu Vondráčkovou během deseti sekund a to se jinak i mastím.
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    SMARTCHIN: Ale jak jsem psala, minerální makeup nevyhovuje každému.
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    MOODYCAT: Nevím jak korektor, ten jsem nezkoušela. Jen makeup.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SMARTCHIN: Mineralni podnoci je obvykle suchej masakr. A to vcetne mineralnich korektoru, a ze jsem jich vyzkousela.
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    MOODYCAT: Mně celkem dobře funguje minerální makeup od lily lolo. Lokálně nanesu štětečkem víc vrstev a pak celý obličej vezmu kabuki jen jednou. Vydrží v pohodě celý den a vypadá přirozeně. Ale ne každému nimerální vyhovuje.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    KAMIONG: Dovoluju si odvazne tvrdit, ze funkcni prirodni korektor neexistuje.
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    GHOSTDOG: já teď mám korektor od Lavery a taky nejsem spokojená. Je hodně řídký, skoro nekryje, ale zvýrazňuje vrásky, takže až na to, že je přírodní, tak vlastně nemá žádné klady :/.
    KORA
    KORA --- ---
    RACHEL:
    NIGHTFURY: prima, díky moc oběma
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    KAMIONG: až najdeš, tak prosím sdilej...já zatím nenašla...naposledy jsem měla purobio sublime a nevyhovuje mi. pokud bys chtěla vyzkoušet, Ráda pošlu dál
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    Tenhle:

    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    KORA: Za mě nejlepší suchý sypací šampon od Alpy, Amica. Je nejúčinnější, neobtěžuje tolik "vůní" a stojí pár korun.
    Druhý nejlepší je Batiste pro tmavé vlasy, který nenechává světlé fleky.
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    KORA: batiste, jakykoli, maj ruzne vune.
    KORA
    KORA --- ---
    máte někdo dobrou zkušenost s konkrétním suchým šamponem?
    ráda bych ho teď v zimě zhruba jednou za týden použila, jen lokálně, ne na celou hlavu, ale stejně bych nerada smrděla jako umělá broskev
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    Doporučíte mi korektor? Nejradši mám tekutý s aplikačním štětečkem, ale zatím jsem žádný přírodní nezkoušela.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam